• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka Osłonino ul.

    Osłonino

    • 5 100 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA MORZE PIERWSZA LINIA ZABUDOWYLOKALIZACJA:Atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim po...

  • Sprzedam działkę w lesie nad jeziorem
    1 / 5
    Sprzedam działkę w lesie nad jeziorem

    Kozjaty

    • 130 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy w miejscowosci Kozjaty, powiat Radziejów. Działka połozona w pieknej okolicy, dookoła lasy, naturalne akweny wodne, jezioro w odległosci 800 m...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Krowodrza, Tonie ul. Jęczmienna

    Kraków » Krowodrza » ul. Jęczmienna

    • 4 500 000 zł cena
    • 5 140 m2 powierzchnia
    • 876 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TONIE , PONAD PÓŁ HEKTARA Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, przeznacznie pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Teren działki jest zadbany, wykoszony, płaski....

  • Działka Rościnno

    Rościnno

    • 143 550 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W ROŚCINNIE Na sprzedaż działka budowlana w Rościnnie, gmina Skoki. Powierzchnia działki wynosi 1650 m Nr działki 89/6 DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMU ZA...

  • Radom, wybudujesz wymarzony dom.

    Radom » ul. Czarna

    • 300 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 3000 m2, położona w wewnętrznej drodze. Działka znajduje się w obszarze dzielnicy Godów, w wewnętrznej drodze przylegają...

  • Działka budowlana w Stryszawie | MPZP | prąd | asfalt
    Działka budowlana w Stryszawie | MPZP | prąd | asfalt

    Stryszawa

    • 189 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w Stryszawie (powiat suski). Położona na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (tereny zabudowy mieszkalno-usługowe...

  • Działka Grodziec ul. Pod Górką

    Grodziec » ul. Pod Górką

    • 2 060 000 zł cena
    • 7 918 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronny i pięknie położony teren budowlany o przeznaczeniu mieszkaniowym. Nieruchomość znajduje się w zacisznej okolicy Grodźca - miejscowości, która w ostatnim czasie bardzo p...

  • Działka do zabudowy pod Gostyninem
    1 / 7
    Działka do zabudowy pod Gostyninem

    Gostynin

    • 50 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2, położona w malowniczym obszarze chronionego krajobrazu, zaledwie 7 kilometrów od miasta Gostynina. Ta spokojna przestrzeń oferuje wyjątko...

  • Działka Mierzeszyn ul. Leśna

    Mierzeszyn » ul. Leśna

    • 249 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka położona w miejscowości Mierzeszyn. Jest to wieś w położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie, ok. 30 km na południowy zach...

  • Działka inwestycyjna Kozerki gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Kozerki gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kozerki

    • 2 800 000 zł cena
    • 12 794 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest budowlano - inwestycyjna działka o powierzchni 12794m2 w miejscowości Kozerki w gminie Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość znajduję się przy samej obwodn...

  • Działka Rościnno

    Rościnno

    • 161 120 zł cena
    • 1 696 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W ROŚCINNIE Na sprzedaż działka budowlana w Rościnnie, gmina Skoki. Powierzchnia działki wynosi 1696 m Nr działki 89/7 wymiary: od frontu 44,70 m / bok...

  • Działka Pcim Kudłacze ul.

    Pcim

    • 380 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana w miejscowości Pcim/ Kudłacze pow. Myślenicki w bardzo atrakcyjnej cenie 190zł/m2.Działka o powierzchni 2000m2 / 20aDziałka w kształci...

  • 1 / 4
    Działka Bogdanówka ul.

    Bogdanówka

    • 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana w miejscowości Bogdanówka, pow. Myślenicki w bardzo atrakcyjnej cenie  350 000zł. W sprzedaży posiadamy dwie takie działki obok siebie...

  • Ojrzanów działka w otulinie lasu
    1 / 8
    Ojrzanów działka w otulinie lasu

    Ojrzanów

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1.000m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa, stadnin...

  • Działka Jeziorko

    Jeziorko

    • 79 000 zł cena
    • 3 025 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jeziorko, gm. Ryn. Urokliwa wieś położona w Krajnie Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu jeziora...

  • Grunt rolny, częściowo zadrzewiony - Stare Kurowo
    1 / 4
    Grunt rolny, częściowo zadrzewiony - Stare Kurowo

    Stare Kurowo

    • 120 000 zł cena
    • 24 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 24300 m2 (2,43 ha), położonej w Starym Kurowie (powiat strzelecko - drezdenecki, województwo lubuskie). Aktualni...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Centrum
    1 / 4
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Centrum

    Grodzisk Mazowiecki

    • 712 000 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 616 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w bardzo dobrej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim w pobliżu ul. Montwiłła. Dojazd do działki drogą gruntową. W drodze media: prąd, woda, gaz. Działka jest og...

  • Działka z widokiem na morze z projektem i decyzją na budowę

    Chłapowo

    • 580 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję Państwu działkę w Chłapowie z widokiem na morze wraz z projektem 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych o dwóch lokalach mieszkalnych każdy. W lutym 2023 r. wydana została...

  • 1 / 4
    Działka budowlana. Dzielnica Lipowiec

    Augustów

    • 312 200 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 892 m\2. Działka położona jest w obrębie 4 [ dzielnica Lipowiec ]. Numer działki - 1260\9. Przyłącze energetyczne i wodociągowe w trakcie realizacji. B...

  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 160 000 zł cena
    • 1 747 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 1747m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 13P/UR 1) przeznaczenie podstawowe te...