• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Byszki
  • Młodasko
  • Lichwin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pisarzowa

(1)
  • 1 / 4
    Działka Pisarzowa

    Pisarzowa

    • 194 000 zł cena
    • 2 476 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Widokowa d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    DOM NA DZIAŁCE Z DOSTĘPEM DO RZEKI

    Ujanowice

    • 290 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok. 350 m2, położony na działce 35 ar w samym centrum miejscowości Ujanowice, gmina Laskowa, 3 km od Łososiny Do...

  • Łukowica | Zawada - działka budowlana 28 ar

    Łukowica

    • 82 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 28 ar w miejscowości Łukowica (przysiółek "Zawada"). Teren płaski o szerokich wymiarach - idealne miejsce pod budowę domu...

  • 1 / 4
    Łukowica | Zawada - działka budowlana 28 ar

    Łukowica

    • 82 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Tęgoborze

    Tęgoborze

    • 196 000 zł cena
    • 1 277 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana ponad 12 ar, w idealnej lokalizacji w miejscowości Tęgoborze Cena 196 000 zł do negocjacji Działka idealna do budowy domu lub/i jako...

  • Sprzedam Stary Dom

    Łukowica

    • 160 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Stary Dom na działce 0,3 hektara w lukowicy tel. [tel]

  • Sprzedam działkę budowlaną 18ar, Łukowica

    Łukowica

    • 260 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, posiadam na sprzedaż działkę o numerze 1222/1, która znajduje w centralnej części Łukowicy. Jest ona w trakcie podziału przez geodetę na dwie części 26 ar i 18 ar. Działka o...

  • Na sprzedaż atrakcyjna działka w Woli Marcinkowskiej

    Wola Marcinkowska

    • 129 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 62 ar, nasłoneczniona, zlokalizowana w miejscowości Wola Marcinkowska - gmina Chełmiec. Opis nieruchomości:...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siekierczyna

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Laskowa

    • 578 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sowliny

    • 2 100 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Świdnik

    • 1 190 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 5 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom Laskowa ul. Laskowa

    Laskowa

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. [i] [/i] [i]DOM ZLOKALIZOWANY 1 GODZINĘ OD KRAKOWA , PANORAMICZNE WIDOKI . TRASY I SZLAKI TURYSTYCZNE , SPORTY ZIMOWE ( 3 KM OD CENTRUM NARCIARS...

  • Sprzedam dom w górach, z dużą widokową działką.
    1 / 12
    Sprzedam dom w górach, z dużą widokową działką.

    Siekierczyna

    • 950 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać w pięknie położonej, spokojnej, górzystej miejscowości? Zamieszkać na stałe, lub mieć fantastyczne miejsce do spędzania weekendów i urlopów? Pragniesz mieć z okie...

  • Dom Chomranice rynek pierwotny

    Chomranice

    • 769 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 3 101 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Nowoczesny...

  • Działka Leśna Lipowe
    Działka Leśna Lipowe

    Lipowe

    • 25 900 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśna lipowe nr 122 o powierzchni 34a. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Brak dostępu do drogi publicznej.

  • Działka Wysokie

    Wysokie

    • 90 000 zł cena
    • 1 761 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka widokowa pod lasem Beskid Wyspowy, 17,61 ara Na sprzedaż piękna, widokowa działka o powierzchni 17,61 ara , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Położenie: Działk...

  • Nowoczesny apartament w Limanowej na wynajem 80m2 | KLIMATYZACJA|...

    Sowliny

    • 2 950 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do zaoferowania nowoczesne mieszkanie na wynajem w Limanowej, przy ul. Witosa 6 (dzielnica Sowliny). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących elegancki styl, komfort oraz...

  • Działka o pow. 61 ar . Trzetrzewina gm. Chełmiec
    1 / 16
    Działka o pow. 61 ar . Trzetrzewina gm. Chełmiec

    Trzetrzewina

    • 390 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży: Nieruchomość gruntową o łącznej pow. 61 ar. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych nr 411 oraz 423 . Działki wpisane do jednej księgi wie...

  • Nowy piękny dom z widokiem na góry, sauna, kominek,bania
    1 / 16
    Nowy piękny dom z widokiem na góry, sauna, kominek,bania

    Męcina

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWY DOM W BESKIDZIE WYSPOWYM – MĘCINA – STREFA RELAKSU, SAUNA, BANIA RUSKA I WIDOK NA GÓRY! Cena: 1 250 000 zł LOKALIZACJA: Męcina, gmina Limanowa, serce Beskidu Wyspowego....

  • Sprzedam działkę - 22ary w Biczycach Górnych (5km od Nowego
    1 / 5
    Sprzedam działkę - 22ary w Biczycach Górnych (5km od Nowego

    Biczyce Górne

    • 450 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę - 22ary w Biczycach Górnych (5km od Nowego Sącza) - typ działki: budowlana - powierzchnia: 22 ary - kształt przybliżony do prostokąta - szerokość działki od wjazd...

  • Działka z kawałkiem własnego lasu - Trzetrzewina
    1 / 7
    Działka z kawałkiem własnego lasu - Trzetrzewina

    Trzetrzewina

    • 99 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zależy Ci na zieleni, nieuciążliwym sąsiedztwie a zarazem na bardzo dobrym dostępnie komunikacyjnym? Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlano-leśna w miejscowości Tr...

  • Działka budowlana Biczyce Górne gm. Chełmiec
    1 / 6
    Działka budowlana Biczyce Górne gm. Chełmiec

    Biczyce Górne

    • 230 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 21ar, położona w miejscowości Biczyce Górne (gm. Chełmiec)- około 4 km od sądeckiego rynku. Działka widokowa o lekkim nachyleniu w kier...

  • Dom Klęczany gm. Chełmiec
    1 / 15
    Dom Klęczany gm. Chełmiec

    Klęczany

    • 730 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 2 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 189,88m2 (pow. całkowita 286,57m2) położony na działce 16ar w Klęczanach gm. Chełmiec- około 10km od Nowego Sącza. Dom 3 kondygna...

  • Działka budowlana Biczyce Górne gm. Chełmiec
    1 / 6
    Działka budowlana Biczyce Górne gm. Chełmiec

    Biczyce Górne

    • 210 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano-rolna Biczyce Górne, 17 ar (w tym 11 ar budowlanych, 1MM) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 17 ar, z czego 11 ar stanowi część budowlana...

  • Działka Męcina gm. Limanowa
    1 / 7
    Działka Męcina gm. Limanowa

    Męcina

    • 160 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy, położoną w spokojnej części miejscowości Męcina, w gminie Limanowa. To propozycja dla...

  • Działka Skrzętla-Rojówka

    Skrzętla-Rojówka

    • 280 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż widokowa działka w Skrzętli - Rojówce gmina Łososina Dolna Jeśli marzysz o magicznych widokach, świeżym powietrzu, bliskości lasu i natury to ta działka jest dla...

  • Działka budowlana 12 ary Trzetrzewina
    1 / 15
    Działka budowlana 12 ary Trzetrzewina

    Trzetrzewina

    • 125 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana w miejscowości Trzetrzewina , gm. Chełmiec , pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem...

  • Działka Męcina gm. Limanowa
    1 / 7
    Działka Męcina gm. Limanowa

    Męcina

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy położoną w miejscowości Męcina w gminie Limanowa. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach...

  • Działka rolno-budowlana Klęczany gm. Chełmiec
    1 / 2
    Działka rolno-budowlana Klęczany gm. Chełmiec

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 2 938 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka budowlana Klęczany, gmina Chełmiec Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2938 m (29 arów 38 m) położoną w malowniczej i spokojnej okolicy...

  • Dom Świdnik

    Świdnik

    • 2 350 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 9 711 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Świdnik (gm. Łukowica), zaledwie 14 km od granicy Starego Sącza. Ta nieruchomość to połączenie wygodnego domu p...