• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka inwestycyjna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,

    Krzycko Wielkie

    • 168 000 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Krzycku Wielkim, przy ul. Franciszka Kaczmarka z rozpoczętą budową. (fundamenty). Oferta posiada projekt domu wolnostojącego z pozwoleniem na budowę. (więcej...

  • Działka Budowlana- rekreacyjna

    Kolbuszowa

    • 350 007 zł cena
    • 2 935 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam; Działkę budowlana- rekreacyjna. Nr. 848/2 o pow.29.33ar. w Nowa Wieś ko. Kolbuszowej. Posiada dojazd drogą utwardzoną zezwolenie na budowę. jest prąd-woda- garaż-piwnica...

  • OKAZJA ! Załuski ostatnia działka budowlana !

    Załuski

    • 95 000 zł cena
    • 1 452 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna ostatnia działka usługowo-budowlana. Działka o powierzchni 1455 m2. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w miejscowości Załuski, piękna okolica, bogat...

  • Działka budowlano-usługowa w Końskowoli gm. Puławy

    Chrząchów » ul. Lubelska

    • 590 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa o pow. 3000 m2 znajdująca przy ul. Lubelskiej w dobrej lokalizacji Końskowoli gm. Puławy woj. lubelskie.Działka -powierzchnia 3000 m2-kształt prostokąt...

  • Działka 1.77 ha w Brzeźnicy Leśnej pow. Lubartów.

    Brzeźnica Leśna

    • 85 000 zł cena
    • 17 698 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej (według MPZP)o pow. 1,77 ha (17698 m2) przy drodze asfaltowej w m. Brzeźnica Leśna gm. Niedźwiada pow. lubartowski woj. lubelskie 40 min...

  • 1 / 3
    Działka Malawa

    Malawa

    • 185 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka z dobrym dojazdem. Nieruchomoac jest niereguralnego kształtu o wymiarach: dl. 94.5m x 14m szerokości. Cały areał tej działki wynosi 1300m2. Klasa; RII,...

  • Działka siedliskowa w pełni uzbrojona w Liskach

    Liski

    • 399 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Północ Nieruchomości Ełk ma przyjemność zaprezentować urzekające siedlisko na Mazurach.Nieruchomość zlokalizowana jest w turystycznej wsi Liski, gm. Stare Juchy, jedynie 16 km od E...

  • Rekreac. WŁASNOŚĆ (219, 226, 254, 271 m2) k/rzeki
    1 / 5
    Rekreac. WŁASNOŚĆ (219, 226, 254, 271 m2) k/rzeki

    Wrocław

    • 24 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przykładowe pow. działek: 219m2, 226m2, 243m2, 254m2, 260m2, 271m2. TYLKO 24.000 zł. za działkę. NIE SĄ TO OGRÓDKI DZIAŁKOWE W ROD. Można postawić domek campingowy CISZA, SPOKÓJ...

  • Działka nad jeziorem w leśnym otoczeniu, pomost gratis
    1 / 3
    Działka nad jeziorem w leśnym otoczeniu, pomost gratis

    Łódź

    • 44 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje działkę nad jeziorem Czarny Bród, miejscowość Trojaczek, gmina Piotrków Kujawski, działka przylega jednym bokiem do lasu, przy działce wodociąg i energia elektryczna, zagwa...

  • Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

    Jarosław

    • 77 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kochanówka Surochów. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14 arów (1400m2). Oferowana działka jest płaską, nieogrodzona o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 20x71m...

  • Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna
    1 / 7
    Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna

    Santocko

    • 169 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m x 33m. Uksz...

  • Działka Ruciane-Nida ul. Jana Krajeckiego

    Ruciane-Nida » ul. Krajeckiego

    • 1 900 000 zł cena
    • 27 304 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Jeśli szukasz dużego terenu pod inwestycję to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą !!! Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 192/408 położona w miejscowości Ruciane -...

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 230 000 zł cena
    • 1 073 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Nowa atrakcyjna cena ! Działka budowlana o powierzchni 1073 m² w Dobieszowicach to naprawdę interesująca propozycja. Oto kilka kluczowych informacji, któ...

  • 1 / 2
    Działka Glinik Zaborowski

    Glinik Zaborowski

    • 47 880 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Zaborowski - dwie działki budowlane o powierzchni po ok. 12 arów w bardzo ładnym położeniu, nachylenie w kierunku południowym; media na działce obok: gaz sieciowy, prąd, w...

  • Na sprzedaż działka rolna 3,30ha Synogać gm. Wierzbinek
    1 / 4
    Na sprzedaż działka rolna 3,30ha Synogać gm. Wierzbinek

    Wierzbinek

    • 145 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Synogać gm. Wierzbinek Nieruchomość rolna o powierzchni 3,30ha ( RV, ŁV, ŁVI, N ) W najbliższym sąsiedztwie siedliska oraz tereny rolne je...

  • działki w Kryspinowie
    1 / 9
    działki w Kryspinowie

    Kryspinów

    • 400 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam super atrakcyjną działkę tuż nad brzegiem jeziora Kryspinowskiego. Na parking; sport, rekreacja. Wymiary 222 m x 12 m. Dostęp do drogi gminnej od strony Cholerzyna. Cen...

  • Działka Zajączkowo ul.

    Zajączkowo

    • 360 000 zł cena
    • 5 665 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Działka znajduje się w strategicznej lokalizacji, z dogodnym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych, w tym bliską odległością od autostrady A1 oraz drogi krajowej...

  • Działka Zajączkowo ul.

    Zajączkowo

    • 888 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Zajączkowo ul.

    Zajączkowo

    • 185 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• 1 / 4
    Działka Mikołajew Stary Mikołajew ul.

    Mikołajew

    • 440 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rolne położone w powiecie sochaczewskim, gminie Teresin, obręb Stary Mikołajew.Informacje ogólne:Działka nr: 34Powierzchnia: 11 000 m2Wymia...