• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działki na sprzedaż Kowalków-Kolonia

    Kowalków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 5 010 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedawana nieruchomość, położona jest w miejscowości Kowalków-Kolonia, około 29 kilometrów od Radomia. Nieruchomość składa się z dwóch działek - pierwsza to działka zabudowana, o...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 715m2 I 718m2 | WAR...

    Grodzisk Wielkopolski

    • 121 550 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 715m2 I 718m2 | WARUNKI ZABUDOWY | DOBRA LOKALIZACJA | PRĄD I WODA NA DZIAŁCE | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM:...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | NEKLA, PODSTOLICE | 901m2 | DOBRA LOKALIZACJA...

    Podstolice

    • 119 500 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | NEKLA, PODSTOLICE | 901m2 | DOBRA LOKALIZACJA | PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | MPZP | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] LOKA...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE P...

    Borowo

    • 92 018 zł cena
    • 662 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE POWIERZCHNIE 662m2 - 1423m2 | SPOKOJNA OKOLICA | WARUNKI ZABUDOWY | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [u...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | 600m2 | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | CZEMPIŃ UL...

    Czempiń

    • 160 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 600m2 | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | CZEMPIŃ UL. CZEREŚNIOWA | WARUNKI ZABUDOWY | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url]...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | SIERNIKI, GMINA CZEMPIŃ | RÓWNOLEGŁY, PROST...

    Sierniki

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | SIERNIKI, GMINA CZEMPIŃ | RÓWNOLEGŁY, PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | 1000m2 | WARUNKI ZABUDOWY | DOGODNA LOKALIZACJA Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [ur...

  • DUŻA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ W PIOTRKOWICACH | BEZPOŚREDNIO PRZY CZEM...

    Piotrkowice

    • 738 000 zł cena
    • 3 287 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    DUŻA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ W PIOTRKOWICACH | BEZPOŚREDNIO PRZY CZEMPINIU | 3287m2 | WARUNKI ZABUDOWY | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdję...

  • Działka Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 280 000 zł cena
    • 1 161 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Sprzedaż działki budowlanej w Bobrownikach Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1161m 2 , zlokalizowaną w Bobrownikach powiat będziński. Działka znajd...

  • Działka budowlana Podkowa Leśna Podkowa Leśna Wschodnia
    1 / 2
    Działka budowlana Podkowa Leśna Podkowa Leśna Wschodnia

    Podkowa Leśna

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 313 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Brwinów po stronie Podkowy Leśnej piękna, duża działka budowlana na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2313 m2 i wymiarach 44 x 53. W kształcie regularnego prostokąta...

  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 104 160 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych. Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentow...

  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 86 615 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować dzia...

  • Działka Smołdziński Las ul.

    Smołdziński Las

    • 1 500 000 zł cena
    • 29 846 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Działka położona we wsi kaszubskiej Smołdziński Las. Lokalizacja po środku zieleni oraz pięknych jezior tj.: Jezioro Łebskie, jezioro Dołgie Wielkie czy GardnoSmołdzińs...

  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 117 900 zł cena
    • 1 572 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezen...

  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 70 040 zł cena
    • 824 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować d...

  • Oferujemy do sprzedaży działkę w Rudziniec
    1 / 2
    Oferujemy do sprzedaży działkę w Rudziniec

    Rudziniec

    • 180 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną przylegającą do ulicy Piaskowa w miejscowości Rudziniec o powierzchni: 676 m2. Okolica działki jest bardzo spokojna, idealna do zamieszkania...

  • Działka Chodzież ul. J. Kochanowskiego

    Chodzież » ul. Kochanowskiego

    • 550 000 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ TEREN ZABUDOWY MIESZKANIOWO - USŁUGOWEJ, POŁOŻONY W CHODZIEŻY PRZY UL. J. KOCHANOWSKIEGO Powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 3039 m o nr ewidencyjnym 3810...

  • Działka Chwaszczyno ul. Telewizyjna

    Chwaszczyno » ul. Telewizyjna

    • 4 500 000 zł cena
    • 12 992 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna w Chwaszczynie !!!DZIAŁKA BUDOWLANA położona 14 km od Gdyni w miejscowości CHWASZCZYNO.LOKALIZACJA:Chwaszczyno znajdują się w gminie Żukowo. To bardzo dobrze s...

  • Działka Miastko ul.

    Miastko

    • 2 200 000 zł cena
    • 35 200 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA - DZIAŁKI WRAZ Z JEZIOREM BLISKO MIASTKA I BYTOWALOKALIZACJADziałki położone są we wsi Przęsin w miejscowości Miastko, powiat Bytowski, woj. Pomorskie. W najbliższej okolicy...

  • Działka budowlana Jaktorów Stare Budy
    1 / 4
    Działka budowlana Jaktorów Stare Budy

    Jaktorów

    • 400 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Stare Budy gm. Jaktorów. Na działce o pow. 1504 m2 są już fundamenty pod budowę domu jednorodzinnego wg projektu "Hiacynt" o pow. ok...

  • Działka budowlana Rydzyna, Wolności
    1 / 4
    Działka budowlana Rydzyna, Wolności

    Rydzyna

    • 196 800 zł cena
    • 651 m2 powierzchnia
    • 303 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż ŚWIETNIE ZLOKALIZOWANĄ działkę budowlaną w Rydzynie. Działka o powierzchni 651m2 o nieregularnym kształcie przypominającym trapez, narożna. Szerokość d...