• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kazuń Polski
  • Działdowo
  • Ożanna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nasielskiem

(140)
  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8

    Nowe

    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...

  • Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu
    1 / 11
    Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 370 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA! Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe,...

  • 1 / 2
    Działka Strzegocin ul.

    Strzegocin

    • 90 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka budowlana nr 179/6 o powierzchni 1099m² położona w Strzegocinie. Jeżeli marzysz o miejscu, w którym panuje cisza,...

  • sprzedam dom wolnostojący
    1 / 15
    sprzedam dom wolnostojący

    Gąsocin

    • 1 499 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni (po podłodze) ok 350m2 połączony z budynkiem w którym prowadzona była działalność gospodarcza ( piekarnicza i sklep ok 350 m2). Na posesji budynek garażo...

  • Malowniczo położona działka pod siedlisko lub rekreacje
    1 / 5
    Malowniczo położona działka pod siedlisko lub rekreacje

    Nowa Wrona

    • 113 760 zł cena
    • 2 844 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną nieruchomość, działka pow. 2844m2 teren zadrzewiony w otulinie starego lasu. zabudowa kolonialna , cisza i spokój. Działka uzbrojona w drodze woda i p...

  • 2 pokoje - doskonała lokalizacja blisko Warszawy

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Legionów

    • 439 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 42,60 m² w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego Na sprzedaż jasne, ustawne i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m², położone na 3. pię...

  • Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)
    Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)

    Skrzeszew

    • 949 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym desig...

  • Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina
    Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 632 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowa Inwestycja w Nowym Dworze Mazowieckim Bez PCC i prowizji Wygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu. Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Hala Magazynowa do Wynajęcia 216 m2 Nowy Dwór Maz
    1 / 9
    Hala Magazynowa do Wynajęcia 216 m2 Nowy Dwór Maz

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 4 320 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hale Magazynowo -Produkcyjne o pow. 216m2 wysokość 4.5m (cena netto: 20zł/m2-hala x 216m2) w Centrum Magazynowym NDM zlokalizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul.Okunin 21...

  • Hala Magazynowo-Produkcyjna pow.108 mkw w Nowym Dworze Maz.
    1 / 4
    Hala Magazynowo-Produkcyjna pow.108 mkw w Nowym Dworze Maz.

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 2 160 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala Magazynowo-Produkcyjna o pow. 108 mkw. wysokości 4,5m ; brama wjazdowa szerokość 3m x 4m (cena 20zł/m2/m-c netto) zlokalizowana w Centrum Magazynowym NDM w Nowym...

  • Działka leśna z prawem zabudowy jednorodzinnej
    1 / 10
    Działka leśna z prawem zabudowy jednorodzinnej

    Szczawin

    • 110 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną 1551 m2(z pozwoleniem na zabudowę jednorodzinną),teren objęty MPZT, 70 km od Warszawy,Szczawin-gm.Nowe Miasto, pow.Płońsk.Działka z dojazdem z dwóch stron,ok...

  • Działka budowlana w Błędowie
    1 / 13
    Działka budowlana w Błędowie

    Błędowo

    • 160 749 zł cena
    • 1 011 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki budowlanej, na której od razu możesz rozpocząć budowę domu? Bez czekania na formalności i bez ukrytych kosztów? Działka nr 149/13 z pozwoleniem na budowę w miejscow...

  • Dąbrowa2025
    1 / 3
    Dąbrowa2025

    Dąbrowa

    • 120 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio działkę budowlaną 333/335 w Dąbrowie gm.Mrozy pow.mińsk-maz z wszystkimi mediami we wsi na trasie Kuflew-Mrozy, dojazd do autostrady A2 Terespol-Warszawa ,4km od PKP...

  • Działka rekreacyjna Błędowo gm. Pomiechówek,
    Działka rekreacyjna Błędowo gm. Pomiechówek,

    Błędowo

    • 558 000 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 1154 m.kw. nad samą rzeką Wkrą z dwoma podpiwniczonymi domkami  rekreacyjnymi z piwnicą i z poddaszem. Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę dla osób, które...

  • Działka 4211m2,Czarnowo, blisko jezioro,las.

    Czarnowo

    • 330 000 zł cena
    • 4 211 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Czarnowo, gm. Kozielice, powiat pyrzycki, wj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4211 m2.Działka położona blisko Jeziora Czar...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 2
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 1 176 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy parterowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe w okolicach Serocka. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i nowocze...

  • Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe
    Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe

    Pobyłkowo Małe

    • 346 220 zł cena
    • 2 473 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m (35x62m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeczki zapewni niesamowity klimat do mieszkania i wypoczynku. Je...

Pobyłkowo Małe

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1600m (54x30m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w sąsiedztwie domów wolnostojących. Prąd i woda znajduje się niedaleko działki. Działka zn...

  • Dom Marynino gm. Serock
    1 / 13
    Dom Marynino gm. Serock

    Marynino

    • 890 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom 139,85 m2, w tym funkcjonalny garaż 20,45m2 -  w zabudowie bliźniaczej, z dużą działką 700 m2 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowo f...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 4
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 837 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - w pobliżu Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jedn...