• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bolkowo
  • Spytajny
  • Wyręby
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Skorosze

(3)
  • Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I
    1 / 16
    Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I

    Skorosze

    • 494 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny, energooszczędny dom typu stodoła w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Jeśli szukasz eleganckiego, komfortowego domu w otoczeniu natury, ta oferta spełni Twoje marzen...

  • Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy
    1 / 8
    Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy

    Skorosze

    • 439 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamień mieszkanie w mieście na własny dom z ogrodem! W malowniczej miejscowości Skorosze (powiat pułtuski), zaledwie 45 km od Warszawy, czekają na Ciebie nowoczesne domy typu stodo...

  • Komfortowy dom w świetnym miejscu
    1 / 16
    Komfortowy dom w świetnym miejscu

    Skorosze

    • 1 399 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 4 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży, komfortowy dom w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Szukasz przestronnego, eleganckiego domu, który spełni wszystkie Twoje potrzeby? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Uzbrojona kompletnie działka 36 km od Warszawy
    1 / 12
    Uzbrojona kompletnie działka 36 km od Warszawy

    Łosewo

    • 160 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania 1000 mkw + 180 mkw drogi przylegającej do działki, z aktualnymi warunkami zabudowy /budynek 10X12 mb./, uzbrojoną kompletnie /ogrodzenie z bramą i furtką,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nasielsk

    • 990 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kamionna

    • 4 900 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 3 800 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Strzegocin 6ha pod rezydencję, inwestycję, podział
    1 / 8
    Strzegocin 6ha pod rezydencję, inwestycję, podział

    Strzegocin

    • 1 599 000 zł cena
    • 60 200 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka na sprzedaż Strzegocin, 60 200 m2 ok. 200m x 300m Ukształtowanie: Zróżnicowana Droga dojazdowa:Asfaltowa Stan prawny gruntu: Akt własności ziemi Ujęcie wody: Studnia Prąd:...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1200 m
    Sprzedam działkę budowlaną 1200 m

    Strzegocin

    • 155 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1200 M Działka ogrodzona z bramą i furtką. Działka położona jest w Strzegocin gmina Świercze 15 km od Nasielska Działka posiada prawo zagospodarowania przestrzen...

  • Dąbrowa 2025
    1 / 3
    Dąbrowa 2025

    Dąbrowa

    • 110 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 333/335 w Dąbrowie gmina Mrozy,pow miński,mazowieckie.Malownicza okolica z wszystkimi mediami,przy trasie Kuflew-Mrozy ,dojazd do autostrady A2 Warszawa-Terespol

  • Działka rolno-budowlana na sprzedaż
    Działka rolno-budowlana na sprzedaż

    Zabłocie

    • 1 500 000 zł cena
    • 12 762 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno budowlana o powierzchni 1,2762 ha. Położona we wsi Zabłocie. Około 10 km od Serocka, 10 km od Nasielska. W Serocku sklepy, przychodnie, plaża miejska, sz...

  • Dom w którym odetchniesz
    1 / 15
    Dom w którym odetchniesz

    Nasielsk

    • 986 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 145 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej! Masz dość miejskiego hałasu, korków i braku przestrzeni? Chcesz wracać po pracy do miejsca, które Cię wycisza, daje Ci przestrzeń...

  • Dąbrowa2025
    1 / 3
    Dąbrowa2025

    Dąbrowa

    • 120 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio działkę budowlaną 333/335 w Dąbrowie gm.Mrozy pow.mińsk-maz z wszystkimi mediami we wsi na trasie Kuflew-Mrozy, dojazd do autostrady A2 Terespol-Warszawa ,4km od PKP...

  • 1 / 2
    Działka Strzegocin ul.

    Strzegocin

    • 90 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka budowlana nr 179/6 o powierzchni 1099m² położona w Strzegocinie. Jeżeli marzysz o miejscu, w którym panuje cisza,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nasielsk

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości