• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • 1 / 2
    Działka Kraków Nowa Huta, Czyżyny ul. Ciepłownicza

    Kraków » Nowa Huta » ul. Ciepłownicza

    • 1 000 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    CZYŻYNY PRAWIE 30ARÓW Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ PARTEROWEGO BUDYNKU USŁUGOWEGO 120m2. Media w pobliżu działki. Sasiedztwo obiekty usługowe i magazynowe. Blisko przystanki mpk. W...

  • Działka Słajszewo ul.

    Słajszewo

    • 330 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIOFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. DZIAŁKA DLA INWESTORA - ATRAKCYJNA LOKATA KAPITAŁU PRZY PLANOWANEJ INWESTYCJI BUDOWANIA ELEKTROWNI ATOMOWEJ W SŁJA...

  • Działka Roztropice

    Roztropice

    • 1 400 000 zł cena
    • 10 014 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość gruntową w miejscowości Roztropice gm. Jasienica pow. bielski. Malowniczo położona działka o przeznaczeniu rolno-budowlanym z dal...

  • Działka Turza

    Turza

    • 75 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE PRZY LESIE, KOŁO CIĘŻKOWIC!!! Do sprzedaży oferuję 2 działki położone w miejscowości TURZA , gmina Rzepiennik Strzyżewski, powiat tarnowski o powierzchni...

  • Działka Osłonino ul. Nad Gizdepką

    Osłonino » ul. Nad Gizdepką

    • 519 500 zł cena
    • 1 039 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY: Idealne miejsce dla miłośników przyrody i sportów wodnych Szlaki turystyczne doskonałe dla miłośników spacerów, biegania i rowerów Osłonino jest miejscowością atrakcyjn...

  • Działka Osłonino ul. Nad Gizdepką

    Osłonino » ul. Nad Gizdepką

    • 390 640 zł cena
    • 1 028 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY: Bliskość do wody i natury może być dodatkowym atutem, zwłaszcza dla osób ceniących spokojne życie blisko przyrody Spokojna, bezpieczna okolica Idealne miejsce dla miłoś...

  • Działka Osłonino ul. Nad Gizdepką

    Osłonino » ul. Nad Gizdepką

    • 359 000 zł cena
    • 718 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY: Osłonino jest miejscowością atrakcyjną turystycznie, położoną w pobliżu Zatoki Puckiej Bliskość do wody i natury może być dodatkowym atutem, zwłaszcza dla osób ceniących...

  • Działka Osłonino ul. Nad Gizdepką

    Osłonino » ul. Nad Gizdepką

    • 360 000 zł cena
    • 723 m2 powierzchnia
    • 498 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działke
    1 / 5
    Sprzedam działke

    Bielsko-Biała

    • 231 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialkę budowlaną o powierzchni 2200m kw.w okolicach Bielska-Białej /komorowice krakowskie/Działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliżniaczą...

  • Sprzedam bez pośredników działkę ROD w Olecku
    1 / 6
    Sprzedam bez pośredników działkę ROD w Olecku

    Olecko

    • 40 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bez pośredników wyjątkową działkę o pow. 400 m.kw. położoną na terenach ogródków ROD im. „400-lecia Olecka” Na działce znajduje się: - Domek drewniany z werandą z kompletn...

  • Działka z linią brzegową - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 1 400 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka z linią brzegową - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 2 100 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 464 100 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Babiak – Działki w sąsiedztwie lasu

    Babiak

    • 210 000 zł cena
    • 3 543 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka inwestycyjna Jasień gm. Czempiń,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Jasień gm. Czempiń,

    Jasień

    • 790 000 zł cena
    • 16 550 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta sprzedaży wyjątkowej działki inwestycyjnej z malowniczym stawem Lokalizacja: Jasień, gmina Czempiń Opis nieruchomości: Oferujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjną działkę...

  • Działka 5200m 30km od Warszawy
    1 / 4
    Działka 5200m 30km od Warszawy

    Mińsk Mazowiecki

    • 218 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 5200m 30km od Warszawy przy drodze nr 50 (obwodnica Warszawy z Grójca do Mińska Maz.)w odległości ok.3km od Mińska Maz. Na działce jest domek letniskowy do remontu lub rozb...

  • Sprzedam Działkę Budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam Działkę Budowlaną

    Mirosławki

    • 480 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2200 m 2, Mirosławki koło Poznania gmina Stęszew z widokiem na jezioro. Sprzedam Pełna instruktora prąd woda, gaz w drodze, szambo. Dojazd drogą asfaltową. W po...

  • Działka budowlana Radomsko atrakcyjna

    Radomsko

    • 230 000 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną o powierzchni 857 M2 plus droga dojazdowa utwardzona ( droga na własność) Działka mieści się w miejscowości Strzała gmina Gidle  Na dział...

  • Działka budowlana WZ Gostycyn

    Gostycyn » ul. Półkole

    • 159 000 zł cena
    • 1 762 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce do życia i wypoczynku Gostycyn, powiat tucholski, woj. kujawsko-pomorskie.Na sprzedaż unikatowa działka budowlana o powierzchni 1.762 m², położona w jednej z najbar...

  • Działka Kłodno ul.

    Chmielno

    • 599 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną w wyjątkowym miejscu! Położona nad przepięknym i spokojnym Jeziorem Mausz na Kaszubach, do linii brzegowej  nie...