• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sąpy
  • Parwółki
  • Spytajny
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Skorosze

(3)
  • Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I
    1 / 16
    Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I

    Skorosze

    • 494 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny, energooszczędny dom typu stodoła w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Jeśli szukasz eleganckiego, komfortowego domu w otoczeniu natury, ta oferta spełni Twoje marzen...

  • Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy
    1 / 8
    Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy

    Skorosze

    • 439 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamień mieszkanie w mieście na własny dom z ogrodem! W malowniczej miejscowości Skorosze (powiat pułtuski), zaledwie 45 km od Warszawy, czekają na Ciebie nowoczesne domy typu stodo...

  • Komfortowy dom w świetnym miejscu
    1 / 16
    Komfortowy dom w świetnym miejscu

    Skorosze

    • 1 399 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 4 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży, komfortowy dom w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Szukasz przestronnego, eleganckiego domu, który spełni wszystkie Twoje potrzeby? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Ludwinowo Zegrzyńskie

    • 900 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    przedam Dom o pow. 110 m kw. wolnostojący z mieszkalnym poddaszem działka 1000 m kw. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Ludwinowo Zegrzyńskie. 1,5 km od obwodnicy Serocka, 9 km...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Dosin

    • 4 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom - Bliźniak - NOWY - nigdy nie wynajmowany !! Z wyposażeniem !! SKM tylko 7 minut !! Styl Glamour - 5 pokoi, powierzchnia 140m2, działka 450m2. Posiada garaż oraz dwa miejsca po...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Skubianka

    • 5 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dosin

    • 1 100 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Twój wymarzony dom bezpośrednio od dewelopera.

    Bolesławowo

    • 699 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do naszego kameralnego osiedla domków jednorodzinnych. Prezentujemy jednopiętrowe domy w stanie deweloperskim. Ich nowoczesny design z pewnością przyciągnie tych, którz...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sikory

    • 430 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Szadki

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jachranka

    • 999 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Goławice Pierwsze

    • 580 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Dosin

    • 1 490 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 7 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Topolina

    • 595 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Marynino

    • 570 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Twój wymarzony dom bezpośrednio od dewelopera.

    Bolesławowo

    • 699 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do naszego kameralnego osiedla domków jednorodzinnych.Prezentujemy jednopiętrowe domy w stanie deweloperskim. Ich nowoczesny design z pewnością przyciągnie tych, którzy...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 829 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Izbica

    • 1 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stasi Las

    • 739 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Skrzeszew

    • 790 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pomiechówek

    • 1 099 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom całoroczny z dużą działką 1800m2
    Dom całoroczny z dużą działką 1800m2

    Cupel

    • 1 199 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 10 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia
    1 / 11
    Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia

    Rynia

    • 50 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    miejsce na imprezę kawalerska urodzinowa panieńskie itp. klimat nad Zalewem Zegrzyńskim sala myśliwska ognisko rożen ogród blisko sklep las woda żaglówki kajaki kontakt [tel]

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Jachranka

    • 690 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę
    1 / 4
    Wynajmę

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę domek z działką rekreacyjną do zamieszkania lub pobytu okazjonalnego. Drewniany domek składający się z poziomu parteru ( część dzienna,aneks kuchenny z oknem, sypialnia, ł...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 980 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta deweloperska, 0% prowizji, bez PCC, gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferujemy parterowe, funkcjonalnie zaprojektowane domy jednorodzinne, wolnostojące o powierzchniach 132 -...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 1 000 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom 90 m² blisko Zalewu Zegrzyńskiego i Rzeki

    Arciechów

    • 819 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni 90 m² położony w malowniczej okolicy, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego i rzeki Rządzy. Nieruchomość usytuowana jest na działce...

  • Drewniany dom letniskowy w Arciechowie, 70 m²

    Arciechów

    • 555 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży drewniany dom letniskowy o powierzchni około 70 m², wybudowany w 2021 roku i położony na zagospodarowanej działce o wielkości 850 m² w Arciechowie, zaledwie...

  • Dom Marynino gm. Serock
    1 / 13
    Dom Marynino gm. Serock

    Marynino

    • 890 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom 139,85 m2, w tym funkcjonalny garaż 20,45m2 -  w zabudowie bliźniaczej, z dużą działką 700 m2 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowo f...

  • Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)
    Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)

    Skrzeszew

    • 949 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym desig...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Domek z basenem za wałem Bugu przy plaży Arciechów

    Arciechów

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna na wyłączność w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Lokalizacja: Arciechów, ul. Kapitańska, nr działki 129/4. Na sprz...