• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Złotkowy gm. Rychwał- 3 działki budowlane na sprzedaż
    1 / 9
    Złotkowy gm. Rychwał- 3 działki budowlane na sprzedaż

    Złotkowy

    • 49 120 zł cena
    • 1 228 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych w miejscowości Złotkowy gm. Rychwał. Działki położone w spokojnej i malowniczej okolicy. Teren z dużym p...

  • działka budowlana uzbrojona 5400 m2 Kossów gmina Radków
    1 / 4
    działka budowlana uzbrojona 5400 m2 Kossów gmina Radków

    Kossów

    • 99 900 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno-budowlana 0,54 ha niezabudowana, uzbrojona (prąd na działce, woda i kanalizacja przy drodze), ogrodzona z jednej strony. Szerokość działki 25 m x 215 m. Położona w K...

  • Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową
    1 / 5
    Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową

    Deszczno

    • 248 125 zł cena
    • 1 985 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1985 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Działka jednym bokiem przylega do dawnej drogi nr 3. Dla...

  • Sprzedam działkę ROD

    Białystok

    • 45 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD.im.Żwirki i Wigury przy ul.Ciołkowskiego poszukuje nowego właściciela ?Powierzchnia działki to ok. 337m2. Na działce znajduje się domek( woda,prąd) oraz WC. Działka...

  • Działka Kąck

    Kąck

    • 279 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ulica Szlachty w Kącku może zaczarować po prostu jest tu pięknie, stare drzewa, rozległe łąki, lasy, pola i cisza. W lecie słychać głównie ptaki oraz świerszcze, idealna muzyka do...

  • Działka Otomino ul.

    Otomino

    • 212 280 zł cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Otomino ul. ZrzeszeńcówLokalizacja:Kupując tę działkę zapewnisz sobie komfort mieszkania w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na panoramę Żukowa. Działka położona jest na połud...

  • Mokra Lewa działka w części budowlana.

    Mokra Lewa

    • 245 000 zł cena
    • 42 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mokra Lewa, gmina Skierniewice na sprzedaż działka niezabudowana o powierzchni 42.100 m2.Dostęp do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej powiatowej z jednostronnym chodnikiem.W s...

  • Działka Sprzedaż - inwestycyjna-rolna-przemysłowa, Słupca

    Słupca

    • 230 000 zł cena
    • 4 853 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka rolna 4853 m2 (0,485 ha) | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Słupca Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] Okazj...

  • Działka Sprzedaż, Rogoźno

    Cieśle

    • 2 990 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Działka Sprzedaż, Murowana Goślina (GW) Łopuchowo

    Łopuchowo

    • 399 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmina Murowana Goślina). Gotowa do rozpoczęcia inwestycji jedno mieszkaniowej! NOWE formy REKLAMY - wyprzedzamy STA...

  • Działka Sprzedaż, Borówiec

    Borówiec

    • 569 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA NA TWÓJ WYMARZONY DOM - UL. KURKOWA W BORÓWCU - TUŻ PRZY LESIE !!! ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: FILM: [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url...

  • Działka Sprzedaż, Kruszyna, Lgota Mała

    Kruszyna

    • 45 000 zł cena
    • 525 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W PIĘKNEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY - Zaledwie 25 minut od Częstochowy oraz 15 minut od Radomska. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Działka posiada niezwykle...

  • Huta Miały 2,2 h między jeziorami! WZ

    Cekcyn

    • 1 199 000 zł cena
    • 21 775 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce na Twój dom lub oazę wypoczynku w Borach Tucholskich!Na sprzedaż duża, malownicza działka o powierzchni 21.775 m², położona w spokojnej miejscowości Huta Miały, w g...

  • Działka Kopytów ul.

    Kopytów

    • 4 900 000 zł cena
    • 34 470 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka w miejscowości Kopytów w gminie Błonie o powierzchni 34 470 m2.Na działkę zostały wydane warunki zabudowy. Można na niej wybudować budynek mieszkalno-usługowy o...

  • 1 / 4
    Działka Gwoźnica Dolna

    Gwoźnica Dolna

    • 198 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gwoźnica Dolna - działka 44 ary (warunki zabudowy w opracowaniu) w bardzo ładnym miejscu z dojazdem drogą gminną asfaltową; gaz w działce, prąd na sąsiedniej działce. Oprócz tego j...

  • Działka budowlana Klucze gm. Głogów,
    1 / 5
    Działka budowlana Klucze gm. Głogów,

    Klucze

    • 99 000 zł cena
    • 1 291 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1291 m², położona w miejscowości Klucze, gmina Głogów. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnym, zielonym...

  • Działka budowlana Góra,
    1 / 4
    Działka budowlana Góra,

    Góra

    • 159 000 zł cena
    • 1 047 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 1047m2, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o nr 1272/17 zlokalizowana w Górze, wo...

  • Działka Tumlin-Dąbrówka ul. Bażantowa

    Tumlin-Dąbrówka » ul. Bażantowa

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz wymarzonej działki pod budowę swojego domu, lubisz otaczać się przyrodą, cenisz sobie bliskość lasu- ta oferta jest dla Ciebie! Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność za...

  • Działka Gdańsk Łostowice ul.

    Gdańsk

    • 1 000 000 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 1 007 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA pod budowę domu wolnostojącego jednorodzinnego   w dzielnicy Gdańsk Łostowice.LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana w ciągu ul. Saneczkarskiej w dzielnicy Łostowice ...

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana - 5349 m2 - Trzcianka

    Trzcianka

    • 75 000 zł cena
    • 5 349 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 2 o powierzchni 5349 m2 położona w miejscowości Trzcianka – powiat ciechanowski, gmina Regimin. Dookoła mnóstwo zieleni, lasów oraz brak zabudowy przemysłowej. Aktua...