• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Okolice ŻAR,  działka w Lubomyślu 1545m2
    1 / 7
    Okolice ŻAR, działka w Lubomyślu 1545m2

    Lubomyśl

    • 226 650 zł cena
    • 1 511 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę o powierzchni 1511m2 w miejscowości Lubomyśl k.Żar , województwo lubuskie. Można również dokupić sąsiednie działki o powierzchn...

  • 1 / 2
    Sprzedam działki nad Bugiem

    Brzuza

    • 65 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 działki rozdzielone wałem przeciwpowodziowym o łącznej powierzchni 6500 M2 położone w miejscowości Brzuza 07-130 gm. Łochów. 80 km od Warszawy. Jedna z działek przylega...

  • Działka Kromnów gm. Brochów
    Działka Kromnów gm. Brochów

    Kromnów

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kromnów piękna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy - na sprzedaż. Działka rolna o powierzchni 3000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy budynków mieszkalnych. Działka w...

  • Działka Kromnów gm. Brochów
    Działka Kromnów gm. Brochów

    Kromnów

    • 600 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kromnów piękna działka rolna z prawem zabudowy - na sprzedaż. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 4000 m2 i wymiarach 82.5 x 36,6 x 83,6 x 60. Dojazd do nieruchom...

  • Działka Orło

    Orło

    • 71 400 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej w okolicach Rynu położonej w spokojnej okolicy to idealnie trafiłeś !!! Prezentujemy Państwu kompleks działek położonych w miejscowości Orło...

  • 1 / 4
    Działka Dalki ul.

    Dalki

    • 290 000 zł cena
    • 2 317 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni idealnej pod realizację marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu n...

  • Działka Michałówek

    Michałówek

    • 399 000 zł cena
    • 10 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż duża piękna działka z prywatnym lasem i terenem pod budowę, tuż przy drodze serwisowej przy A2, po stronie Michałówka. Około 2 tysiące metrów można zabudować, są tu bow...

  • Działka 21a pod rekreację- Wesoła

    Wesoła

    • 65 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA REKREACYJNA 21A Z BUDYNKIEM DREWNIANYM W GMINIE NOZDRZEC. Mamy do zaoferowania działkę rekreacyjną 21a w miejscowości Wesoła, gm. Nozdrzec, pow. brzozowski. Działka o ter...

  • 1 / 4
    Działka rolno-budowlana bez prowizji od kupującego

    Wojnicz » ul. Kingi

    • 225 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę rolno-budowlana o powierzchni 29 arów. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w Wojniczu. Działka położona przy ulicy Św. Kingi i charakteryzuje się...

  • Działki budowlane od 7.5a do 10a w Łańcucie

    Łańcut » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 181 620 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działki budowlane o powierzchni od 10.09a i 7.58a około 2km od centrum Łańcuta. Działki znajdują się na terenie zabudowanym i są wydzielone z większego areału. Dostępne...

  • Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu.To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojne...

  • Piękna działka budowlana CISZA SPOKÓJ ŚPIEW PTAKÓW

    Krużlowa Wyżna

    • 240 000 zł cena
    • 2 049 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam nową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w bardzo malowniczej miejscowości jaką jest KrużlowaWyżna.Osobiście uwielbiam to miejsce. Działa na mnie wyciszająco...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 48a w miejscowości Iwla.

    Iwla

    • 168 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest obszerna działka budowlana 48a położona w miejscowości Iwla, gmina Dukla, pow. krośnieński. Działka w kształcie trójkąta o szer. 60m i długości boków - 1...

  • Działka rekreacyjna 12a Rzeszów-Słocina

    Rzeszów

    • 180 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEDROGA DZIAŁKA W RZESZOWIE POD REKREACJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU.Oferujemy działkę 12a w Rzeszowie, położoną w atrakcyjnej części miasta dzielnicy Słocina- okolice ul. św.Rocha. Dz...

  • Działka rolna 20a - Chmielnik

    Chmielnik

    • 90 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIEDROGA DZIAŁKA 20a w CHMIELNIKU- POD REKREACJĘ LUB POD ZABUDOWĘ DLA ROLNIKA. Do sprzedania niedroga działka rolno-budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 20a w miejscowoś...

  • Działki leśne 90a- Nienadowa

    Nienadowa

    • 60 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Grunty leśne do sprzedania, całość - 90a. Do sprzedania kompleks gruntów: lasy i grunty leśne w miejscowości Nienadowa, gmina Dubiecko, pow. przemyski. Jest to 6 działek o pow. 2...

  • Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł

    Jastrzębia

    • 73 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojn...

  • Działka z domem 54a w gminie Chorkówka

    Faliszówka

    • 164 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjnie położona 54 arowa działka budowlana w na Podkarpaciu w okolicy miejscowości Faliszówka, gmina Chorkówka, pow. krośnieński.Działka na tą chwilę zabudowana...

  • Działki pod budownictwo 13,87a - Wysoka Głogowska

    Wysoka Głogowska

    • 166 440 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI POD BUDOWNICTWO W OTOCZENIU LASU W OKOLICY GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO. Oferujemy działkę rolno-budowlaną 13,87a w miejscowości Wysoka Głogowska, gmina Głogów Młp. Działka o wym...

  • Działka rolno-budowlana 43a w Racławówce.

    Racławówka

    • 390 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIEDROGA DZIAŁKA 43a POD BUDOWĘ, DLA INWESTORA LUB ROLNIKA- ZALEDWIE 1KM OD GRANICY RZESZOWA.Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 43a w miejscowości Racławówka, gm...