• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Niedźwiedź gmina Kobylanka
    1 / 2
    Niedźwiedź gmina Kobylanka

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 660 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEDŹWIEDŹ Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1660m2, przy działce skrzynka energetyczna w pobliżu sieć wodociągowa. Teren działek jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowan...

  • Działka niedaleko Szczecina
    Działka niedaleko Szczecina

    Stargard Szczeciński

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warchlinko – kolonia w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim , w gminie Stargard. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała d...

  • Działka w bliskiej okolicy Stargardu
    Działka w bliskiej okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna i duża działka budowlana (1000 m2 lub 1500 m2) w sąsiedztwie małego jeziorka w miejscowości Kol.Kiczarowo . Lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta Stargard ok...

  • działki w okolicy Stargardu
    1 / 8
    działki w okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO-STARGARD Działki z atrakcyjnym punktem widokowym, położone blisko Stargardu. Dojazd drogą asfaltową poprzez drogę gminną, dzięki czemu w ciągu 5 min znajdujemy się w sam...

  • Działka Siemianice ul.

    Siemianice

    • 4 449 000 zł cena
    • 55 562 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DOSKONAŁA DLA INWESTORA! POŁOŻONA W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE LASU!POD OSIEDLE DOMÓW WOLNOSTOJĄCYCH/ BLIŹNIAKÓW/ SZEREGÓW LOKALIZACJA:Siemianice to wieś w powiecie słupskim,...

  • Działka Pelplin ul. Sambora

    Pelplin » ul. Sambora

    • 35 000 000 zł cena
    • 252 973 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA: Teren znajduje się na Pomorzu. Bezpośrednio przy obwodnicy miasta Pelplin z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym; 5 km od zjazdu z autostrady A1 (Pelplin) i jest ł...

  • 1 / 3
    Działka Brzoskwinia ul. Brzoskwinia

    Brzoskwinia

    • 667 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlana 12arowa w miejscowości Brzoskwinia Objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość wybudowania domu wolnostojącego szerokiego , rozłożystego . Media pełne :woda ,...

  • Działka Lutcza

    Lutcza

    • 65 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną, fajnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 13 arów znajdującą się w Lutczy, w powiecie strzyżowskim. Warunki zabudowy zostały już wydane pod...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 318 800 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1884 m2 położoną w bardzo dobrej lokalizacji w Kobyłce. Działka narożna, niezalesiona, pusta, płaska W okolicy liczne no...

  • Działka w centrum
    1 / 5
    Działka w centrum

    Sochaczew

    • 1 311 240 zł cena
    • 10 927 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Mam państwu do zaoferowania działke o powierzchni 1,0927 ha w centrum Sochaczewa. Na posesji znajdują się dwa budynki, piwnica, studnia i rosną drzewa owocowe. Działk...

  • Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław

    Opatkowice

    • 140 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mamy do zaoferowania działkę budowlanąo powierzchni 6800m2, wym. szer. 20m Wjazd od drogi asfaltowej Teren jest równy i suchy. Media w granicy. Działka z możliwoscia bud...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Kartuska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Kartuska

    • 3 600 000 zł cena
    • 5 066 m2 powierzchnia
    • 711 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka handlowo usługowa nr 163/24 w miejscowości Gdańsk (Kokoszki), położona przy ulicy Kartuskiej.Działka posiada pozwolenie na budowę oraz dziennik budowy...

  • Działki budowlane, Piła, Ługi Ujskie, 1000 m² -1400m 2 ,
    1 / 16
    Działki budowlane, Piła, Ługi Ujskie, 1000 m² -1400m 2 ,

    Ługi Ujskie

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż, działki budowlane, Piła, Ługi Ujskie, ul. wesoła, gmina Ujście od 1000 m 2 , do 1400m 2 , Cena za 1 m2=100 zł Działki w kształcie prostokąta, płaskie, znajdują się bezp...

  • Działka Kozłowo

    Kozłowo

    • 109 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w Kozłowie Twoje Nowe Ulubione Miejsce na Ziemi! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz? Gdzie poranki pachną trawą, a wieczory kończą się przy ognisku pod gwiazdam...

  • Działka Jodłówka Tuchowska

    Jodłówka Tuchowska

    • 199 000 zł cena
    • 21 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    PIĘKNY DUŻY KAWAŁEK LASU!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości Jodłówka Tuchowska , gmina TUCHÓW , powiat tarnowski o powierzchni 2,16 hektara Działk...

  • sprzedam działkę Kazuń Bielany
    1 / 6
    sprzedam działkę Kazuń Bielany

    Kazuń-Bielany

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malownicza działka w miejscowości Kazuń BIelany gm. Czosnów Pow.Nowodworski ul. Krótka w otulinie Narodowego Parku Kampinowskiego - Powierzchnia: 1000 m² - Wymiary...

  • BEZPOŚREDNIO mieszkaniowo-usługowa 5450m2 przy DK50 Borki
    1 / 5
    BEZPOŚREDNIO mieszkaniowo-usługowa 5450m2 przy DK50 Borki

    Jadów

    • 399 000 zł cena
    • 5 450 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO sprzedam działkę o powierzchni 5450 m2 przy drodze DK50 w gminie Jadów, miejscowość Borki. Działka budowlana, według MPZP przeznaczona w większości jako teren zabudo...

  • Działka inwestycyjna Zielona Góra Przylep,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Zielona Góra Przylep,

    Zielona Góra

    • 219 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nowa cena! Przedstawiamy Państwu świetną działkę budowlaną o pow. 1001 mkw. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Zielonej Góry w Przylepie. Działka jest w sąsiedztwie tylko dwóch...

  • Działka Klewków gm. Łowicz
    Działka Klewków gm. Łowicz

    Klewków

    • 900 000 zł cena
    • 13 198 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka przemysłowo-usługowa przy drodze krajowej z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z planem: produkcja i usługi produkcyjne, składy i magazyny, o...

  • Działka usługowa Skierniewice Sierakowice Prawe
    Działka usługowa Skierniewice Sierakowice Prawe

    Skierniewice

    • 260 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo-mieszkaniowa usytuowana w idealnym miejscu - wzdłuż drogi. Idealna ekspozycja na widok przejeżdżających drogą, fantastyczne miejsce pod wszelkie konstrukcje podtrz...