• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Działka budowlana Jaśminowa Urzędów

    Urzędów

    • 320 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję sprzedaż atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Jaśminowej w Urzędowie. Działka o powierzchni 4200 m2, zgodnie z miejscowym planem zagospodar...

  • Działka Czubrowice ul. Czubrowice

    Czubrowice

    • 5 000 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] 2,5 HEKTARA Czubrowice kierunek na Olkusz.[/i] Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania . Są dwa dojazdy do działki.W planie dodatkowo kolejne dwie drogi. Na działce...

  • Działka Krapkowice ul. Kozielska

    Krapkowice » ul. Kozielska

    • 640 000 zł cena
    • 7 537 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Krapkowice ul. Kozielska 17 Oferta na wyłączność! działki nr 177/13, 177/15 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek inwestycyjnych położonych w miej...

  • Działka inwestycyjna przy drodze nr9 Siedleszczany Radom-Rze
    Działka inwestycyjna przy drodze nr9 Siedleszczany Radom-Rze

    Siedleszczany

    • 115 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w Siedleszczanach z przeznaczeniem na działalność warsztat , komis lub inne przeznaczenie, usytuowaną przy samej drodze krajowej nr 9 niedaleko wiaduktu trasa Rado...

  • Działka Gorzów wielkopolski Zakanale
    1 / 8
    Działka Gorzów wielkopolski Zakanale

    Gorzów Wielkopolski

    • 112 800 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty są cztery działki budowlane o pow. 752 m2, 754 m2, 849 m2, 1024m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. Istnieje możliwość powiększenia dz...

  • Działka rolno-budowlana Trzemesna gm. Tuchów
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Trzemesna gm. Tuchów

    Trzemesna

    • 79 000 zł cena
    • 5 374 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w gminie Tuchów Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną indywidualną położoną w miejscowości Trzemesna w gminie Tuchów. Działka skła...

  • Działka ROD domek z piwnicą

    Michałów-Reginów

    • 75 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ODSTĄPIĘ PRAWO DO RODZINNEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO – MICHAŁÓW-REGINÓW (ul. Warszawska 30), granica Legionowa. DOMEK: Parter – część do własnej aranżacji, WC, przyłącze na kominek....

  • 1 / 4
    Działka Kryspinów ul. Kryspinów

    Kryspinów

    • 1 290 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 645 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    20 arowa działka w pobliżu krakowskich Bielan i lasu - okolica ul.Księcia Józefa . Zgodnie z wykonaną analizą jest możliwość wybudowania 4 domów 2 lokalowych około 1000 m kw PUM...

  • Działka Groszkowo

    Groszkowo

    • 152 450 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działka w Groszkowie położona w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. W ofercie znajduje się działka nr. 353 o pow. 3049m2. Teren po...

  • Działka budowlana z dostępem do drogi

    Lachowice

    • 220 000 zł cena
    • 3 125 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    --- Osoba prowadząca sprzedaż: tel. [tel] --- LACHOWICE Prezentujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 3125 m2, znajdującą się w miejscowości Lachowice. W najb...

  • Dębica, ul. Wielopolska - kompleks 4 działek na sprzedaż
    Dębica, ul. Wielopolska - kompleks 4 działek na sprzedaż

    Dębica

    • 149 000 zł cena
    • 6 936 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość leśno-rekreacyjną z powierzchnią do potencjalnej zabudowy na małej jej części (około 8 ar) składającą się z czterech działek o łącznej powierzch...

  • 24 działki Wólka Smolana z MPZP pod osiedle dla dewelopera!
    1 / 6
    24 działki Wólka Smolana z MPZP pod osiedle dla dewelopera!

    Wólka Smolana

    • 2 000 000 zł cena
    • 37 495 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragnę zaprezentować Państwu wspaniałe tereny inwestycyjne, znajdujące się w Gminie Brochów w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Piękna, czysta i zdrowa okoli...

  • Działka budowlana Gorzów Wielkopolski
    1 / 7
    Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 110 000 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rezerwacja !! NOWA NIŻSZA CENA !! Prezentuję działkę położoną przy drodze asfaltowej o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o powierzchni 1486 m2 w bardzo dobrej l...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła, Wola Grzybowska ul. Aleksandra Kostki Na...

    Warszawa » Wola » ul. Kostki Napierskiego

    • 980 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 1 087 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2, położona na terenie Warszawy w dzielnicy Wesoła - Wola Grzybowska przy ulicy Kostki Napierskiego Aleksandra. Grunt w kształci...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 5 450 000 zł cena
    • 21 990 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA POD HOTEL, DOM STARCÓW , OŚRODEK REHABILITACYJNYNieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, wpowiecie kośc...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 5 450 000 zł cena
    • 21 990 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Atrakcyjna duża działka budowlana Tarnowo Podgórne
    1 / 16
    Atrakcyjna duża działka budowlana Tarnowo Podgórne

    Lusówko

    • 635 000 zł cena
    • 2 547 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną, dużą działkę budowlaną w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko, gm....

  • Działka Przydawki

    Przydawki

    • 1 950 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękny pasek ziemi w miejscowości Przydawki w Sobieniach Jeziory. Pasek jest duży, idealnie nadaje się na siedlisko, posiadłość wypoczynkową bowiem mamy tu staw, mnóstw...

  • 1 / 2
    Działka usługowa - Lublin, Tatary

    Lublin » Tatary » ul. Gospodarcza

    • 110 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieduża działka usługowa w dzielnicy Tatary - blisko ul. Mełgiewskiej i Al. Wincentego WitosaDziałka o powierzchni 310 m² w bezpośrednim sąsiedztwie ciągu pieszego biegnącego wzdłu...

  • Działka Leźno ul. Jagodowe Wzgórze

    Leźno » ul. Jagodowe Wzgórze

    • 1 050 000 zł cena
    • 5 350 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na wzgórzu otoczona lasami. Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna z garażem w gminie Żukowo - Leźno (w niedalekiej odległości GRANICY Z GDAŃSKIEM.Powier...