• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Święciechowa

(8)
  • Dom Święciechowa,
    Dom Święciechowa,

    Święciechowa

    • 890 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom w Święciechowie  - przestrzeń, spokój i jakość, którą czuć w każdym detalu. Dom w zabudowie bliźniaczej stoi na działce wie...

  • 2 pokoje, ogród, miejsce postojowe, parter

    Święciechowa » ul. Owocowa

    • 419 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,89 m², położone na parterze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Owocowej 2A/6 w Święciechowie. To propozycja dla osób, które szuk...

  • Projekt indywidualny lub dla Inwestora (bliźniak).

    Święciechowa

    • 290 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – PEŁNE MEDIALokalizacja: Święciechowa, ul. Lipowa (gmina Święciechowa) – bardzo dobrze rozwijający się rejon z zabudową jednorodzinną, bliźniaczą. Spokojne, zadb...

  • Grunt inwestycyjny 2,05 ha przy S5 – Święciechowa

    Święciechowa

    • 4 103 400 zł cena
    • 20 517 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta na wyłączność – Power Invest LesznoCena: 4 103 400 zł (200 zł/m²)Powierzchnia: 2,0517 ha (20 517 m²)Numer ewidencyjny działki: 1208/3Opis ogólnyNa sprzedaż teren inwestycyjn...

  • Działka święciechowa

    Święciechowa

    • 200 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na wyłączność – ul. Jana Brzechwy, Święciechowa (gm. Leszno) Metraż i układ: 828 m² - prostokąt 852 m² - prostokąt 887 m² - prostokąt Cena pojedynczej...

  • Działka inwestycyjna Święciechowa,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Święciechowa,

    Święciechowa

    • 174 000 zł cena
    • 725 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu!  Lo...

  • Działka inwestycyjna Święciechowa, Kornela Makuszyńskiego
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Święciechowa, Kornela Makuszyńskiego

    Święciechowa

    • 174 000 zł cena
    • 727 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu! Lo...

  • Dom Święciechowa,
    1 / 15
    Dom Święciechowa,

    Święciechowa

    • 589 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Duży Dom z potencjałem w Centrum Święciechowy. Marzysz o domu, który oferuje mnóstwo przestrzeni oraz doskonałą lokalizację w c...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 3
    Działka budowlana Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 1 790 000 zł cena
    • 23 000 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Wilkowicach - położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Lipno. Nieruchomość znajduje się w...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 9
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 569 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej - Wilkowice, Karolewko  | Pompa ciepła | Działki 340-370 m² | Stan deweloperski  Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale mieszkalne w budynku...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 469 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 651 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować nowy, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej w Wilkowicach. Nieruchomość zbudowana z najwyższej jakości materiałów! Budynek oddawany jest w wys...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 2
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 549 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowej oferty domów w zabudowie bliźniaczej położonego w WILKOWICACH obok LESZNA. Te nowoczesne domy to idealne rozwiązanie dla osób c...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 4
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 499 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom typu czworak o powierzchni ok. 98 m², położony w spokojnej i zielonej miejscowości Wilkowice, zaledwie 8 km od centrum Leszna. Idealna propozycja dla rod...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 7
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 519 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej - stan deweloperski podwyższony. Wilkowice, ul. Dębowa (przy ul. Szkolnej) Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej, poł...

  • SPRZEDAM >> 2095m2, niespotykana działka - Wilkowice,
    1 / 9
    SPRZEDAM >> 2095m2, niespotykana działka - Wilkowice,

    Wilkowice

    • 655 000 zł cena
    • 2 095 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wilkowice, ul. Nowa niepowtarzalne działki - łącznie 2095m2 -- cena: 655.000 zł Interesująca oferta Fantastyczna lokalizacja Media ( prąd, woda, kanalizacja, gaz,) bezpośredn...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 810 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 4 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Powierzchnia całkowita: 163,76 m² użytkowa: 135,63 m² działka: 910 m² Na sprzedaż oferuję nowoczesny, wolnostojący dom jednorod...

  • Dom Lasocice gm. Święciechowa,
    Dom Lasocice gm. Święciechowa,

    Lasocice

    • 1 099 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 5 284 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz swojego miejsca na ziemi, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku, ciesząc się przestrzenią i ciszą? Zapraszamy do L...