• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • 1 / 3
    Działka Mogilany

    Mogilany

    • 9 300 000 zł cena
    • 56 800 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PPIG ma przyjemność zaprezentować uroczo usytuowaną parcelę w Mogilanach - 12 km od centrum Krakowa. Nieruchomość o powierzchni 5.68 ha znajduje się na terenie otoczonym z 3 stro...

  • 1 / 3
    Działka Rzepiska

    Rzepiska

    • 3 350 000 zł cena
    • 1 433 m2 powierzchnia
    • 2 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI ZABUDOWANEJ - WYJĄTKOWA INWESTYCJA W TATRACH PPIG z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę inwestycyjną: dwa budynki z możliwością przekształcenia...

  • 1 / 3
    Działka Harsz ul.

    Harsz

    • 153 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w bliskiej odległości od Jeziora Harsz (gmina Pozezdrze, powiat Węgorzewo) w otulinie malowniczych lasów Warmii i Mazur. To oferta szczególnie polecana osobom marzącym o wł...

  • Działka Strzyżów Glinik Charzewski

    Strzyżów

    • 259 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Działka budowlana w Gliniku Charzewskim sprzedam. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano - rolno - rekreacyjną w Gliniku Charzewskim Działka ma powierzchnię 1,18...

  • Działka Kraków Podgórze, Tyniec ul. Tyniecka

    Kraków » Podgórze » ul. Tyniecka

    • 520 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    20 arowa MIESZKANIOWO USŁUGOWA Możliwość wybudowania dwóch budynków w sumie 1357m2 lub jednego o powierzchni 1357m2. Zgodnie z planem zagospodarowania możliwa jest zabudowa (4 k...

  • 1 / 4
    Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 449 000 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Mamy działkę do sprzedania pod inwestycje związane z działalnością usługową lub mieszkaniowo usługową w bezpośrednim sąsiedztwie z drogą krajową 81 Wisła - Skoczów....

  • Działka Szczawnica

    Szczawnica

    • 485 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 10ar w Szczawnicy w górach Pieniny. Nieruchomość o numerze 5554 (obręb 1) Szczawnica. Cena: 485tys. zł. W planie MPZP ujęta jako MN czyli budownictwo jedno...

  • 1 / 4
    Działka, Nałęczów, 28ar, budowlana, media

    Nałęczów » ul. Powstańców

    • 359 000 zł cena
    • 2 831 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Nałęczów, 28 ar, zabudowa jednorodzinna, media Działka:- 1 linia zabudowy- 2831 m2- wymiary 72m szerokości x 47m głębokości (szerokość wzdłuż drogi gminnej)Media: - prąd-...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Adamowizna
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Adamowizna

    Grodzisk Mazowiecki

    • 270 000 zł cena
    • 1 516 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1516 m2 w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki. Bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości 40 m. Należy wystąpi...

  • Łady: działka 4300 m² z domem, blisko stolicy
    1 / 8
    Łady: działka 4300 m² z domem, blisko stolicy

    Łady

    • 3 010 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka 4300 m² z domem w Ładach, gmina Raszyn! Opis oferty: Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka nr 90 o powierzchni 4300 m² (z domem) w miejscowości Łady, gmina R...

  • Działka 9613 m² w Ładach, blisko Warszawy
    1 / 6
    Działka 9613 m² w Ładach, blisko Warszawy

    Łady

    • 6 729 100 zł cena
    • 9 613 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka 9613 m² w Ładach, blisko Warszawy! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9613 m², położona w Ładach koło Raszyna. Idealna zarówno pod zabudowę jednorodz...

  • Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów
    1 / 3
    Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów

    Budy-Grzybek

    • 292 500 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne z zachowaniem walorów krajobrazowych. Sucha, płaska z dobrym dojazdem, w cichej i spokojnej okolicy....

  • 1 / 4
    Działka Karniowice ul. Krakowska

    Karniowice » ul. Krakowska

    • 589 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    70 AROWA ,WIDOKOWA , zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania budowlano rolna.Działka rozłożysta , widokowa pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą . Około 36arów to teren...

  • Działka Dąbrówka ul. Sosnowa

    Dąbrówka » ul. Sosnowa

    • 4 400 000 zł cena
    • 11 009 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna!Obszar inwestycji: 11 009 m2Powierzchnia zabudowy: 4 952 m2Powierzchnia biologicznie czynna: 2 425 m2LOKALIZACJA: działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąb...

  • Działka Buszkowy ul.

    Buszkowy

    • 100 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    LOKALIZACJA:Oferujemy na sprzedaż grunt rolny w miejscowości Buszkowy Górne (gmina Kolbudy, powiat gdański). Teren położony jest w malowniczej okolicy, na uboczu wsi. Odległość od...

  • 1 / 3
    Działka Tychy ul. Przejazdowa

    Tychy » ul. Przejazdowa

    • 310 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Tychy, W pobliżu sklep i szkoła. Działka w spokojnej okolicy wśród domów jednorodzinnych, a przy...

  • Działka Roszkowo ul. Wierzbowa

    Roszkowo » ul. Wierzbowa

    • 650 000 zł cena
    • 40 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zakupu ziemi rolnej w miejscowości Roszkowo przy ul. Wierzbowej, blisko granicy z miastem Pruszcz Gdański. Prezentowany teren ma nieco ponad 4 hektary powierzchni o wy...

  • Działka Miłowo ul.

    Miłowo

    • 649 000 zł cena
    • 21 600 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Działki położone w Miłowie oddalone zaledwie 25 min jazdy od Gdańska! Położona w otoczeniu lasów, pięknych miejsc pełnych zieleni, nad samym  Jeziorem Przywidzkim !!! D...

  • Działka rolno-budowlana Machowa gm. Pilzno
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Machowa gm. Pilzno

    Machowa

    • 129 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod zabudowę jednorodzinną Machowa, gmina Pilzno Do sprzedaży przedstawiamy działkę pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni 0.19 ha, składająca się z dwóch numerów...

  • Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 24 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną. Działka pusta, niezalesiona. Wszystkie media. MPZP Oczekiwany PUM 12 000 Kontakt: Linda Twarowska [tel]...