• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Chorzele

(4)
  • Gotowiec inwestycyjny z najemcami
    Gotowiec inwestycyjny z najemcami

    Chorzele

    • 1 100 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnego źródła przychodu. Budynek obejmuje 4 w pełni wynajęte lokale...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Chorzele

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż ładne mieszkanie w miejscowości chorzele blisko przasnysza mieszkanie 2 pokoje oddzielna kuchnia łazienka korytarz/przedpokój do mieszkania piwnica duży pokój z balko...

  • Sprzedam Działkę Budowlaną 39 arów . na terenie Chorzel
    Sprzedam Działkę Budowlaną 39 arów . na terenie Chorzel

    Chorzele

    • 119 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    więcej informacji pod Numerem Telefonu [tel]

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Chorzele

    • 120 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka w centrum, nad rzeką.

    Wielbark

    • 900 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 30000m² (3ha). W centrum miasta Wielbark (woj. warmińsko-mazurskie), nad brzegiem rzeki omulew, przy drodze użytkowej Działka ideal...

  • Działka Czarny Róg ul.

    Róg

    • 187 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek z dostępem do jeziora Drwęckiego, niedaleko Ostródy, które spełniają wszystkie Państwa oczekiwania.Dodatkową atrakcją jest połącz...

  • Dom Żelazna Rządowa

    Żelazna Rządowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Siedlisko z domem i możliwością agroturystyki na 26 hektarach Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej w miejscowości Żelazna Rządo...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Surowe

    • 450 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wielbark

    • 449 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.

    Krzynowłoga Mała

    • 125 059 zł cena
    • 2 151 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC.Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w m...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Romany-Janowięta

    • 360 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sorzedam duzy dom połozony 9 km od Przasnysza. Około 100 metrów od drogi krajowej trasa między Przasnysz -Chorzele.Posesja prawie w calosci ogrodzona siatka ocynkowana na fundamen...

  • Dom Parciaki rynek pierwotny

    Parciaki

    • 530 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom w miejscowości Parciaki, gmina Jednorożec. Powierzchnia całkowita domu 226 m2. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 3002m2. -- 50X60. Dom stan surowy zamk...

  • Działka przemyslowa
    Działka przemyslowa

    Wielbark

    • 270 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę przemyslowa na działce są garaże 3 wjazdy 200 metruw2

  • Dom na wsi, działka budowlana 3040m
    1 / 13
    Dom na wsi, działka budowlana 3040m

    Wasiły-Zygny

    • 320 000 zł cena
    • 3 041 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę o pow. 3041m z domem całorocznym/letniskowym o pow. 75m plus budynek gospodarczy 50m powierzchni., drewutnia i nieduży przydomowy kurnik.. Lokalizacja: Wieś sołe...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA
    1 / 2
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA

    Wielbark

    • 220 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA WIELBARK POWIAT SZCZYTNO 1677M2 NA DZIAŁCE ZNAJDUJE SIĘ BUDYNEK 200M2 GARAŻE WIATA GARAŻOWA Z3 MIEJSCAMI DZIAŁKA UZBROJONA WODOCIĄG, ENERGIA ELEKTRYCZN...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA
    1 / 7
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA

    Wielbark

    • 220 000 zł cena
    • 16 772 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Baranowo, 61,81 m2, 3 pokoje, balkon, garaż
    1 / 13
    Baranowo, 61,81 m2, 3 pokoje, balkon, garaż

    Baranowo

    • 255 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, położone na trasie Mrągowo - Mikołajki. Idealne dla pary, małej rodziny. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Link do wirtualnego spaceru: [url]...

  • Działka z warunkami zabudowy Głuch
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy Głuch

    Głuch

    • 159 000 zł cena
    • 2 136 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dużą i atrakcyjną działkę ze ścianą lasu – Głuch, gmina Jedwabno Wyjątkowa działka dla osób, które szukają ciszy, natury i pełnej prywatności. Położona w miejscowości Głuc...

  • Mieszkanie w uroczej okolicy z dobrym dojazdem - pełna własność. Sprzedam lub zamienię na Warszawę
    Mieszkanie w uroczej okolicy z dobrym dojazdem - pełna własność....

    Róg

    • 150 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Warszawie. Nie płaci się czynszu!!! Bezczynszowe!!! Sprzedam mieszkanie w woj. warmińsko-mazurskim niedaleko Nidzicy w pełnym prawie własnoś...

  • Sprzedam lub zamienię - warminsko-mazurskie na Warszawę
    1 / 16
    Sprzedam lub zamienię - warminsko-mazurskie na Warszawę

    Róg

    • 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Nie płaci się czynszu!!! Bezczynszowe!! Sprzedam nieruchomość z osobnym wejściem w woj. warmińsko-mazurskim niedaleko Nidzicy o pow. ok. 280 m.kw. Pełne prawo własności! Zamienię...

  • Nieruchomości - Rycice

    Rycice

    • 18 229 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Studzińskiej sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości 35/384 w prawie własności za...