• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wola Błędowska

(1)
  • Działka Wola Błędowska

    Wola Błędowska

    • 55 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zależy Ci na ciszy i spokoju? Szukasz miejsca pod Twój wymarzony dom? Masz określony budżet na zakup działki? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie? Zapoznaj się z ofertą 8 dzia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom murowany w malowniczej wsi Lelewo, koło Nasielska

    Lelewo

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany w malowniczej wsi Lelewo, koło Nasielska - 350,000 PLN Oferuje na sprzedaż dom murowany, usytuowany na działce rekreacyjnej o powierzchni 1046m2. Nieruch...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Goławice Pierwsze

    • 580 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Zaręby działka rolna
    1 / 4
    Zaręby działka rolna

    Zaręby

    • 415 000 zł cena
    • 13 758 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ziemia rolna we wsi Zaręby gmina Żabia Wola, powiat grodziski, woj. mazowieckie. Powierzchnia działki wynosi 13 758 m2. Media: -Prąd -Woda -Telefon -Gaz Po wię...

  • Sprzedam malowniczo położoną działkę pod siedlisko, rekreacje
    1 / 4
    Sprzedam malowniczo położoną działkę pod siedlisko, rekreacje

    Nowa Wrona

    • 282 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną nieruchomość powierzchnia 1,13 ha podzielona na 3 działki rekreacyjne - 0,29 ha, 0,49 ha ,0,30 ha plus droga wewnętrzna 0,05 ha, możliwość podziału na...

  • Działka budowlana Zaręby gm. Żabia Wola,
    1 / 7
    Działka budowlana Zaręby gm. Żabia Wola,

    Zaręby

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 3000 m2 znajdująca się w zielonej i spokojnej miejscowości Zaręby, w powiecie grodziskim, w gminie Żabia Wola ,w województwie mazowieckim....

  • Działka budowlana nad Wkrą w Lelewie
    1 / 3
    Działka budowlana nad Wkrą w Lelewie

    Lelewo

    • 180 000 zł cena
    • 1 717 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad Wkrą w miejscowości Lelewo . Działka w prostokącie 51/33 Dzialka w sąsiedztwie kilku działek . Prąd woda w drodze .Dojazd drogą prywatną /udział w drodze / .L...

  • Działka rekreacyjna nad wkrą w Lelewie
    1 / 4
    Działka rekreacyjna nad wkrą w Lelewie

    Lelewo

    • 250 000 zł cena
    • 1 710 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad Wkrą w miejscowości Lelewo . Działka w prostokącie ogrodzona wodą na działce prąd w drodze . Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zbudowany letni...

  • Działka Zaręby gm. Żabia Wola
    1 / 3
    Działka Zaręby gm. Żabia Wola

    Zaręby

    • 193 000 zł cena
    • 1 933 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjno-budowlana o pow. 1933m2 i wymiarach 46x42. Media: woda miejska,energia i telefon. Działka jest w 3/4 powierzchni zalesiona samosiejkami, położona w okolicy nowy...

  • Działka rekreacyjna Błędowo gm. Pomiechówek,
    Działka rekreacyjna Błędowo gm. Pomiechówek,

    Błędowo

    • 558 000 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 1154 m.kw. nad samą rzeką Wkrą z dwoma podpiwniczonymi domkami  rekreacyjnymi z piwnicą i z poddaszem. Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę dla osób, które...

  • Działka budowlana w Błędowie
    1 / 13
    Działka budowlana w Błędowie

    Błędowo

    • 160 749 zł cena
    • 1 011 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki budowlanej, na której od razu możesz rozpocząć budowę domu? Bez czekania na formalności i bez ukrytych kosztów? Działka nr 149/13 z pozwoleniem na budowę w miejscow...

  • Malowniczo położona działka pod siedlisko lub rekreacje
    1 / 5
    Malowniczo położona działka pod siedlisko lub rekreacje

    Nowa Wrona

    • 113 760 zł cena
    • 2 844 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną nieruchomość, działka pow. 2844m2 teren zadrzewiony w otulinie starego lasu. zabudowa kolonialna , cisza i spokój. Działka uzbrojona w drodze woda i p...