• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krempna
  • Braniewo
  • Leśniów Mały
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Pułtusk

(6)
  • Duży dom Pułtusk centrum dla rodziny biznesu

    Pułtusk

    • 990 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI - DOSTĘPNA TYLKO U NAS! NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 240 m2 z 2004 roku p...

  • Sprzedam dom w Pułtusku
    1 / 10
    Sprzedam dom w Pułtusku

    Pułtusk

    • 360 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Okazja! Sprzedam dom z ogródkiem w Pułtusku. Cena 360 tys. zł. Drodzy Państwo, to naprawdę się opłaca. Kto pierwszy, ten lepszy. Domek ok 80 m. kw. Dwa pokoje kuchnia, łazienk...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pułtusk

    • 999 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Pułtusk

    • 490 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 1 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Pułtusk

    • 820 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący w pobliżu rynku w Pułtusku.

    Pułtusk

    • 570 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    [url]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Stare Płudy

    Stare Płudy

    • 950 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości Aspect w Wyszkowie poleca na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, położoną w miejscowości Stare Płudy, w gminie Somianka, z bardzo dobrym doj...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Strzyże

    • 480 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Klusek

    • 599 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Stawinoga

    • 595 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Maków Mazowiecki

    • 1 499 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kamionna

    • 4 900 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 3 800 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Domy na sprzedaż Rząśnik koło Wyszkowa 136m2
    1 / 11
    Domy na sprzedaż Rząśnik koło Wyszkowa 136m2

    Rząśnik

    • 495 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w budowie – Rząśnik k. Wyszkowa | 136 m² | działka 1000 m² | projekt „Dom KADI” | Podana cena dotyczy stanu surowy otwarty. Istnieje możliwość wykończenia do stanu surowego zam...

  • Komfortowy dom w świetnym miejscu
    1 / 16
    Komfortowy dom w świetnym miejscu

    Skorosze

    • 1 399 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 4 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży, komfortowy dom w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Szukasz przestronnego, eleganckiego domu, który spełni wszystkie Twoje potrzeby? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy
    1 / 8
    Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy

    Skorosze

    • 439 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamień mieszkanie w mieście na własny dom z ogrodem! W malowniczej miejscowości Skorosze (powiat pułtuski), zaledwie 45 km od Warszawy, czekają na Ciebie nowoczesne domy typu stodo...

  • Okazja! Duży dom wśród zieleni niedaleko Narwi
    1 / 16
    Okazja! Duży dom wśród zieleni niedaleko Narwi

    Kacice

    • 1 249 999 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i zadbany dom na bardzo dużej działce zlokalizowany pod Pułtuskiem w miejscowości Kacice. Dom wybudowany w 2009r. i wykończo...

  • Dom z ogrodem + garaż, centrum Makowa Maz. Blisko zalew|las
    1 / 4
    Dom z ogrodem + garaż, centrum Makowa Maz. Blisko zalew|las

    Maków Mazowiecki

    • 929 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z garażem w centrum Makowa Mazowieckiego 70 km od Warszawy | możliwość wydzielenia 2 mieszkań | pod działalność lub inwestycję Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjał...

  • Sprzedam Dom
    1 / 2
    Sprzedam Dom

    Zatory

    • 1 000 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Ładny, nowy, zadbany dom z działką 900m2. Zamieszkały od 2024r. Wszytko w domu jest zrobione, można odrazu się wprowadzać. Możliwość sprzedaży z całym wyposażeniem. Dom bu...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 3
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 973 500 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - na obrzeżach Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów...

  • Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I
    1 / 16
    Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I

    Skorosze

    • 494 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny, energooszczędny dom typu stodoła w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Jeśli szukasz eleganckiego, komfortowego domu w otoczeniu natury, ta oferta spełni Twoje marzen...

  • Sprzedam dom letniskowy z działką budowlaną
    1 / 7
    Sprzedam dom letniskowy z działką budowlaną

    Maków Mazowiecki

    • 298 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam domek typu holenderski z działką budowlaną 1250m w Budzyno Bolki działka nr.55/1,dwa kilometry od Makowa Mazowieckiego. Domek czysty,zadbany w pełni umeblowany. Działka za...

  • Dom w sercu Makowa Mazowieckiego | Działka 821 m²

    Maków Mazowiecki » ul. Franciszkańska

    • 489 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Prywatność w centrum miasta | Działka z potencjałem | Niskie koszty utrzymaniaZ przyjemnością prezentujemy dom jednorodzinny o pow...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 4
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 837 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - w pobliżu Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jedn...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 2
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 1 176 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy parterowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe w okolicach Serocka. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i nowocze...