• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działki pod Szeregi/Bliźniaki/Wolnostojące
    1 / 7
    Działki pod Szeregi/Bliźniaki/Wolnostojące

    Rogów Sobócki

    • 74 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OKAZJA!! Informacje: ✓ Do sprzedania 9 z 10 działek przygotowanych pod budowę szeregów! ✓ Wszystkie działki posiadają aktualne pozwolenie na budowę pod dom około 90m2 w zab...

  • OKAZJA ! - działka w świetnej lokalizacji Bielawy – obręb S
    1 / 8
    OKAZJA ! - działka w świetnej lokalizacji Bielawy – obręb S

    Bielawy

    • 220 000 zł cena
    • 4 482 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki - 4482 m2 -położonej w Bielawach przy ul. Miodowej w obrębie Sokółki , gmina Kazimierz Biskupi. Działka położona w s...

  • Las
    Las

    Grodzisko Górne

    • 35 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania las mieszany w Grodzisku Górnym od strony Dębna. Powierzchnia 0,39ha. Przybliżona lokalizacja zaznaczona na zdjęciu satelitarnym. Więcej szczegółów na telefon lub e-m...

  • Las
    Las

    Grodzisko Górne

    • 32 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania las mieszany w Grodzisku Dolnym w kierunku Podlesia. Powierzchnia 0,29ha. Przybliżona lokalizacja zaznaczona na zdjęciu satelitarnym. Więcej szczegółów na telefon lub...

  • Las, sosna, dąb
    Las, sosna, dąb

    Grodzisko Górne

    • 90 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania las mieszany w Grodzisku Dolnym. Rosną tam piękne sosny i dęby. Powierzchnia 0,5ha. Przybliżona lokalizacja zaznaczona na zdjęciu satelitarnym. Więcej szczegółów na t...

  • działka skierniewice widok starbacicha
    działka skierniewice widok starbacicha

    Skierniewice

    • 4 000 zł cena
    • 88 843 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działkao pow. 8843m2,szer.24m, dojazd drogą utwardzoną szer.6m (udział w drodze) od ul Starbacicha.

  • Sprzedam działka budowlane w Nowej Dębie ul Niżańska
    1 / 3
    Sprzedam działka budowlane w Nowej Dębie ul Niżańska

    Nowa Dęba

    • 160 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy. Dostępne media, w pobliżu sklep, przystanek autobusowy. Cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem, blisko lasu. Do wyboru...

  • 1 / 2
    Działka budowlana w Tyrowie

    Tyrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Tyrowie (pod Ostródą). Powierzchnia działki - 15 arów. Położona bezpośrednio przy drodze gruntowej. Działka uzbrojona. Możliwość podłączenia...

  • Działka uprawna ROD "Energetyk" - dobrze utrzymana

    Ostrołęka

    • 22 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę zlokalizowaną w ogródkach działkowych ROD "Energetyk" w Ostrołęce nad Czeczotką. Działka jest cały czas uprawiana i nawożona, dzięki czemu obfituje w plony. Na dzi...

  • 1 / 3
    Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 800 m2

    Budzisław Górny

    • 56 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka na budynek 800 m2 w Budzislawiu Gornym, nr. 164, cena 80 zl m2

  • 1 / 4
    Działka 1558m² Okoniny Nadjeziorne Bory Tucholskie

    Okoniny Nadjeziorne

    • 115 000 zł cena
    • 1 558 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce do wypoczynku lub zamieszkania na stałe!Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Okoniny Nadjeziorne około 1 km od Jeziora Okonińskiego, na obszarze p...

  • Działka budowlana 2.654 m² w centrum Tucholi

    Tuchola » ul. Bydgoska

    • 249 000 zł cena
    • 2 654 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj w centrum Tucholi!Atrakcyjna działka budowlana położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Tucholi (działka nr 2 na zdjęciu).* PrzeznaczenieNa działk...

  • Atrakcyjna działka Osielsko 1.197 m²

    Osielsko

    • 435 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, prestiżowej okolicy, na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych.Nieruchomość o powierzchni 1.197 m², o regularnym, prosto...

  • Działka 663 m² w centrum Tucholi

    Tuchola

    • 119 000 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zamieszkaj w centrum Tucholi!Działka zlokalizowana jest blisko ścisłego centrum Tucholi, przy ulicy Chojnickiej.Powierzchnia: 663 m².Działka objęta MPZP - zabudowa mieszk...

  • Kameralna działka 632 m² w centrum Tucholi

    Tuchola

    • 119 000 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj w centrum Tucholi!Działka zlokalizowana jest blisko ścisłego centrum Tucholi, przy ulicy Chojnickiej.Powierzchnia: 632 m².Część działki objęta MPZP - zabudowa...

  • Działka Witramowo

    Witramowo

    • 53 144 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 53 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witramowo, gmina Olsztynek. Atrakcyjnie położone działki w pobliżu zjazdu z drogi ekspresowej. Prąd i telekomunikacja w drodze. Teren działek płaski. Wzniesienie gruntu przy S7 p...

  • Działka Kostomłoty

    Kostomłoty

    • 1 226 149 zł cena
    • 42 281 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obecnie działka rolna. Plan miejscowy będzie w wkrótce tworzony, w istniejącym studium działka przeznaczona była pod AKTYWNOŚĆ GOSPODARCZĄ, obecnie ROLNA. W sprzedaży w pakiecie...

  • Działka Michałki

    Michałki

    • 800 000 zł cena
    • 52 307 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Możliwość zakupu przez osoby nie posiadające uprawnień rolnych. Położenia: Michałki, gm. Kozłowo, pow. nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie. Okazja- bardzo atrakcyjny, grunt rolny,...