• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka Minikowo 3020 m² Zalew Koronowski

    Minikowo

    • 199 000 zł cena
    • 3 020 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajdująca się w miejscowości Minikowo w odległości około 150 m od jeziora, 3 km od Zamrzenicy oraz 5 km od Piły-Młyn, w otoczeniu pięknych lasów sosnow...

  • Działki blisko jeziora i Zalewu Koronowskiego

    Sucha

    • 69 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości zlokalizowane w urokliwej i spokojnej okolicy - wieś Cierplewo.* Działka:- powierzchnia:  1004 m²,- kształt: prostokąt,- wymiary: 35 m x 28,5 m- ukszta...

  • Działka 3374 m² przy jeziorze!

    Brzeźno

    • 379 000 zł cena
    • 3 374 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w miejscowości Brzeźno, w Borach Tucholskich.Nieruchomość składa się z 3 sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 3.374 m², sąsi...

  • 1 / 4
    Działka Okoniny Nadjeziorne 1400 m²

    Okoniny Nadjeziorne

    • 129 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona w miejscowości Okoniny Nadjeziorne, w odległości zaledwie 2 km od Jeziora Okonińskiego!Działka o powierzchni 1400 m², porośnięta samosiejkami- możliwość wycię...

  • Działka budowlana WZ 1.789 m² Lubiewice

    Lubiewice

    • 89 000 zł cena
    • 1 789 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajduje się w miejscowości Lubiewice w Borach Tucholskich. * Działka- powierzchnia: 1.789 m²,- kształt: równoległobok o wymiarach około 43 m...

  • Działki budowlane w Borach Tucholskich – Lubiewo

    Lubiewo

    • 79 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona jest w urokliwej i spokojnej okolicy – niedaleko Lubiewa, w sercu Borów Tucholskich, w otoczeniu lasów i jezior, z dala od miejskiego zgiełku. To miejsce idea...

  • Działka z WZ Brzozowe Błota Bory Tucholskie

    Brzozowe Błota

    • 165 000 zł cena
    • 1 797 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzozowe Błota, w sercu Borów Tucholskich – miejscu, które od lat wybierane jest przez osoby ceniące ciszę, przestrzeń oraz zd...

  • 1 / 4
    Działka 1 788 m² / 400m do jeziora

    Suchom

    • 149 000 zł cena
    • 1 788 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajduje się w miejscowości Suchom w odległości około 400 m od Jeziora Suchom, 10 km od Cekcyna, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu pięknych lasów sos...

  • Działka budowlana 3.386 m² centrum Tucholi

    Tuchola » ul. Bydgoska

    • 299 000 zł cena
    • 3 386 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj w centrum Tucholi!Duża działka budowlana położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Tucholi (działka nr 4 na ostatnim zdjęciu).* PrzeznaczenieNa dzi...

  • 1 / 4
    Działka Brzozowe Błota/ 5km od Okonin

    Brzozowe Błota

    • 79 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce do wypoczynku, dla osób ceniących kontakt z naturą, z dala od miejskiego zgiełku!Działka zlokalizowana jest w urokliwej i spokojnej okolicy - wieś Brzozowe Błota, p...

  • 1 / 2
    Działki Bory Tucholskie Teolog 3000 m²

    Teolog

    • 189 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w Teologu! Położone w odległości 200m od jeziora oraz 4 km od Cekcyna.Każda z działek o powierzchni ok 3000m². W sprzedaży działki o numerach: 3,...

  • Działka budowlana 1.796 m²

    Bladowo

    • 179 600 zł cena
    • 1 796 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajduje się w Bladowie, 1 km od Tucholi, przy trasie DW 240: Bydgoszcz - Tuchola - Chojnice.Atuty:- działka na działalność gospodarczą oraz/lub dom mieszkalny,- ...

  • Działka Modlnica ul. Modlnica

    Modlnica

    • 990 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    10 arowa , w zacisznym miejscu . prostokątna , płaska w otoczeniu eleganckich domów . Są wszystkie media : woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz światłowód. W pobliżu szkoła , przedsz...

  • Wawer ul. Ogórkowa działka w otulinie zieleni.

    Warszawa » Wawer » ul. Ogórkowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 791 m2 powierzchnia
    • 559 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z urokliwą działką z istniejącą zabudową mieszkalną, położoną przy ulicy Ogórkowej. Lokalizacja gwarantuje chwile relaksu oraz kontakt z naturą.Oferta i...

  • Widokowa 24-arowa działka bud-rolna k/Krakowa
    1 / 4
    Widokowa 24-arowa działka bud-rolna k/Krakowa

    Rudawa

    • 620 000 zł cena
    • 2 403 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlano-rolna o pow.2403m2 położona w Rudawie gm.Zabierzów. Ma ona kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok.26m. Media: Kanalizacja na działce, woda, gaz...

  • Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej
    Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej

    Kąty-Miąski

    • 75 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam nieruchomość, która podzielona jest na 8 działek z decyzją o warunkach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej od 866 m2 do 1790 m2 i działki leśnej. Jest oświadczenie PGE o...

  • Działka pod budowę garaży

    Miechów

    • 220 000 zł cena
    • 874 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę w Miechowie o powierzchni 8,74 ar, położoną przy ul. Powstańców 1863 r., w sąsiedztwie bloków nr 23/27 i 25 (dawny hotel pielęgniarek). W miejscow...

  • Działka na sprzedaż Murowana Goślina (gw), Łopuchowo

    Łopuchowo

    • 399 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmina Murowana Goślina). Gotowa do rozpoczęcia inwestycji jedno mieszkaniowej! NOWE formy REKLAMY - wyprzedzamy STA...

  • 1 / 2
    Działka Gdańsk Chełm ul. Brzegi

    Gdańsk » Chełm » ul. Brzegi

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 082 m2 powierzchnia
    • 1 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1082 m2 na ulicy Brzegi w Gdańsku.Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego -MPZP Chełm III - Anielinki w mieście Gdańsku ( MPZP nr 1741...

  • 1 / 4
    Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 234 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona na Kaszubach w Grabowie Kościerskim nad  Jeziorem Grabowskim. W okolicy dużo terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji. Dobry dojazd do Kościer...