• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 237)
  • Działka w pobliżu lasu
    1 / 9
    Działka w pobliżu lasu

    Żelechów

    • 438 000 zł cena
    • 1 789 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowana o powierzchni 1789m2 zlokalizowana w miejscowości Żelechów gminna Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 57,5 x36,9 x 10 x 31,5 x 37,4 dojazd drogą gminną as...

  • Działka w otulinie lasu z rzeczką w granicy
    1 / 7
    Działka w otulinie lasu z rzeczką w granicy

    Siestrzeń

    • 1 450 000 zł cena
    • 11 293 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana o powierzchni 11.293m2 zlokalizowana w miejscowości Władysławów gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, granicą działki jest rzeczka Mrowna, w sąsiedztwie z...

  • Działka niedaleko szkoły
    1 / 6
    Działka niedaleko szkoły

    Osowiec

    • 369 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Osowcu k/ Grodziska Maz Budowlana, kształt prostokąta o wymiarach 25,1 x 39,84 dojazd drogą gminną asfaltową, media - prąd w drodze pr...

  • Sprzedam piękną działkę Budowlano - rolną 1/3 udziału około 58.4...

    Wola Batorska

    • 999 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam udziały w działce Budowlano - Rolnej około 58,4 ary z 1,75 00 Hektara 1/3 udziału w całości. ( około 16 ar budowlanego pozostała część około 42,4 ar to rolne) Działka w pe...

  • Działka Tanowo,0.3144ha,plan zagospod.-rolna.

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 471 000 zł cena
    • 3 144 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3144 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0...

  • Działka Tanowo,0.3362ha,plan miejsc.-rolna.

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 504 000 zł cena
    • 3 362 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3362 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0...

  • Działka,Tanowo,gm.Police,3166m2,plan-usługi.

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 166 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3166 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0....

  • Działka,Tanowo,0.3143ha,plan-rolna.

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 471 400 zł cena
    • 3 143 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3143 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0....

  • Działka Tanowo,plan-usługi,3233m2,łączna-1.74 ha.

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 1 130 000 zł cena
    • 3 233 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3233 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0....

  • Sprzedam działkę w okolicy Stronia Śląskiego

    Stronie Śląskie

    • 1 340 900 zł cena
    • 58 300 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rolno -leśno-budowlana, niezabudowana, łączna powierzchnia 5,83 ha w tym ok 2,5 ha lasu. Dostęp od drogi jezdnej. Położona między Stroniem Śląskim a Młynowcem z pięknymi wi...

  • Urokliwa działka budowlana pod Starogardem Gd.!

    Kolincz

    • 129 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY: – spokojna i malownicza okolica – bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja – prąd, woda na działce – utwardzona droga dojazdowa CHARAKTERYSTYKA: Na sprzedaż dziewięć...

  • Wyjątkowa działka inwestycyjna pod domki w Sasinie!

    Sasino

    • 769 000 zł cena
    • 3 480 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż inwestycyjna działka pod domki w Sasinie o powierzchni 3420 m2, ATUTY: - spokojna i malownicza okolica blisko lasu - 12 min do morza - blisko latarni Stilo - dzi...

  • Działka Groszkowo

    Groszkowo

    • 75 400 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 działki w Groszkowie położone w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. Grunty o powierzchni 1508m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jedno...

  • Działka Buszkowy ul. Strumykowa

    Buszkowy » ul. Strumykowa

    • 379 500 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Oferujemy na sprzedaż grunt w miejscowości Buszkowy Górny (gmina Kolbudy, powiat Gdański). Teren położony jest w malowniczej okolicy, na uboczu wsi.Odległość od Kolbud...

  • Sprzedam działkę rolną 9 arów
    Sprzedam działkę rolną 9 arów

    Mirocice

    • 10 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania działkę o numerze 183 rolną 9 arów nie uzbrojona działka. Wymiary działki 90m długości 9m szerokości. Działka znajduje się w Mirocicach gmina Nowa Słupia.

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Siemianowice Śląskie

    • 512 000 zł cena
    • 1 767 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną Mam do zaoferowania działkę budowlaną MU-I ( mieszkaniowo z usługami) ul. Sobieskiego 5 , Siemianowice Śląskie o powierzchni 1767 m2, (55m/32m), działk...

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 260 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w kształcie prostokąta o szerokości około 20 metrów. Dojazd drogą prywatną przez osiedle domów jednorodzinnych o szerokości 6 metrów. Wjazd na działkę od strony północno...

  • Działka w Goszczanowcu, możliwość kupna 6412 m2
    1 / 4
    Działka w Goszczanowcu, możliwość kupna 6412 m2

    Goszczanowiec

    • 97 121 zł cena
    • 3 349 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3349 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie). Dla t...

  • sprzedam działkę budowlaną w Kielcach przy ulicy Warszawskie
    1 / 3
    sprzedam działkę budowlaną w Kielcach przy ulicy Warszawskie

    Kielce

    • 500 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegóły ogłoszenia • Typ oferty: na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela • Działka o powierzchni: 1702 m²...

  • Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów
    1 / 2
    Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 180 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka w pięknej i cichej okolicy w otulinie lasku 3 km od Jaktorowa. Kwadratowa działka o powierzchni 1500m2 z WARUNKAMI ZABUDOWY na zabudowę jedno...