• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • 1 / 3
    Działka rolno-rekreacyjna 9.94a, Boguchwała

    Boguchwała

    • 159 040 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna w Boguchwale o powierzchni 9.94a. Działka płaska, trawiasta w kształcie prostokąta, o szer. 29.5m i dług. 34m, położona wzdłuż drogi utwar...

  • Działki budowlane 39a w Budach Głogowskich

    Budy Głogowskie

    • 550 000 zł cena
    • 3 933 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 39a z Warunkami Zabudowy na 5 budynków- dla inwestora lub klienta indywidualnego.Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 39a w miejscowości Budy Głogowskie, gmina Głog...

  • 1 / 3
    Działka rekreacyjna 22a- Iwonicz-Zdrój

    Iwonicz-Zdrój

    • 132 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedaży oferujemy atrakcyjnie położoną na wzniesieniu działkę rekreacyjną 22a w miejscowości Iwonicz-Zdrój. Działka w kształcie prostokąta nieregularnego o wymiarach 25m x 90...

  • Działka rolno-budowlana

    Grywałd » ul. Pod Tylką

    • 385 000 zł cena
    • 2 616 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pragnę Państwu zaprezentować nową ofertę naszego biura jaką jest działka rolno-budowlana, zlokalizowana w sercu Pienin, przy miejscowości Grywałd. Całkowita jej powierzchnia to 261...

  • Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł

    Jastrzębia

    • 125 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu.To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojne...

  • Działka inwestycyjna

    Łęki Górne

    • 1 180 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest duża działka inwestycyjna w miejscowości Łęki Górne, o powierzchni 2.54 ha w jednym kawałku.Uzbrojona w prąd, gaz, wodę i linię telefoniczną. Działka sz...

  • Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł

    Jastrzębia

    • 87 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę rolną.

    Zaborów

    • 49 500 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości ZABORÓW gmina SZCZUROWA powiat brzeski o powierzchni 0,98 ha.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta Dojazd drogą polną ok...

  • Działki budowlane od 10a do 47a w Tyczynie

    Tyczyn

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE OD 10a do 47a DLA DEWELOPERA LUB KLIENTA INDYWIDUALNEGO - TYCZYN.Możliwość wydzielenia z całości trzech pojedynczych działek po 10a w cenie 23000zł/a, oraz skraj...

  • Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny

    Brzeziny

    • 86 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DZIAŁEK ROLNYCH W GMINIE WIELOPOLE SKRZYŃSKIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ODROLNIENIA.Oferujemy do sprzedania dwie działki rolne 86a i 1,13ha w miejscowości Brzeziny- gmina Wielopole Sk...

  • 1 / 4
    Działka rolna 12.9a, Boguchwała

    Boguchwała

    • 206 560 zł cena
    • 1 291 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE W BOGUCHWALE POD REKREACJĘ.DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12.91a w Boguchwale. Działka płaska, o kształcie trapezu, dojazd drogą utwardzoną o...

  • Działka rolna

    Smyków

    • 89 500 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna  55 arów, położona w miejscowości Smyków gm. Radgoszcz, w samym środku kompleksu leśnego.Polecana dla osób lubiących spędzać czas na łonie natury, ciszę i spokój...

  • 1 / 4
    Działka komercyjna 42a pod usługi-Dębica

    Dębica » ul. Lwowska

    • 1 350 000 zł cena
    • 4 076 m2 powierzchnia
    • 332 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA KOMERCYJNA POD USŁUGI BLISKO CENTRUM DĘBICY.Do sprzedania posiadamy działkę komercyjną położoną na przedmieściach Dębicy w rejonie ul. Lwowskiej- razem 40.76a. Działka o...

  • Sprzedam działkę rolną Kwików 36 ar.

    Kwików

    • 29 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości Kwików powiat brzeski o powierzchni 36 ar.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta Dojazd drogą AsfaltowąWokół nieruchomośc...

  • Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł

    Jastrzębia

    • 420 000 zł cena
    • 4 133 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka rolna 17,8a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 284 800 zł cena
    • 1 780 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI W BOGUCHWALE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY.DO sprzedania działka rolna o powierzchni 17,8a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie prostokąta nieregularnego o wymiar...

  • 1 / 2
    Działka rolno-rekreacyjna 12a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 192 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie trapezu, o wymiarach 31m x 38m, położona wzdłuż drogi utwardzonej s...

  • 1 / 4
    Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł

    Jastrzębia

    • 205 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Bardzo ciekawa działka w Faściszowej

    Faściszowa

    • 4 000 000 zł cena
    • 53 400 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5,34 Ha. Nieruchomość o numerze 27/3 zlokalizowana jest w Faściszowej blisko Zakliczyna. Działka położona przy drodze wojewódzkiej...