• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • 1 / 4
    Działka Mikołajew Stary Mikołajew ul.

    Mikołajew

    • 377 500 zł cena
    • 15 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rolne położone w powiecie sochaczewskim, gminie Teresin, obręb Stary Mikołajew.Informacje ogólne:Działka nr: 117Powierzchnia: 15 100 m2Wymi...

  • Działka budowlano-usługowa 1863 m2 w Święcicach.

    Święcice » ul. Źródlana

    • 280 000 zł cena
    • 1 863 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami o pow. 1863 m2 oznaczona nr. 240/1 w Święcicach gm. Ożarów Mazowiecki pow. Warszawski Zachodni. Działka -powierzchnia 1863 m2-kształt p...

  • Działka Zakrzewo Kościelne

    Zakrzewo Kościelne

    • 130 000 zł cena
    • 2 347 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka budowlana objęta MPZP. Zakrzewo - obok Kępy Polskiej, w pobliżu wysp białobrzeskich i zakrzewskich, w otoczeniu lasów. Fantastyczne miejsce na własny...

  • 1 / 3
    Działka budowlana Lubartów os. Królów Polski

    Lubartów

    • 325 000 zł cena
    • 796 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na nowo powstającym osiedlu Królów Polski w Lubartowie (boczna Zygmunta I Starego). Działka o powierzchni 7.96 a 20m x 44.5m Obok działka o powierzchni 8.77a...

  • Działka Kamień ul.

    Kamień

    • 1 193 208 zł cena
    • 4 792 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikatowej działki położonej w miejscowości Kamień ( gm. Szemud ) o powierzchni aż 4792 m2.Działka w Kamieniu to doskonała propozycja zarówno d...

  • Sprzedam Ziemię Rolną 2 Hektary w Jednym Kawałku Zobacz
    Sprzedam Ziemię Rolną 2 Hektary w Jednym Kawałku Zobacz

    Baboszewo

    • 190 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam Ziemię Rolną 2 Hektary Ziemia Rolna Bardzo dobra pod Siew Burak Pszenica Kukurydza Obecnie jest cały czas Użytkowana Inwestycja na lata Zobacz Warto W późniejszym czasie m...

  • Działka Wygoda ul.

    Przetoczyno

    • 440 000 zł cena
    • 3 140 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana jest w miejscowości Wygoda, w powiecie kościerskim, w gminie Karsin, na zachodnim brzegu Jeziora Wdzydze, tuż przy Wdzydzkim Parku Krajobrazowym....

  • 1 / 4
    Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka o powierzchni około 30 arów z czego 11 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oznaczoną w MPZP symbolem MN ( zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza). Wjazd na...

  • Tanie działki budowlane tanio !!! - ładna, cicha, zielona spokojn...

    Pągów

    • 37 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki z warunkami zabudowy, działki znajdują się w woj. łódzkim, powiecie radomszczańskim, gminie Żytno - miejscowość Kępa. Działki odpowiednio mają wielkość: 10,5a - dz...

  • Działka Sygneczów ul. Sygneczów

    Sygneczów

    • 725 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA WIDOKOWA, KWADRATOWA NA WIDOKOWYM , POŁUDNIOWYM STOKU.Miejscowy plan zagospodarowania umożliwia zabudowę jednorodzinną " tereny zabudowy zagrodowej i zabudowy mie...

  • Działka Lublin-Zadębie inwestycyjna/budowlana

    Lublin » Hajdów-Zadębie

    • 900 000 zł cena
    • 7 132 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w przemysłowo-mieszkalnej części Lublina. Całkowita powierzchnia działki to 7132 m2 (0,71 ha).Cena za m2 nieruchomości to 126 zł.W MPZP pod zabudowę mieszkaniową (teren zab...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę 13ha koło Szczytna

    Trelkowo

    • 650 000 zł cena
    • 131 571 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka nr 159 w miejscowości Trelkowo koło Szczytna była w przeszłości wykorzystywana w celu poszukiwań żwiru stąd na zdjęciu widać pozostałość po wyrobisku. Działka posiada dojaz...

  • Do sprzedania obiekt inwestycyjny Puławska 352 w Warszawie (Ursyn...

    Warszawa

    • 27 300 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 5 935 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma 4600m2 i składa się z działek nr 44,45 i 46/5 (nr obrębu: 1-09-23). Zlokalizowana jest obok obwodnicy południowej Warszawy, tuż przy węźle drogowym Puławska - Obwodnica...

  • Sprzedam działkę po byłej żwirowni 5,8 ha obok Strzegowa

    Strzegowo

    • 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę nr 198 (obręb Pokrytki) po byłej żwirowni 5,8 ha, zasoby - 400000 ton. Punkt piaskowy 58%, koncesja do 2020r. Rok założenia : 2006. Oprócz żwiru występuje piase...

  • 1 / 3
    Sprzedam budynki (1500 m2) po byłej gorzelni na działce 0,7 ha -...

    Tychowo

    • 350 000 zł cena
    • 6 927 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam budynki byłej gorzelni (brak urządzeń) na dużej działce nr 235/30 (obręb Osówko) gdzie można zainstalować kompletne urządzenia gorzelnicze i rozpocząć produkcję spirytusu....

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę 9215 m2 wraz z pałacem w Tychowie

    Tychowo

    • 650 000 zł cena
    • 9 215 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę wraz z pałacem w Tychowie (ul. Dolna) remontowany na dom weselny lub dom wczasowy. Może być też podzielony na dziesięć mieszkań po 80 m2 każde. Pałac położony jest...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę 7 ha w okolicach wsi Rywociny (Gmina Działdowo)

    Rywociny

    • 350 000 zł cena
    • 69 711 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka nr 220 obrębu Zakrzewo, usytułowana w pobliżu wsi Rywociny, położona pomiędzy ścianami lasu państwowego i prywatnego. Do Działdowa jest 7 km drogą asfaltową....

  • 1 / 4
    Działka Balice ul. Krakowska

    Balice » ul. Krakowska

    • 580 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa doskonale widoczna z autostrady . Okolica Lotniska Balice , Działka 23ar objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość zainwestowania aż 70% działki...

  • Działka Świątniki Górne ul. Bielowicza

    Świątniki Górne » ul. Bielowicza

    • 440 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka prawie 17arowa w centrum Świątnik Górnych . Objęta miejscowym planem zagospodarowania. Obowiązuje zabudowa mieszkaniowa lub mieszkaniowo usługowa. Około 3ar to teren łąk...

  • 1 / 3
    Działka Cekanowo

    Cekanowo

    • 500 175 zł cena
    • 5 265 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż zlokalizowana w dobrym punkcie działka z przeznaczeniem na mieszkalnictwo lub usługi. Nieruchomość o powierzchni ponad 5000m2, w kształcie prostokąta o wym....