działka na sprzedaż
22 kwi 2025

Działka Siemonia

woj. Śląskie pow. będziński gm. będziński
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 22 kwiecień 2025 20:20
150 000 zł 950 m2
150 000 zł 950 m2 158 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 950 m2
Cena za metr 158 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37104890

Opis

Siemonia, działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z widokiem na okolicę.
działki o powierzchni 1003m2 , 924m2, 931m2 i 950m2. Pierwsza 23,6x42,7m, pozostałe 18m na głębokość działki, od drogi 50-51m.
Działki są puste, płaskie, dojazd do działek drogą we współwłasności.
Media znajdują się po drugiej stronie ulicy w drodze- prąd, gaz.
Teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną lub usług.
Warunki zabudowy:
maksymalny wskażnik powierzchni zabudowy 40%
Minimalny wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie 40%
Wskaźnik intensywności zabudowy 0,01-1,0
Wysokość zabudowy do 10,5m, garaży 6m, pozostałe do 12m
Dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia 12-45 stopni
Okolica luźnej zabudowy jednorodzinnej. Zabudowa mieszkaniowa.
Zapraszam na prezentację
Cena 158 za m.kw
zapraszam

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 46674
  • Data aktualizacji: 2025-04-22
  • ID ogłoszenia: K37104890
  • Źródło: Biuro nieruchomości Westa
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Siemonia, cena: od 127 500 do 172 500 zł, powierzchnia: od 808 do 1093 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • Biuro Nieruchomości WESTA
  • Barlickiego , 12
  • 42-500 Będzin
  • http://www.bnwesta.pl
DW
Dorota Weiss Agent nieruchomości · 183 ogłoszeń Zobacz profil →
Zadzwoń

Dorota Weiss Agent nieruchomości

Tel: +48... Pokaż numer telefonu