działka na sprzedaż
27 mar 2026

Działka Wojkowice

woj. Śląskie pow. będziński gm. będziński
Dodane 1 miesiąc temu, Piątek, 27 marzec 2026 15:21
165 000 zł 674 m2
165 000 zł 674 m2 245 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 674 m2
Cena za metr 245 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37498827

Opis

Wojkowice, na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Powierzchnia działki 674m2
Wymiary: od ulicy 14,2 x 50,5x45,8x14,1m
Media: woda prąd gaz i kanalizacja miejska, światłowód w drodze
Zjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej publicznej.
Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową wolnostojącą lub bliźniaczą
Warunki zabudowy:
-geometria dachu: - w budynkach mieszkalnych dwuspadowe lub wielospadowe, o nachyleniu od 25o do 45o z dopuszczeniem dachów płaskich,
- nieprzekraczalna wysokość zabudowy budynków mieszkalnych 3 kondygnacje lecz nie więcej niż 12,0 m,
- maksymalny procent terenów zabudowanych Pz 40%,
- minimalny procent terenów biologicznie czynnych Pb 35%,
- maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy 0,5,
- minimalny wskaźnik intensywności zabudowy 0,01,
- minimalna wielkość działki budowlanej 500,0 m2 ;
Działka jest ogrodzona z każdej strony.
Lokalizacja: działka znajduje się na Łęgu. Szkoła sklepy, kilkanaście metrów od działki. Przystanek autobusowy, szybki dojazd do centrum miasta.
Cena działki 165tys zł
Kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości
Zapraszam do kontaktu

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 46854
  • Data aktualizacji: 2026-03-27
  • ID ogłoszenia: K37498827
  • Źródło: Biuro nieruchomości Westa
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Wojkowice, cena: od 140 250 do 189 750 zł, powierzchnia: od 573 do 776 m2