• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 237)
  • Działka budowlana (18 ar) Jaworzno
    1 / 2
    Działka budowlana (18 ar) Jaworzno

    Jaworzno

    • 229 000 zł cena
    • 1 881 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na osiedlu domków jednorodzinnych , cicha okolica Jaworzno ul. Polna. Przyłącza : kanalizacyjne, wodociągowe , prąd i gaz w granicy działki. Prosz...

  • 1 / 3
    Działka uzbrojona Koźlice gm Zgorzelec

    Koźlice

    • 295 000 zł cena
    • 2 407 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o powierzchni 2407m2 uzbrojona w Koźlicach gmina Zgorzelec 5 km od Zgorzelca granicy z Niemcami oraz 12 km od granicy z Czechami . - Położona bezpośrednio p...

  • Wspaniała działka blisko jeziora w Powidzu
    1 / 5
    Wspaniała działka blisko jeziora w Powidzu

    Konin

    • 396 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3600 m2, która jest idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego. Działka znajduje się niedaleko...

  • Działka Pszczółki ul. Żuławska

    Pszczółki » ul. Żuławska

    • 2 390 000 zł cena
    • 15 466 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Duży teren przemysłowo-usługowy na sprzedaż położony w Pszczółkach, miejscowości położonej pod Gdańskiem. To idealne miejsce dla firm, które potrzebują sprawnego dostęp...

  • Działka Ząbki

    Ząbki

    • 1 540 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 1 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z 2 domami jednorodzinnymi o powierzchni ok. 320 m² i 75 m² znajdujące się w pobliżu ul. Szpitalnej w Ząbkach.~~Nieruchomości położone są na dużej ogrodzonej dz...

  • Działka Sieraków ul. Ekologiczna

    Sieraków » ul. Ekologiczna

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 8500 m² w miejscowości Sieraków.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22 m x 383 m oraz objęta jest miejscowym planem zago...

  • Działka Budowlana (892 m2) Okolice Ułańskiej MEDIA (Wrocław)
    1 / 5
    Działka Budowlana (892 m2) Okolice Ułańskiej MEDIA (Wrocław)

    Wrocław

    • 1 300 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 1 458 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Krzyki - Ołtaszyn Do sprzedaży działka budowlana zlokalizowana przy ul. gen. Marii Witek we Wrocławiu (Krzyki - Ołtaszyn). Wymiary działki : front 29m, le...

  • 7 działek siedliskowo - inwestycyjnych o ogól. pow. 19,19 ha
    1 / 10
    7 działek siedliskowo - inwestycyjnych o ogól. pow. 19,19 ha

    Zakrzew

    • 15 zł cena
    • 191 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    7 działek o ogólnej pow. 19,19 ha kl. V-VI: 0,20 ha; 0,34 ha; 1,25 ha; 1,48 ha; 1,86 ha; 3,20 ha; 10,85 ha, tworzące 3 zwarte kompleksy, położone na wzniesieniu 275 m n.p.m. w sołe...

  • Działka budowlana Koziki k. Ełku J. Selmęt Wielki

    Koziki

    • 245 000 zł cena
    • 2 231 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną ok. 550m od jeziora Selmęt Wielki.Nieruchomość położona na skraju wsi Koziki, 9km od Ełku, gwarantując c...

  • Atrakcyjna działka pod turystykę nad jeziorem

    Makosieje

    • 299 000 zł cena
    • 6 477 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną przeznaczoną na realizację usług turystycznych.Nieruchomość położona we wsi Makosieje, niecałe 15km od Ełku, na ub...

  • Działka rolna na Mazurach (Golubie)

    Golubie

    • 115 000 zł cena
    • 3 687 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną położoną we wsi Golubie.Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3.687m2 i wymiarach ok. 20m x 186m, oznaczona numerem geod...

  • 50-letni Las Brzoza Sosna Gmina Rajgród

    Pieńczykowo

    • 640 000 zł cena
    • 118 093 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 50-letni las brzozowo-sosnowy nieopodal Biebrzańskiego Parku Narodowego.Działka położona jest w województwie podlaskim , gminie Rajg...

  • Działka rolna linia brzegowa Jez. Krzywe Mazury

    Cisy

    • 333 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną z pomostem o powierzchni 2000 m2 z dostępem do jeziora Krzywego.Nieruchomość położona jest niecałe 18km od Ełku, na u...

  • Działka na Mazurach - Rogojny, jezioro Łaźno, WZ

    Rogojny

    • 98 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki na Mazurach z warunkami zabudowy.Dwie niezabudowane działki położone są obok siebie i mają powierzchnie po 3000m2.Ze względu...

  • Działka rolna nad Jeziorem Białym Rajgrodzkim

    Romoty

    • 799 000 zł cena
    • 7 523 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną położoną nad Jeziorem Białym.Nieruchomość zlokalizowana we wsi Romoty, 21 km od Ełku, w cichej i spokojnej okolicy.Ofe...

  • Działki WZ Strzelniki dostęp do J. Orzysz PROMOCJA

    Strzelniki

    • 1 999 000 zł cena
    • 97 500 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować piękne działki z wydanymi warunkami zabudowy oraz z bezpośrednim dostępem do Jeziora Orzysz.Nieruchomość zlokalizowana jest w mie...

  • Działka rolno-budowlana nad j. Tajno, Orzechówka

    Orzechówka

    • 99 000 zł cena
    • 2 096 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną nad jeziorem Tajno. Działka o powierzchni 2096m2 położona jest w miejscowości Orzechówka, gmina Rajgród w otulinie Bi...

  • 1 / 4
    Działka Białobrzegi Białobrzegi

    Białobrzegi

    • 220 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Wyjątkowa Działka w Białobrzegach niedaleko Łańcuta! Idealne miejsce na Twój Dom! Działka dla rolnika klasa gruntu III Lokalizacja: Białobrzegi...

  • Działka w pobliżu lasu
    1 / 8
    Działka w pobliżu lasu

    Żelechów

    • 345 000 zł cena
    • 1 334 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowana o powierzchni 1334m2 zlokalizowana w miejscowości Żelechów gminna Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 35 x 38,11 dojazd drogą gminną utwardzoną, media -...

  • Działka inwestycyjna Luzino, Żołnierzy Niezłomnych
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Luzino, Żołnierzy Niezłomnych

    Luzino

    • 349 000 zł cena
    • 1 592 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż 2  działki z przeznaczeniem  według MPZP- MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej, sąsiadujące ze sobą: -działka nr 1267/16 o powierzchni 1592 m2, cena 365 000...