• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia
  • Habdzin
  • Szymanów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wronin

(2)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wronin

    • 1 190 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM ESTATES
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana blisko Krakows

    Wronin

    • 176 400 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragnę Państwu zaoferować dwie działki budowlane. Możliwość zakupu jednej lub obydwu (podana cena dot.jednej działki). Działki położone w miejscowości Wronin, gm. Koniusza. W...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Wroniec ul. Koniusza

    Wroniec

    • 384 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    84 AROWA w miejscowości Wroniec , objęta miejscowym planem zagospodarowania ( około 35ar przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z możliwością zabudowy bliźniaczej , reszta rola)...

  • 1 / 2
    Działka GŁĘBOKA ul. Głęboka

    Głęboka

    • 441 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, PONAD 2 HEKTARY niezabudowane w miejscowości Głęboka, gmina Kocmyrzów-Luborzyca.Działka położona na płaskim terenie z doskonałej jakości glebami.Niewielką część dz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Biórków Mały

    • 949 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 9
    Dom Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Pietrzejowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Pietrzejowice - gmina Kocmyrzów - Luborzyca. Działka o powierzchni 37,41 ara w całości położona na terenie oznaczonym w MPZP jako M...

  • DZIAŁKA ROLNA ZAGRODOWA PIETRZEJOWICE
    1 / 16
    DZIAŁKA ROLNA ZAGRODOWA PIETRZEJOWICE

    Pietrzejowice

    • 325 000 zł cena
    • 17 720 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzy Ci się sielska wieś, zaledwie kilka kilometrów od granic Krakowa? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam na prezentację nieruchomości rolnej, o powierzchni 1,77 h...

  • DOM PO TERMOMODERNIZACJI
    1 / 16
    DOM PO TERMOMODERNIZACJI

    Łyszkowice

    • 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM PO TERMOMODERNIZACJI Z ZABUDOWĄ GOSPODARCZĄ | ŁYSZKOWICE | BLISKO KRAKOWA WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM DOM + BUDYNKI GOSPODARCZE Zapraszam do zapoznania się z ofertą...