• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 510 000 zł cena
    • 6 016 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 16016m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10P i 13P/UR 1) przeznaczenie podstaw...

  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 370 000 zł cena
    • 4 269 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 4269m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10P 1) przeznaczenie podstawowe terenu...

  • Działka Szczodrowo ul. Skarszewska

    Szczodrowo » ul. Skarszewska

    • 119 700 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1197 m2 w malowniczym Szczodrowie!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana nr 705/6 o powierzchni 1197 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Dz...

  • Działka Szczodrowo ul. Skarszewska

    Szczodrowo » ul. Skarszewska

    • 127 700 zł cena
    • 1 277 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1277 m2 w malowniczym Szczodrowie!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana nr 705/7 o powierzchni 1277 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Dz...

  • Działka Szczodrowo ul. Skarszewska

    Szczodrowo » ul. Skarszewska

    • 123 200 zł cena
    • 1 232 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1232 m2 w malowniczym Szczodrowie!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana nr 705/8 o powierzchni 1232 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Dz...

  • Działka Szczodrowo ul. Skarszewska

    Szczodrowo » ul. Skarszewska

    • 100 500 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1005 m2 w malowniczym Szczodrowie!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana nr 705/3 o powierzchni 1005 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Dz...

  • Działka Szczodrowo ul. Skarszewska

    Szczodrowo » ul. Skarszewska

    • 100 300 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1003 m2 w malowniczym Szczodrowie!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana nr 705/2 o powierzchni 1003 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Dz...

  • Działka Szczodrowo ul. Skarszewska

    Szczodrowo » ul. Skarszewska

    • 100 500 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1005 m2 w malowniczym Szczodrowie!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana nr 705/4 o powierzchni 1005 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Dz...

  • Działka Szczodrowo ul. Skarszewska

    Szczodrowo » ul. Skarszewska

    • 102 700 zł cena
    • 1 027 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1027 m2 w malowniczym Szczodrowie!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana nr 705/1 o powierzchni 1027 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Dz...

  • Działka Szczodrowo ul. Skarszewska

    Szczodrowo » ul. Skarszewska

    • 182 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1820 m2 w malowniczym Szczodrowie!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana nr 705/9 o powierzchni 1820 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Dz...

  • Działka Pomlewo ul. Modrzewiowa

    Pomlewo » ul. Modrzewiowa

    • 320 000 zł cena
    • 2 671 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA TUŻ POD LASEM!LOKALIZACJA:Malownicza miejscowości Pomlewo w gminie Przywidz, w otoczeniu lasów i jezior  jednak blisko Trójmiasta /ok. 16 km/, niedaleko Obwodnicy, w pobliż...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 550 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wymarzone miejsce na ziemi, blisko natury a zarazem z świetnym dojazdem do szkół, sklepów, urzędów i głównych dróg prowadzących do Warszawy, Otwocka czy Józefowa, jest w naszej ofe...

  • Działka Koźlice ul.

    Koźlice

    • 102 000 zł cena
    • 1 656 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoja przestrzeń, Twój projekt - 16,5 ara z pełnym uzbrojeniem w malowniczych KoźlicachSzukasz miejsca, które wymyka się schematom? Ta działka w Koźlicach (gm. Gaworzyce) to propoz...

  • Działka budowlana Baranów Kopiska
    Działka budowlana Baranów Kopiska

    Baranów

    • 155 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 3100 m 2 , składająca się z 2 działek : działki budowlanej o pow. 900 m2 z aktualnymi warunkami zabudowy , oraz przyległej...

  • 1 / 4
    Działka pod budownictwo jenorodzinne przy lesie- Manowo

    Manowo

    • 99 000 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka pod budownictwo jednorodzinne przy lesie- Manowo

    Manowo

    • 130 000 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Widokowa działka pod rekreację

    Sucha Beskidzka

    • 90 000 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sucha Beskidzka - widokowa działka idealna pod domek rekreacyjny==========Kontakt do osoby prowadzącej ofertę: tel. [tel] ========== Oferujemy Państwu do...

  • Ujazd gm. Zabierzów - kształtna 31-arowa działka budowlana !
    1 / 6
    Ujazd gm. Zabierzów - kształtna 31-arowa działka budowlana !

    Ujazd

    • 890 000 zł cena
    • 3 098 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kształtna działka budowlana o powierzchni 3098 m2 , położona w m.Ujazd gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz drogą prywatną ok.45m ( udział we współwłasności...

  • Rudawa działka budowlana

    Rudawa

    • 598 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka oznaczona w MPZP jako M1 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.‎ Działka płaska zadbana w kształcie prostokąta ogrodzona z dojazdem droga gminna asfaltowa.‎ Powi...

  • Na sprzedaż: "ROD ZORZA" Działka ROD z dwupoziomowym domkiem w Wa...

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję działkę ROD z nowo wybudowanym, dwupoziomowym domkiem, zlokalizowaną w Warszawie, dzielnica Wawer, przy Trakcie Lubelskim 60. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 300...