• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Działka budowlana Wola Chodkowska gm. Kozienice...

    Wola Chodkowska

    • 200 000 zł cena
    • 15 243 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 15243 m2 z MPZP (część działki 1280 m2 z symbolem 15 MN tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) przy drodze asfaltowej w Woli Chodkowskiej gm. Kozienice...

  • Działka rolno-budowlana 0,62 ha w Gołębiu k/Puław.

    Gołąb » os. Lotnisko

    • 500 000 zł cena
    • 6 247 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolna z warunkowym dopuszczeniem zabudowy o pow. 6247 m2 (składająca się z dwóch działek o pow. po 3123 m2 podzielone administracyjnie) przy ul. Lotnisko w m. Gołąb 12 km o...

  • Działka Podjazy Amalka ul.

    Podjazy

    • 1 050 000 zł cena
    • 17 564 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealne miejsce na restaurację, agroturystykę, przystań kajakową. Amalka - część wsi Podjazy w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Sulęczyno,...

  • Działka Elbląg ul.

    Elbląg

    • 760 000 zł cena
    • 7 906 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA PRZY TRASIE S7 W ELBLĄGULOKALIZACJADziałka położona jest w Elblągu przy trasie S7 w kierunku Gdańsk - Warszawa. Wjazd na nieruchomość odbywa się z ul. Skrzydlat...

  • Działka Wieprzyce
    1 / 7
    Działka Wieprzyce

    Wieprzyce

    • 79 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostoką...

  • Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena
    1 / 16
    Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena

    Zawieprzyce

    • 360 000 zł cena
    • 5 437 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zagospodarowana działka budowlana, z domem letniskowym ok. 24 m kw.,w malowniczym otoczeniu lasów na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim oraz dwie oddzielne działki łąka i las, każda z...

  • Działka Kczewo Młynek ul.

    Kczewo

    • 215 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone w gm. Przodkowo  w miejscowości MŁYNEK  w pięknym miejscu do życia poza miastem. Na sprzedaż 4 działek na KASZUBACH z wydanymi warunkami zabudowy.LOKALIZ...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 144 900 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz naprawdę spokojnej okolicy pod Jasłem na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie okazję! Oferujemy na sprzedaż widokową parcelę budowlaną położoną w Jaśle, Obr. Sobniów I...

  • Działka w Trepczy k/ Sanoka
    1 / 9
    Działka w Trepczy k/ Sanoka

    Trepcza

    • 115 000 zł cena
    • 5 433 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Trepcza, gmina Sanok, w terenie pomiędzy drogą powiatową, a rzeką San. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaln...

  • OPACIONKA gm. Brzostek działka budowlana 13 ar
    1 / 4
    OPACIONKA gm. Brzostek działka budowlana 13 ar

    Opacionka

    • 56 000 zł cena
    • 1 342 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania oferuję 2 działki budowlane położone w miejscowości OPACIONKA gm. Brzostek. Działki o pow. każda 13.42 ar w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 31 x 48....

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Łąki
    Działka Grodzisk Mazowiecki Łąki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 990 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka pod inwestycję mieszkaniową niską. Nieruchomość wstępnie podzielona jest na mniejsze działki. Dla każdej z działek o powierzchni 3000m wydano Warunki Zabudowy pozwal...

  • Działka Otwock

    Otwock

    • 1 995 000 zł cena
    • 6 650 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę między ul. Żeromskiego a Grunwaldzką. Świetna lokalizacja, blisko przystanki autobusowe, szkoły, sklepy i PKP. Przy działce wszystkie media...

  • Działka Brzezówka

    Brzezówka

    • 24 900 zł cena
    • 1 074 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z potencjałem budowlanym położoną w miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski. Działka ma powierzchnię szacowaną na...

  • Działka Brzezówka

    Brzezówka

    • 79 900 zł cena
    • 2 291 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o...

  • Działka Juliopol ul.

    Juliopol

    • 79 105 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy położone w miejscowości Juliopol, w gminie Młodzieszyn.Dostępne działki: Nr 676/16 - powierzchnia 2832 m², z dostępem do...

  • Działka Nowe Sołdany

    Sołdany

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Jeśli szukasz sporej działki pod budowę wymarzonego domu to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą !!! Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 342/11 , położona w miejs...

  • Działka Lusina ul. Lusina

    Lusina

    • 10 000 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W pobliżu Opatkowic 1,30 ha Szeroka , plaska działka objęta miejscowym planem zagospodarowania . Zaprojektowano dwie możliwości zabudowy: W układzie bliźniaczym - ok 5300 m2...

  • Działka budowlana, inwestycyjna w Jazowsku

    Jazowsko

    • 1 340 000 zł cena
    • 4 467 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Od dziś w ofercie naszego biura, znajdziecie Państwo działkę budowlaną o charakterze inwestycyjnym, przeznaczoną dla zróżnicowanej zabudowy jak np.: stacji benzynowej, pensjonatu,...

  • Działka Stare Miasto ul.

    Stare Miasto

    • 75 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka leśna, położona w miejscowości Stare Miasto k. Dzierzgonia.Powierzchnia działki to 6100 m2.Działka płaska, zalesiona z możliwością wycięcia niektóry...

  • Okolice ŻAR,  działka w Lubomyślu 1357m2
    1 / 6
    Okolice ŻAR, działka w Lubomyślu 1357m2

    Lubomyśl

    • 203 550 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę o powierzchni 1357m2 w miejscowości Lubomyśl k.Żar , województwo lubuskie. Można również dokupić sąsiednie działki o powierzchn...