• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zegrze
  • Uście
  • Łajski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nasielsk

(3)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nasielsk

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom w którym odetchniesz
    1 / 15
    Dom w którym odetchniesz

    Nasielsk

    • 986 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 145 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej! Masz dość miejskiego hałasu, korków i braku przestrzeni? Chcesz wracać po pracy do miejsca, które Cię wycisza, daje Ci przestrzeń...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nasielsk

    • 990 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom murowany w malowniczej wsi Lelewo, koło Nasielska

    Lelewo

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany w malowniczej wsi Lelewo, koło Nasielska - 350,000 PLN Oferuje na sprzedaż dom murowany, usytuowany na działce rekreacyjnej o powierzchni 1046m2. Nieruch...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kamionna

    • 4 900 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 3 800 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom w świetnym miejscu
    1 / 16
    Komfortowy dom w świetnym miejscu

    Skorosze

    • 1 399 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 4 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży, komfortowy dom w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Szukasz przestronnego, eleganckiego domu, który spełni wszystkie Twoje potrzeby? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy
    1 / 8
    Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy

    Skorosze

    • 439 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamień mieszkanie w mieście na własny dom z ogrodem! W malowniczej miejscowości Skorosze (powiat pułtuski), zaledwie 45 km od Warszawy, czekają na Ciebie nowoczesne domy typu stodo...

  • Okazja, Działka Mazewo Dworskie B z dużym potencjałem
    1 / 13
    Okazja, Działka Mazewo Dworskie B z dużym potencjałem

    Mazewo Dworskie"A"

    • 210 000 zł cena
    • 300 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolno-leśne o łącznej powierzchni 3 ha. Nieruchomość znajduje się w odległości około 4 km od Nasielska, odległość od Warszawy około 40 km. Odległość od stacji kolejowej Kąt...

  • Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I
    1 / 16
    Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I

    Skorosze

    • 494 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny, energooszczędny dom typu stodoła w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Jeśli szukasz eleganckiego, komfortowego domu w otoczeniu natury, ta oferta spełni Twoje marzen...

  • Dąbrowa 2025
    1 / 3
    Dąbrowa 2025

    Dąbrowa

    • 110 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 333/335 w Dąbrowie gmina Mrozy,pow miński,mazowieckie.Malownicza okolica z wszystkimi mediami,przy trasie Kuflew-Mrozy ,dojazd do autostrady A2 Warszawa-Terespol

  • Działka budowlana nad Wkrą w Lelewie
    1 / 3
    Działka budowlana nad Wkrą w Lelewie

    Lelewo

    • 180 000 zł cena
    • 1 717 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad Wkrą w miejscowości Lelewo . Działka w prostokącie 51/33 Dzialka w sąsiedztwie kilku działek . Prąd woda w drodze .Dojazd drogą prywatną /udział w drodze / .L...

  • Działka rekreacyjna nad wkrą w Lelewie
    1 / 4
    Działka rekreacyjna nad wkrą w Lelewie

    Lelewo

    • 250 000 zł cena
    • 1 710 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad Wkrą w miejscowości Lelewo . Działka w prostokącie ogrodzona wodą na działce prąd w drodze . Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zbudowany letni...

  • Świercze koło Nasielska
    1 / 6
    Świercze koło Nasielska

    Świercze

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    CENA DO NEGOCJACJI MOZLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE DWUPOKOJOWE W LEGIONOWIE LUB JABŁONNIE Z DOPŁATĄ. Do sprzedaży duży dom piętrowy idealny dla rodziny z dziećmi w pobliżu stacji P...

  • Dąbrowa2025
    1 / 3
    Dąbrowa2025

    Dąbrowa

    • 120 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio działkę budowlaną 333/335 w Dąbrowie gm.Mrozy pow.mińsk-maz z wszystkimi mediami we wsi na trasie Kuflew-Mrozy, dojazd do autostrady A2 Terespol-Warszawa ,4km od PKP...