działka na sprzedaż
20 sie 2023

Działka budowlana blisko Krakows

woj. Małopolskie pow. proszowicki gm. proszowicki
Odświeżone 2 lata temu, Niedziela, 20 sierpień 2023 06:58
176 400 zł 1 262 m2
176 400 zł 1 262 m2 140 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 262 m2
Cena za metr 140 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K31958079

Opis

Pragnę Państwu zaoferować dwie działki budowlane. Możliwość zakupu jednej lub obydwu (podana cena dot.jednej działki).

Działki położone w miejscowości Wronin, gm. Koniusza.

W MPZP działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową.

Działka 232/12 o powierzchni 12,62a, wymiarach +- 25/50m
Działka 232/13 o powierzchni 12,61a, wymiarach +- 30/40m

Kompleksowe uzbrojenie działek:
-Woda
-Kanalizacja
-Prąd
-Gaz
-Internet światłowodowy

Położenie w spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od Krakowa - 24km, Proszowic - 8.5km.

Dodatkowym atutem działek jest widok na pobliską okolicę oraz przy ładnej pogodzie - na Tatry :)
  • Data aktualizacji: 2023-08-20
  • ID ogłoszenia: K31958079
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Wronin, cena: od 149 940 do 202 860 zł, powierzchnia: od 1073 do 1452 m2
KM
Katarzyna Maj osoba prywatna

Katarzyna Maj osoba prywatna

Wyślij wiadomość