• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraśnik +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Chorzelami

(17)
  • Sprzedam lub zamienię - warminsko-mazurskie na Warszawę
    1 / 16
    Sprzedam lub zamienię - warminsko-mazurskie na Warszawę

    Róg

    • 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Nie płaci się czynszu!!! Bezczynszowe!! Sprzedam nieruchomość z osobnym wejściem w woj. warmińsko-mazurskim niedaleko Nidzicy o pow. ok. 280 m.kw. Pełne prawo własności! Zamienię...

  • Mieszkanie w uroczej okolicy z dobrym dojazdem - pełna własność. Sprzedam lub zamienię na Warszawę
    Mieszkanie w uroczej okolicy z dobrym dojazdem - pełna własność....

    Róg

    • 150 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Warszawie. Nie płaci się czynszu!!! Bezczynszowe!!! Sprzedam mieszkanie w woj. warmińsko-mazurskim niedaleko Nidzicy w pełnym prawie własnoś...

  • Działka z warunkami zabudowy Głuch
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy Głuch

    Głuch

    • 159 000 zł cena
    • 2 136 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dużą i atrakcyjną działkę ze ścianą lasu – Głuch, gmina Jedwabno Wyjątkowa działka dla osób, które szukają ciszy, natury i pełnej prywatności. Położona w miejscowości Głuc...

  • Baranowo, 61,81 m2, 3 pokoje, balkon, garaż
    1 / 13
    Baranowo, 61,81 m2, 3 pokoje, balkon, garaż

    Baranowo

    • 255 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, położone na trasie Mrągowo - Mikołajki. Idealne dla pary, małej rodziny. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Link do wirtualnego spaceru: [url]...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA
    1 / 7
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA

    Wielbark

    • 220 000 zł cena
    • 16 772 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA WIELBARK POWIAT SZCZYTNO 1677M2 NA DZIAŁCE ZNAJDUJE SIĘ BUDYNEK 200M2 GARAŻE WIATA GARAŻOWA Z3 MIEJSCAMI DZIAŁKA UZBROJONA WODOCIĄG, ENERGIA ELEKTRYCZN...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA
    1 / 2
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA

    Wielbark

    • 220 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Dom na wsi, działka budowlana 3040m
    1 / 13
    Dom na wsi, działka budowlana 3040m

    Wasiły-Zygny

    • 320 000 zł cena
    • 3 041 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę o pow. 3041m z domem całorocznym/letniskowym o pow. 75m plus budynek gospodarczy 50m powierzchni., drewutnia i nieduży przydomowy kurnik.. Lokalizacja: Wieś sołe...

  • Dom Parciaki rynek pierwotny

    Parciaki

    • 530 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom w miejscowości Parciaki, gmina Jednorożec. Powierzchnia całkowita domu 226 m2. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 3002m2. -- 50X60. Dom stan surowy zamk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Romany-Janowięta

    • 360 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sorzedam duzy dom połozony 9 km od Przasnysza. Około 100 metrów od drogi krajowej trasa między Przasnysz -Chorzele.Posesja prawie w calosci ogrodzona siatka ocynkowana na fundamen...

  • Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.

    Krzynowłoga Mała

    • 125 059 zł cena
    • 2 151 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC.Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w m...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wielbark

    • 449 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Surowe

    • 450 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żelazna Rządowa

    Żelazna Rządowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Siedlisko z domem i możliwością agroturystyki na 26 hektarach Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej w miejscowości Żelazna Rządo...

  • Działka Czarny Róg ul.

    Róg

    • 187 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek z dostępem do jeziora Drwęckiego, niedaleko Ostródy, które spełniają wszystkie Państwa oczekiwania.Dodatkową atrakcją jest połącz...

  • Działka w centrum, nad rzeką.

    Wielbark

    • 900 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 30000m² (3ha). W centrum miasta Wielbark (woj. warmińsko-mazurskie), nad brzegiem rzeki omulew, przy drodze użytkowej Działka ideal...

  • Nieruchomości - Rycice

    Rycice

    • 18 229 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Studzińskiej sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości 35/384 w prawie własności za...

  • Działka przemyslowa
    Działka przemyslowa

    Wielbark

    • 270 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę przemyslowa na działce są garaże 3 wjazdy 200 metruw2

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Myszyniec Stary

    • 197 000 zł cena
    • 24 499 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną uzbrojoną w Starym Myszyńcu w dogodnej lokalizacji przy drodze krajowej, nadaje się również pod inwestycję lub na siedlisko. Chętnie odpowiem na ewentualne p...

  • Działka Zawady

    Zawady

    • 85 000 zł cena
    • 3 186 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę w miejscowości Zawady. Miejscowość Zawady jest położona ok. 2 km od Jeziora Platyny. Oferowana działka o numerze 35/3 ma powie...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś Wielka

    • 1 300 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Myszyniec

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Orzołek

    • 290 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rudka rynek pierwotny

    Rudka

    • 398 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość na działce 1048m2 . Dom posadowiony na pięknym nowym osiedlu w miejscowości Rudka, gm. Szczytno. Dom o powierzchni 120 m2 powierzchni całkowitej,...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Baranowo

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom
    1 / 8
    Sprzedam dom

    Szkudaj

    • 260 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nieruchomość o powierzchni 0.1946ha zabudowana budynkiem mieszkalnym szeregowym. Pozostałe części budynku znajdują się na sąsiednich działkach. Działka własnościowa. Dom składa się...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Szczepkowo Borowe

    • 105 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Lesiny Wielkie

    • 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Duża działka z domem w budowie, 35 min od W-wy

    Guzowatka

    • 709 000 zł cena
    • 306 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym – Guzowatka, gmina DąbrówkaNa sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1634 m², na której znajduje się przestronny dom jednorodzin...

  • Działka Myszyniec

    Myszyniec

    • 280 000 zł cena
    • 32 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję do sprzedaży łąki i las w miejscowości Myszyniec, powiat ostrołęcki. Powierzchnia gruntu ogółem i 3ha i 2730 m2 Według planu zagospodarowania przestrzennego grunty (łąki)...

  • Pięknie położone działki budowlane koło Szczytna
    1 / 9
    Pięknie położone działki budowlane koło Szczytna

    Rudka

    • 73 840 zł cena
    • 923 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w uroczej i spokojnej miejscowości Rudka w gminie Szczytno – sercu Mazur, w otoczeniu malowniczej przyrody i w bezpośrednim sąsiedztwie popularnych je...

  • 1 / 3
    Działka Baranowo

    Baranowo

    • 88 395 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki budowlane w Baranowie, powiat ostrołęcki. Działki po podziale, powierzchnia 1083 m2 . Wjazd z ulicy Bartniej na drogę szerokości 8 m w Ulicę Chabrową...

  • 59 arów na Kurpiach - OKAZJA 15 zł/m²
    1 / 5
    59 arów na Kurpiach - OKAZJA 15 zł/m²

    Pełty

    • 200 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow. 59 arów w urokliwej małej kurpiowskiej wsi Pełty gm. Myszyniec. 8 km od Myszyńca 48 km od Ostrołęki 170 km od Warszawy Lokalizacja: bardzo spokojne miejs...

  • Sprzedam działkę Jesionowiec koło Wielbarka
    1 / 4
    Sprzedam działkę Jesionowiec koło Wielbarka

    Jesionowiec

    • 131 081 zł cena
    • 6 866 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam pięknie położoną działkę o powierzchni 6866 m2 na skraju wsi Jesionowiec, gm. Wielbark. Posiadam śliczną działkę na Mazurach. Działka położona kilkanaście kilometrów od m...

  • ##Działka budowlana 0,1200 ha na Mazurach##
    1 / 10
    ##Działka budowlana 0,1200 ha na Mazurach##

    Piątki

    • 115 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 35/17 w pięknej okolicy we wsi Piątki zlokalizowanej na obrzeżach miasta Nidzica. Działka płaska o powierzchnia 0,1200 ha oraz udział 1/18 części w dz...

  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 115 000 zł cena
    • 1 758 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Możesz zbudować dom marzeń blisko miasta, a cieszyć się bliskością przyrody. Możesz też mieć dom i staw... Na sprzedaż jest bowiem działka budowlana: - 1758m2 - k...

  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 135 000 zł cena
    • 3 368 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na obrzeżach Gostynina z własnym stawem - wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, której...

  • 1 / 2
    Działka Biały Grunt

    Biały Grunt

    • 55 000 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki z warunkami zabudowy w miejscowości Biały grunt, gmina Świętajno, powiat szczycieński. Działki o numerach 37/20 -powierzchnia 931m2 wjazd z drogi główn...

  • Działka Świętajno/ Biały Grunt
    1 / 2
    Działka Świętajno/ Biały Grunt

    Biały Grunt

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    DUŻA OGRODZONA DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ

    Drążdżewo

    • 120 000 zł cena
    • 5 436 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ogrodzoną działkę rolno-budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i możliwością podziału na mniejsze działki!!! Działka ma powierzchnię 5436 m2. Na dzia...

  • Działka rolno-budowlana Długokąty gm. Puszcza Mariańska
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Długokąty gm. Puszcza Mariańska

    Długokąty

    • 390 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jeśli szukasz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku. Chciałbyś mieć ciszę, spokój oraz dzięki której będziesz miał możliwość codzie...

  • duża ogrodzona działka z PNB
    1 / 3
    duża ogrodzona działka z PNB

    Drążdżewo

    • 120 000 zł cena
    • 5 436 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Sprzedam ogrodzoną działkę rolno-budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i możliwością podziału na mniejsze działki!!! Działka ma powierzchnię 5436 m2...

  • Dom nad Jeziorem Świętajno, Narty
    1 / 16
    Dom nad Jeziorem Świętajno, Narty

    Narty

    • 919 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom letniskowy murowany w miejscowości Narty nad jeziorem Świętajno, gmina Jedwabno, powiat szczycieński. Komfortowy dom letniskowy budowany od podstaw zakończony w 20...

  • Sprzedam Dom pod lasem we Wsi Płozy Warmińsko-mazurskie
    1 / 16
    Sprzedam Dom pod lasem we Wsi Płozy Warmińsko-mazurskie

    Płozy

    • 700 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE BEZ POŚREDNIKÓW Sprzedam dom całoroczny o pow. całkowitej 100,23 M2 w tym parter 54,70 M2 i piętro 45,83 M2 usadowiony na ładnie zagospodarowanej dzia...

  • Dom z dużą działką i altaną – Lipowiec
    1 / 16
    Dom z dużą działką i altaną – Lipowiec

    Lipowiec

    • 949 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, ekonomiczny dom z dużą działką w Lipowcu – przestrzeń, która daje swobodę życia i realne możliwości zagospodarowania. Jeśli szukasz miejsca w spokojnej, kameralnej okoli...

  • Sprzedam grunty rolne
    Sprzedam grunty rolne

    Szkudaj

    • 446 050 zł cena
    • 81 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 8,11ha, obręb Szkudaj

  • Dom Baranowo

    Baranowo

    • 627 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m, położony w miejscowości Baranowo, powiat ostrołęcki. Nieruchomość usytuowana jest na działce z dogodnym dojazdem drogą asfal...

  • Dom Jastrzębiec ul.

    Jastrzębiec

    • 1 090 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Solidny dwurodzinny dom czeka na nowych właścicieli.Bliskość Warszawy oraz Zalesia Dolnego, czynią tą nieruchomość wyjątkowo atrakcyjną.Dzięki wkomponowanej klatce schodowej na dwó...