• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka Krzeczów

    Krzeczów

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI, 4 KM DO CENTRUM BOCHNI!!! Do sprzedaży oferuję 3 działki położone w miejscowości KRZECZÓW, gmina RZEZAWA, powiat bocheński ....

  • Działka Stara Łomża nad Rzeką ul. Lipowa

    Stara Łomża nad Rzeką » ul. Lipowa

    • 155 000 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobra komunikacja z miastem. Optymalna i funkcjonalna powierzchnia. Spokojna i klimatyczna lokalizacja . Bardzo atrakcyjna cena! Jeżeli powyższe argumenty są równi...

  • Działka rekreacyjna Kościan,
    1 / 6
    Działka rekreacyjna Kościan,

    Kościan

    • 22 000 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta sprzedaży działki ROD Oferuję do sprzedaży przestronną działkę rekreacyjną o powierzchni 327 m², usytuowaną w malowniczym ogrodzie działkowym "Słonecznik" w Kościanie przy...

  • BORÓWIEC DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

    Borówiec

    • 569 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA NA TWÓJ WYMARZONY DOM - UL. KURKOWA W BORÓWCU - TUŻ PRZY LESIE !!! ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: FILM: [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url...

  • KRUSZYNA, LGOTA MAŁA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

    Kruszyna

    • 45 000 zł cena
    • 525 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W PIĘKNEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY - Zaledwie 25 minut od Częstochowy oraz 15 minut od Radomska. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Działka posiada niezwykle...

  • Działka rola 0,77 ha w Jabłonowie gm. Policzna.

    Jabłonów

    • 45 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o pow. 0,77 ha znajdujące przy drodze utwardzonej w m. Jabłonów gm. Policzna pow. zwoleńskiDziałka -powierzchnia 7700 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość...

  • Duża działka 2,9 ha w Jabłonowie gm. Policzna.

    Jabłonów

    • 450 000 zł cena
    • 29 300 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Trzy działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 2,93 ha znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Jabłonów gm. Policzna pow. zwoleńskiDziałka -powierzchnia 29300 m2-kształt prost...

  • Działka Karwieńskie Błoto Drugie ul.

    Karwieńskie Błoto Drugie

    • 99 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    LOKALIZACJA:Karwieńskie Błoto Drugie leży na wschodnim krańcu Wybrzeża Słowińskiego, na zachód od Kanału Karwinka. Wieś graniczy: od wschodu z Karwią, z południa z miejscowością Ka...

  • Działka 60 arów w Kotlinie Kłodzkiej okolice Polanicy Zdrój
    1 / 5
    Działka 60 arów w Kotlinie Kłodzkiej okolice Polanicy Zdrój

    Wrocław

    • 590 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy. Media - prąd doprowadzony do działki. Działka o powierzchni 6000 m2 (60 arów). Działka znajduje się w odległości 7 km od Polanicy Z...

  • Sprzedam kopalnie piasku Mąkolice
    1 / 4
    Sprzedam kopalnie piasku Mąkolice

    Mąkolice

    • 550 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piaskownie wraz z ważną koncesją na wydobycie. Bardzo atrakcyjne, tranzytowe położenie - Mąkolice w gminie Wola Krzysztoporska - powiat Piotrków Trybunalski, blisko autos...

  • 1 / 2
    Działka Kadzidło

    Kadzidło

    • 115 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki. Powierzchnia 600m2, nr działki na Geoportal 564,565,566. Działka znajduje się w samym centrum K...

  • Działka, Motycz, 25ar, zabudowa jednorodzinna

    Motycz

    • 339 000 zł cena
    • 2 530 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 25 ar, zabudowa jednorodzinna Działka:- 3 linia zabudowy (ostatnia, druga linia zabudowana)- 2530 m2- wymiary 34m szerokości x 75m głębokości- wiele drzew różnego...

  • Dwie działki rolne z WZ w Helenowie gm. Policzna.

    Helenów

    • 195 000 zł cena
    • 19 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 1,97 ha z wydanymi warunkami zabudowy znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Helenów gm. Policzna pow. zwoleńskiDziałka -powier...

  • Sprzedam Las Chotcza Józefów
    Sprzedam Las Chotcza Józefów

    Chotcza Dolna

    • 70 500 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam Las o powierzchni 88 arów, numer działki 1156. Las znajduje się w woj. mazowieckim w powiecie lipskim, gmina Chotcza, obręb Chotcza Józefów. Jest to las sosnowy, wiek las...

  • Działka...ładnie , tanio i szybko.
    1 / 7
    Działka...ładnie , tanio i szybko.

    Kiczarowo

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży są działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażem o różnej powierzchni ( wydane warunki zabudowy). Kolonia Kiczarowo charakteryzuje się pięknym krajob...

  • Działka dla ceniących walory przyrodnicze
    Działka dla ceniących walory przyrodnicze

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( blisko woda, prąd przy działce), wydane warunki zabudowy. Niedżwiedż to miejscowość położona blisko Szczecina (15 min),jeziora Miedwie (5 min) i Starga...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną

    Stargard Szczeciński

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękne malownicze tereny, nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w okolicach Starga...

  • Działki dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku
    Działki dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku

    Kiczarowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękne malownicze tereny, nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną w okolicach Starg...

  • Działka z widokiem na jeziorko. OKAZJA!
    1 / 2
    Działka z widokiem na jeziorko. OKAZJA!

    Kiczarowo

    • 185 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO OS. ZIELONE WZGÓRZE Pilnie sprzedam działkę budowlaną z pięknym punktem widokowym na małe zarybione jeziorko. Do działki zostały wydane warunki zabudowy, woda, prąd p...

  • Działki 3 km od Stargardu
    1 / 2
    Działki 3 km od Stargardu

    Kiczarowo

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO OS. ZIELONE WZGÓRZE Sprzedam działkę budowlaną z pięknym punktem widokowym na małe zarybione jeziorko. Do działki zostały wydane warunki zabudowy, woda, prąd przy działce...