• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 237)
  • Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów
    Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 185 000 zł cena
    • 1 543 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka w pięknej i cichej okolicy w otulinie lasku 3 km od Jaktorowa. Kwadratowa działka o powierzchni 1543m2 z WARUNKAMI ZABUDOWY na zabudowę jedno...

  • 1 / 2
    działka budowlana

    Kutno

    • 135 000 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki znajdujące się w strefie peryferyjnej miasta Kutna – ok. 2 km od centrum (obręb Grunwald – ul. Wasowskiego) o pow. 748 m2; 747 m2; 732 m2. Atrakcyjna lokalizacja,...

  • Działka grodzisko dolne grodzisko dolne

    Grodzisko Dolne

    • 85 000 zł cena
    • 4 720 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | GRODZISKO DOLNE - DZIAŁKA POD LASEM- 47,20 ARA Z WARUNKAMI ZABUDOWY DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY W GRODZISKU DOLNYM KLASA GRUNTU Lzr/RIVb,Lzr/RIVa,RIVb,RIVa WYMIARY 103...

  • Działka Raciborsko

    Raciborsko

    • 220 000 zł cena
    • 1 341 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działki o powierzchni około 13,41 ara w malowniczej okolicy w miejscowości Raciborsko. Nieruchomość usytuowana jest wśród dużej ilości terenów zielonych or...

  • Hala produkcyjna ul. Przasnyska, Maków Mazowiecki

    Maków Mazowiecki » ul. Przasnyska

    • 299 000 zł cena
    • 11 995 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość z przeznaczeniem produkcyjnym oraz magazynowym istnieje możliwość adaptacji na inne cele. Hala na planie terenu oznaczana numerem 2. Wjazd na teren nieruchomości od ul...

  • Działka Stare Jabłonki

    Stare Jabłonki

    • 229 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM NIERUCHOMOŚCI przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1818 m 2 , położoną w miejscowości Stare Jabłonki (gm. Ostróda). Dla danej działki obowiązuje plan za...

  • Działka rolno-budowlana w Kamieniu Kolonii.

    Kamień

    • 60 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano-rolna (nowa cena) o pow. 878 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej objęta MPZP w m. Kamień Kolonia gm. Łaziska pow. opolski woj. lubelskie w chwili obecnej obsad...

  • Działka Koźmice Wielkie

    Koźmice Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 12 arów w MPZP oznaczona jako tereny MN ( budownictwo jednorodzinne). Dojazd drogą gminną utwardzoną. Woda około 5 metrów od granicy działki. Prąd w dzi...

  • Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów
    1 / 5
    Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów

    Zagórze

    • 650 000 zł cena
    • 2 640 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2640m2 położona w miejscowości Zagórze przy ul. Echa Leśnego, gm. Halinów k/Warszawy. Działka posiada kształt regularny, płaski, zbliżony do...

  • Działka Nieborów
    1 / 2
    Działka Nieborów

    Nieborów

    • 1 267 500 zł cena
    • 16 900 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego : zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca z dopuszczeniem zabudowy zespolonej. Wysokość budynków mieszkal...

  • Działka Izdebki

    Izdebki

    • 48 200 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży jedną z 8 działek budowlanych o łącznej powierzchni 1 ha, położone w miejscowości Izdebki, w powiecie brzozowskim. Prezentowana nieruchomość ma powierz...

  • Działka Krościenko nad Dunajcem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 298 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana widokowa 15ar na sprzedaż w Gminie Krościenko nad Dunajcem w górach Pieniny. Działka ma UZYSKANE prawomocne Warunki Zabudowy (WZ) na duży dom jednorodzinny (el...

  • Krzywe, gm. Prostki Działka z dostępem do Jeziora Stackiego
    1 / 5
    Krzywe, gm. Prostki Działka z dostępem do Jeziora Stackiego

    Krzywe

    • 1 499 000 zł cena
    • 9 993 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dostępem do Jeziora Stackiego w miejscowości Krzywe, gm. Prostki. Numer działki: 11/1 Powierzchnia: 9993 m2 (Istnieje możliwość zakupu również działki sąsiedniej nr...

  • Na Sprzedaż działka rolna 8500 m2 (0,85 ha) | Na terenie działki...

    Kotunia

    • 630 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka rolna 8500 m2 (0,85 ha) | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Kotunia koło Słupcy NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: 1. Ujęcia okolicy z...

  • Na Sprzedaż działka rolna 4853 m2 (0,485 ha) | Na terenie działki...

    Słupca

    • 385 000 zł cena
    • 4 853 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka rolna 4853 m2 (0,485 ha) | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Słupca Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] Okazj...

  • 1 / 3
    Działka z Miejscowym Planem - Głogów Młp

    Głogów Małopolski

    • 203 940 zł cena
    • 927 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Głogowie MałopolskimOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, TYLKO W NASZYM BIURZEŚwietna lokalizacja, w sąsiedztwie domówO...

  • Sprzedam działki
    Sprzedam działki

    Białystok

    • 100 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki w Białymstoku na osiedlu Bacieczki, położona nad rzeką Białą. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który zakazuje zabudowy. Działk...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Trzeszyn

    • 71 622 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w odległości 15 km od morza, działka w trakcie warunków zabudowy, położona w cichej i spokojnej okolicy. Teren płaski dojazd z drogi utwardzonej.

  • Działka budowlana 2044m blisko Oleśnicy
    1 / 6
    Działka budowlana 2044m blisko Oleśnicy

    Sadków

    • 195 000 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Blisko Oleśnicy i Trzebnicy, obok Dobroszyc. Atrakcyjna działa budowlana. z warunkami zabudowy i mediami (prąd, kanalizacja, gaz). Okolica dynamicznie się rozbudowuje i działka mo...

  • działka budowlana Rekreacyjna powiat Łaski gmina siędziejowice gr...

    Grabia

    • 95 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działka budowlano - rekreacyjną w miejscowości Grabia nad rzeką Grabią gm. Sędziejowice powiat łaski woj. łódzkie. Działka nr 175/1 - powierzchnia 1328m2. Cicha...