• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Atrakcyjne działki budowlane w Drobinie!

    Drobin

    • 58 000 zł cena
    • 1 087 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwie doskonałe działki budowlane o powierzchni 1087m2 i 1413m2, położone w malowniczym mieście Drobin, o kodzie pocztowym 09-210. Te działki...

  • Działka rolna
    1 / 7
    Działka rolna

    Jeżyczki

    • 40 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna.Mozliwosc odmulenia stawu ,działka przy rzece Grabowej .Czesciowe nasadzenia drzewne w celu zrobienia rekreacji.Bezpośredni dojazd od ulicy.wodociąg i słup energetyc...

  • Okolice Ślesina/Skulska – Działki Budowlane

    Ślesin

    • 105 000 zł cena
    • 2 217 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów, Wiedeńska
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów, Wiedeńska

    Warszawa

    • 95 055 000 zł cena
    • 59 620 m2 powierzchnia
    • 1 595 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wilanów- teren inwestycyjny o powierzchni 59.620 m2. Teren składa się z 5 działek . Pod MPZP. Obręb 1-10-40. Teren w rejonie ul. Wiedeńska, Karuzela, bliżej Parku Natolińskiego.Dzi...

  • Działka budowlana Warszawa Wilanów, Powsinek
    1 / 3
    Działka budowlana Warszawa Wilanów, Powsinek

    Warszawa

    • 12 700 000 zł cena
    • 8 475 m2 powierzchnia
    • 1 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wilanów/Zapłocie - działka budowlana 8475m2. Doskonale usytuowana działka inwestycyjna w rejonie Zapłocia -pod niską zabudowę. Obręb 1-06-67. Z tej powierzchni 1529 m2 przeznaczon...

  • Działka budowlana Warszawa Wilanów
    1 / 5
    Działka budowlana Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 19 935 000 zł cena
    • 13 290 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Natolin- działka budowlana 13290 m2. Atrakcyjny teren inwestycyjny obręb 1-32-90., działka nr 12. Piękna lokalizacja pomiędzy ul. Wiedeńską a Parkiem Natolińskim. MPZP od 2022 r....

  • Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy
    1 / 10
    Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy

    Lusówko

    • 534 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko, gm. Tarno...

  • Działka Żołynia

    Żołynia

    • 55 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka położona w Żołyni. Klasa działki RIIIa i RIVa. Wymiary: 32 szer. x 173 dl. Nieruchomosc polozona niedaleko lasu i pastwisk. Dojazd drogą gminna. Wok&o...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Lipowe

    Lubochnia » os. Osiedle Lipowe

    • 250 000 zł cena
    • 1 826 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnejdziałki budowlanej o powierzchni 1823 m², położonej w malowniczej miejscowości Lubochnia,w pobliżu Jeziora Wierzbiczany Lubochnia O...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!
    1 / 16
    Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!

    Regiel

    • 148 120 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową i bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży działek pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Regiel na Mazurach. Na sprzedaż działki, o zr...

  • Działka w Sajzach!
    1 / 4
    Działka w Sajzach!

    Sajzy

    • 999 999 zł cena
    • 18 797 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Sajzach na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 18797 m2, w kształcie trapezu, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. W drodze prąd i woda. W...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 7
    Działka w otulinie lasu

    Książenice

    • 629 000 zł cena
    • 1 449 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.449m2 zlokalizowana w Książenicach. Kształt  prostokąta o wymiarach 47,6 x 30,50, dojazd drogą gminną utwardzoną, media - prąd na działce, wodoci...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 7
    Działka w otulinie lasu

    Książenice

    • 629 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.425m2 zlokalizowana w Książenicach. Kształt  prostokąta o wymiarach 47,6 x 29,94, dojazd drogą gminną utwardzoną, media - prąd na działce, wodoci...

  • 1 / 3
    Działka z warunkami zabudowy-Cewlino

    Cewlino

    • 125 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Gaj ul. Widokowa

    Gaj » ul. Widokowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gaj gmina Mogilany.USŁUGOWA 25 AROWA np pod klinikę , dom opieki, ośrodek szkoleniowy , siedzibę firmy Obowiązuje Plan Zagospodarowania. Widokowa ,słoneczna , szeroka, płaska .Do...

  • Działka Gaj ul. Widokowa

    Gaj » ul. Widokowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i]Piękna 25 AROWA WIDOKOWA , POŁUDNOWA , SŁONECZNA szeroka , na wzniesieniu . [/i] z bardzo dobrym dojazdem do centrum Krakowa i A4. Teren Objęty Miejscowym Planem Zagospodaro...

  • Działka z linią brzegową nad jeziorem Torzym blisko A2
    1 / 4
    Działka z linią brzegową nad jeziorem Torzym blisko A2

    Torzym

    • 65 zł cena
    • 5 292 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mam do sprzedania działkę ( działki 455,456/3, 456/4) o pow. 0,5292 ha w miejscowości Torzym przy ul. Krośnieńska - droga 138. Nieruchomość położona nad jeziorem Ilno, grani...

  • Działka budowalna 16a - Gm. Puchaczów - Turowola.

    Turowola

    • 150 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gm. Puchaczów, Turowola - kolonia.1600m2 - uzbrojona działka budowlana.Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana.1,5 km od centrum gminy...

  • Uzbrojona działka. Gm. Puchaczów

    Puchaczów

    • 135 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gm. Puchaczów, Turowola - kolonia.1600m2 - uzbrojona, płaska, kwadratowa działka budowlana.Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana.1,5...

  • Działka z rozpoczętą budową - las , spokojna okolica Oksa
    Działka z rozpoczętą budową - las , spokojna okolica Oksa

    Oksa

    • 185 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 7 ar z rozpoczętą budową domu 90 m2. Projekt domu jednorodzinnego www.archipelag.pl dom LEA A Działka położona w pobliżu centrum Ok...