• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka, ziemia, grunty, teren o pow. 58.900 m2 w Wiadernie.
    1 / 3
    Działka, ziemia, grunty, teren o pow. 58.900 m2 w Wiadernie.

    Wiaderno

    • 690 000 zł cena
    • 58 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka, grunty rolne o powierzchni 58.900 m2 (klasa 3 i 4) (teren płaski) i wymiarach 51m x 1155m (w jednym kawałku). 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego, do trasy S8 - 4km , i 5km od...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Tłuchowo

    • 63 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, położoną w Tłuchowie ul. Wiejska. Suchy grunt, nieco wyżej położony w stosunku do drogi, żadnych podmokłych terenów. Bardzo dobra klasa ziemi, urodzaj...

  • Teren inwestycyjny z brzegiem jeziora

    Prądocin

    • 6 000 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działki inwestycyjne z brzegiem jeziora: - MPZP pod hotelarstwo - pełne uzbrojenie w drodze - linia zabudowy - 20m od brzegu jeziora - powierzchnia zabudowy - 60% powi...

  • Działka Karpowo

    Karpowo

    • 50 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 50 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Karpowo, gmina Zalewo, powiat iławski. Atrakcyjne działki położne w niedalekiej odległości od drogi asfaltowej. Wodociąg i prąd w drodze obok działek. Jezioro Jeziorak oraz wyspa...

  • Działka Miłomłyn

    Miłomłyn

    • 289 440 zł cena
    • 3 618 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana o powierzchni 3618 m2 w Miłomłynie, ulica Hotelowa - w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako usługowa. Bardzo dobry dojazd do działki d...

  • Działka Elgnowo

    Elgnowo

    • 26 535 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ELGNOWO, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. SUPER_TANIO_OKAZJA To ogłoszenie dotyczy działki o powierzchni 3'004 m2. Informacja o innych działkach na telefon. Na spr...

  • Działka Samborowo

    Samborowo

    • 82 900 zł cena
    • 2 527 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Samborowo, gmina Ostróda. Atrakcyjnie położona działka z wjazdem z drogi asfaltowej- krajowej 16. Działka o powierzchni 2527m2, została wyrównana i jest gotowa do zagospodarowania...

  • Działka Radwan

    Radwan

    • 28 560 zł cena
    • 816 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W MIEJSCOWOŚCI RADWAN - OK.1,5KM DO DROGI KRAJOWEJ TARNÓW-KIELCE. Oferujemy do sprzedaży pięć działek budowlanych położonych w miejscowości Radwan...

  • Działka Radwan

    Radwan

    • 52 255 zł cena
    • 1 493 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Henrykowo

    Henrykowo

    • 327 500 zł cena
    • 47 611 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Henrykowo, w powiecie lidzbarskim, w gminie Orneta . Atrakcyjnie położona działka z wjazdem z drogi powiatowej. Działka o powierzchni 4.7611 ha - została wyrównana i jest gotow...

  • Działka Liwa

    Liwa

    • 165 000 zł cena
    • 3 892 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną cenowo działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 3892m2 i wymiarach 96m x 53m, uzbrojoną w prąd (skrzynka na działce) i wodę (przy drodze)...

  • Działka Murawki

    Murawki

    • 114 990 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    MURAWKI, gmina Zalewo, powiat iławski. Na sprzedaż, bardzo atrakcyjna działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1'100m2 Działka ta powstanie wyniku podziału działki o powi...

  • Działka Elgnowo

    Elgnowo

    • 25 764 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ELGNOWO, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. SUPER_TANIO_OKAZJA Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki, gwarantujące przyszłym mieszkańcom spokojny wypoczynek. Teren doskon...

  • Działka Żabi Róg

    Żabi Róg

    • 75 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 75 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża działka w Żabim Rogu. Z działki roztacza się piękny widok na łąki i las. Okolica jest malownicza, spokojna, idealna na relaks i wypoczynek. Do jeziora w linii pro...

  • Działka Parwółki

    Parwółki

    • 239 000 zł cena
    • 793 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlaną z ustalonymi warunkami zabudowy domu mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 793m2 położoną w Parwółkach, gm. Gietrzwałd, w odległoś...

  • Działka Zwierzewo

    Zwierzewo

    • 175 000 zł cena
    • 1 436 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy do sprzedaży działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 1436 m2 położoną w Zwierzewie, gm. Ostróda, w odległości 450 metrów od jeziora Szeląg Wielki. Zwierzewo...

  • Działka rekreacyjna ROD przy ul.Świętojańskiej
    1 / 9
    Działka rekreacyjna ROD przy ul.Świętojańskiej

    Konin

    • 24 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka rekreacyjna w ROD im. Zofii Urbanowskiej w Koninie przy ul. Świętojańskiej. Działka o powierzchni 300m2 ogrodzona z miejscem na bramę wjazdow...

  • 13ha w Boguszycach
    1 / 10
    13ha w Boguszycach

    Boguszyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 129 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 12,9ha, szerokości 220m, w 72-207 Boguszycach gm. Nowogard, brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego daje możliwość wystąpienia o warunki zabudo...

  • Działka w Tuszynie koło Łodzi
    1 / 7
    Działka w Tuszynie koło Łodzi

    Tuszyn

    • 250 000 zł cena
    • 9 990 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 9 990 m² przylega do ul. Żeromskiego w pasie której znajduje się wodociąg, kanalizacja i sieć energetyczna. Działka rolno-leśna z możliwością przekształcenia...

  • Duża działka budowlana ,Łomianki Dąbrowa, przy Kampinosie
    1 / 14
    Duża działka budowlana ,Łomianki Dąbrowa, przy Kampinosie

    Łomianki

    • 1 325 610 zł cena
    • 2 574 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości proponuje sprzedaż częściowo zalesionej działki budowlanej w otulinie Kampinosu o nr 79/18. Okolica piękna, cicha, sąsiadująca z lasem. W odległości kilkuset m...