• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ostrowite
  • Ciemne
  • Stare Kiejkuty
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pułtuskiem

(19)
  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 2
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 1 176 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy parterowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe w okolicach Serocka. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i nowocze...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 4
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 837 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - w pobliżu Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jedn...

  • Dom w sercu Makowa Mazowieckiego | Działka 821 m²

    Maków Mazowiecki » ul. Franciszkańska

    • 489 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Prywatność w centrum miasta | Działka z potencjałem | Niskie koszty utrzymaniaZ przyjemnością prezentujemy dom jednorodzinny o pow...

  • Sprzedam dom letniskowy z działką budowlaną
    1 / 7
    Sprzedam dom letniskowy z działką budowlaną

    Maków Mazowiecki

    • 298 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam domek typu holenderski z działką budowlaną 1250m w Budzyno Bolki działka nr.55/1,dwa kilometry od Makowa Mazowieckiego. Domek czysty,zadbany w pełni umeblowany. Działka za...

  • Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I
    1 / 16
    Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I

    Skorosze

    • 494 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny, energooszczędny dom typu stodoła w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Jeśli szukasz eleganckiego, komfortowego domu w otoczeniu natury, ta oferta spełni Twoje marzen...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 3
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 973 500 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - na obrzeżach Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów...

  • Sprzedam Dom
    1 / 2
    Sprzedam Dom

    Zatory

    • 1 000 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Ładny, nowy, zadbany dom z działką 900m2. Zamieszkały od 2024r. Wszytko w domu jest zrobione, można odrazu się wprowadzać. Możliwość sprzedaży z całym wyposażeniem. Dom bu...

  • Dom z ogrodem + garaż, centrum Makowa Maz. Blisko zalew|las
    1 / 4
    Dom z ogrodem + garaż, centrum Makowa Maz. Blisko zalew|las

    Maków Mazowiecki

    • 929 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z garażem w centrum Makowa Mazowieckiego 70 km od Warszawy | możliwość wydzielenia 2 mieszkań | pod działalność lub inwestycję Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjał...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja! Duży dom wśród zieleni niedaleko Narwi
    1 / 16
    Okazja! Duży dom wśród zieleni niedaleko Narwi

    Kacice

    • 1 249 999 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i zadbany dom na bardzo dużej działce zlokalizowany pod Pułtuskiem w miejscowości Kacice. Dom wybudowany w 2009r. i wykończo...

  • Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy
    1 / 8
    Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy

    Skorosze

    • 439 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamień mieszkanie w mieście na własny dom z ogrodem! W malowniczej miejscowości Skorosze (powiat pułtuski), zaledwie 45 km od Warszawy, czekają na Ciebie nowoczesne domy typu stodo...

  • Komfortowy dom w świetnym miejscu
    1 / 16
    Komfortowy dom w świetnym miejscu

    Skorosze

    • 1 399 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 4 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży, komfortowy dom w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Szukasz przestronnego, eleganckiego domu, który spełni wszystkie Twoje potrzeby? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Domy na sprzedaż Rząśnik koło Wyszkowa 136m2
    1 / 11
    Domy na sprzedaż Rząśnik koło Wyszkowa 136m2

    Rząśnik

    • 495 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w budowie – Rząśnik k. Wyszkowa | 136 m² | działka 1000 m² | projekt „Dom KADI” | Podana cena dotyczy stanu surowy otwarty. Istnieje możliwość wykończenia do stanu surowego zam...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 3 800 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kamionna

    • 4 900 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Maków Mazowiecki

    • 1 499 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Stawinoga

    • 595 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Klusek

    • 599 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Strzyże

    • 480 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stare Płudy

    Stare Płudy

    • 950 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości Aspect w Wyszkowie poleca na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, położoną w miejscowości Stare Płudy, w gminie Somianka, z bardzo dobrym doj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Ruda

    Ruda

    • 469 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 3 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM POŁOŻONY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI - 3 KM OD BUDOWANEGO WJAZDU NA S8 NA DZIAŁCE MIESZKANIOWO-USŁUGOWEJ W OKOLICACH Z OGROMNYM POTENCJAŁEM Biuro nieruchomości oferuje do kupna...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ruda

    • 360 000 zł cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nieporęt

    • 2 370 000 zł cena
    • 357 m2 powierzchnia
    • 6 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 1 799 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ruda

    • 1 340 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 6 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 1 050 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wólka Radzymińska

    • 950 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 013 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Mokre

    • 1 760 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 6 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Goławice Pierwsze

    • 580 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Wólka Radzymińska

    • 699 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 7
    Dom bliźniak

    Wólka Radzymińska

    • 845 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 3 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Nieporęt

    • 799 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowe Załubice

    • 1 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 19 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 1 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Dom wielopokoleniowy w spokojnej okolicy
    Dom wielopokoleniowy w spokojnej okolicy

    Beniaminów

    • 900 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Załubice

    • 1 100 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łosie

    • 130 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ruda

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia
    1 / 11
    Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia

    Rynia

    • 50 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    miejsce na imprezę kawalerska urodzinowa panieńskie itp. klimat nad Zalewem Zegrzyńskim sala myśliwska ognisko rożen ogród blisko sklep las woda żaglówki kajaki kontakt [tel]

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 2 998 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży
    1 / 10
    Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży

    Cegielnia

    • 490 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tani w utrzymaniu, dom na sprzedaż! Szukasz domu, który łączy wygodę, oszczędność i ekologiczne rozwiązania? Mamy coś wyjątkowego! Cegielnia 3A, gm. Brudzeń Duży Dom...

  • Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV
    1 / 16
    Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV

    Nieporęt

    • 990 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny z częścią usługową, 7 pokoi, instalacja PV, sala z witryną, podpiwniczenie. Doskonała lokalizacja, Osiedle Głogi położone między ul. Jana Kazimierza a Kanałkie...

  • Dom 90 m² blisko Zalewu Zegrzyńskiego i Rzeki

    Arciechów

    • 819 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni 90 m² położony w malowniczej okolicy, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego i rzeki Rządzy. Nieruchomość usytuowana jest na działce...

  • Domek letniskowy na działce budowlanej las rzeka

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budo...

  • Klimatyczny domek przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • Drewniany dom letniskowy w Arciechowie, 70 m²

    Arciechów

    • 555 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży drewniany dom letniskowy o powierzchni około 70 m², wybudowany w 2021 roku i położony na zagospodarowanej działce o wielkości 850 m² w Arciechowie, zaledwie...

  • Dom z halą na dużej działce budowlano-usługowej

    Nowe Załubice

    • 1 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 19 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy nieruchomość poło...

  • Sprzedam dom z działką 1300 m2 miejscowość Ruda Radzymin
    1 / 12
    Sprzedam dom z działką 1300 m2 miejscowość Ruda Radzymin

    Ruda

    • 630 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 z działką 1300 m2 Status działki całoroczna budowlana Dom w miejscowości Ruda koło Radzymina niedaleko zalewu Zegrzyńskiego Jest gaz...

  • Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda
    1 / 13
    Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda

    Ruda

    • 570 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina Bojanów Szukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie r...

  • Domek z basenem za wałem Bugu przy plaży Arciechów

    Arciechów

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna na wyłączność w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Lokalizacja: Arciechów, ul. Kapitańska, nr działki 129/4. Na sprz...