• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Sprzedam działkę w Trzepowie 3970m2 z warunkami zabudowy
    1 / 8
    Sprzedam działkę w Trzepowie 3970m2 z warunkami zabudowy

    Trzepowo

    • 280 000 zł cena
    • 3 970 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę , która znajduje w gminie Przywidz w miejscowości Trzepowo na ulicy Mestwina 30. Zlokalizowana w odległości 25km od Gdańska , Kartuz i Kościerzyny. Działka składa...

  • Działka Ujazd ul. Ujazd

    Ujazd

    • 3 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] 40AROWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ OBIEKTU 2000 M KW. w widocznym miejscu , blisko węzła autostradowego?, [/i] Modlniczka , Ujazd -odpowiednia odległość od Krakowa ,Pastern...

  • Działka Miłomłyn

    Miłomłyn

    • 290 000 zł cena
    • 1 102 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1102m w mieście Miłomłyn w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, nad Kanałem Elbląskim. W niewielkiej odległości do śluzy...

  • Działka Strabla Strabla ul. Nowa

    Strabla » ul. Nowa

    • 115 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w miejscowości Strabla, gm. Wyszki przy ul. Nowej. Działka w Planie Ogólnym przeznaczona pod zabudowę...

  • Działka budowlana Leszno,
    1 / 13
    Działka budowlana Leszno,

    Leszno

    • 250 000 zł cena
    • 738 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 738 m² w Gronówku! Lokalizacja: Gronówko (64-111, gm. Lipno), w sercu lasu Zaledwie 3 minuty jaz...

  • Działka budowlana Stara Góra gm. Góra Włodków Górny,
    1 / 3
    Działka budowlana Stara Góra gm. Góra Włodków Górny,

    Stara Góra

    • 160 000 zł cena
    • 1 018 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1018ha zlokalizowana w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Włodków Górny, gmina Góra, powiat górowski, województwo dolnośląskie. ...

  • Działka budowlana Zgliniec gm. Krzywiń,
    1 / 4
    Działka budowlana Zgliniec gm. Krzywiń,

    Zgliniec

    • 90 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1059m2, w miejscowości Zgliniec (powiat Kościański , gmina Krzywiń).  Działka  położona jest w malowniczej okolicy...

  • Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,
    1 / 13
    Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,

    Gronówko

    • 449 000 zł cena
    • 1 699 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni łącznej 1699 m² w Gronówku! Lokalizacja: Gronówko, w sercu lasu Zaledwie 3 minuty jazdy od Leszna Opis działki: Narożnikowa dz...

  • Działka budowlana Zgliniec gm. Krzywiń,
    1 / 4
    Działka budowlana Zgliniec gm. Krzywiń,

    Zgliniec

    • 90 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1033m2, w miejscowości Zgliniec (powiat Kościański , gmina Krzywiń). Działka położona jest w malowniczej okolicy...

  • Działka budowlana Stara Góra gm. Góra Włodków Górny,
    1 / 3
    Działka budowlana Stara Góra gm. Góra Włodków Górny,

    Stara Góra

    • 260 000 zł cena
    • 2 325 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,2325ha zlokalizowana w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Włodków Górny, gmina Góra, powiat górowski, województwo dolnośląskie....

  • Działka Rolna Zawada Gm. Ożarów - 51 Ar
    1 / 2
    Działka Rolna Zawada Gm. Ożarów - 51 Ar

    Ożarów

    • 25 000 zł cena
    • 5 156 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam, Mam do sprzedania działkę rolną w miejscowości Zawada, gmina Ożarów, powiat Opatowski. Działka o powierzchni 51,56 ar. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem telefon...

  • Działka budowlana 26 arów w centrum Przasnysza ul. Kolejowa
    Działka budowlana 26 arów w centrum Przasnysza ul. Kolejowa

    Przasnysz

    • 416 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Przasnyszu woj. mazowieckie o nr 1974/4; 1976/4 osiedle PIASKI, o powierzchni 26 arów. Szerokość działki 25,64 metry, długość 105 metrów. Położenie: Przasnysz,...

  • Działka budowlana 26 arów w centrum Przasnysza - ul. Piaski
    Działka budowlana 26 arów w centrum Przasnysza - ul. Piaski

    Przasnysz

    • 416 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Przasnyszu woj. mazowieckie o nr (1974/3; 1976/3) osiedle PIASKI, o powierzchni 26 arów. Szerokość działki 25,64 metry, długość 98 metrów. Położenie: Przasnysz,...

  • Brdów – Działka Pod Zabudowę Mieszkaniową

    Brdów

    • 160 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sompolno – Duża Działka Budowlana

    Sompolno

    • 160 000 zł cena
    • 2 683 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka Łęg Starościński

    Łęg Starościński

    • 310 000 zł cena
    • 12 623 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KURPIE NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej okolicy Łęgu Starościńskiego, niedaleko Ostrołęki, w bliskiej odl...

  • Działka Morzychna

    Morzychna

    • 48 920 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA PRZEDMIEŚCIACH DĄBROWY TARNOWSKIEJ - OK.800M DO ULICY ŻABIEŃSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzielone działki budowlane w miejscowości Mo...

  • Działka Miłuki ul.

    Miłuki

    • 325 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję ogrodzoną działkę rekreacyjną w miejscowości Miłuki ( gmina Pasym) o powierzchni 3200 mkw zaledwie 1 km od piaszczystej plaży jeziora Kalwa.DOKUMENTY:- WZ- zgłoszenie budow...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Rożnów

    • 165 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 0,57arow położoną w malowniczej dolinie Dunajca w sąsiedztwie lasów rzeki,w miejscowości Rożnów (Zagórze) działka z prądem gazem woda nr tel [tel] cena...

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 190 440 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka, na lekkim wzniesieniu, w miejscowości Zawada gmina Mierzęcice, o powierzchni 1058m2 i wymiarach 25x42,5m. Bardzo dobra lokalizacja, cisza, spokój, w okolicy domy...