• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nasielskiem

(22)
  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8

    Nowe

    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...

  • Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu
    1 / 11
    Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 370 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA! Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe,...

  • 2 pokoje - doskonała lokalizacja blisko Warszawy

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Legionów

    • 439 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 42,60 m² w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego Na sprzedaż jasne, ustawne i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m², położone na 3. pię...

  • Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina
    Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 632 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowa Inwestycja w Nowym Dworze Mazowieckim Bez PCC i prowizji Wygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu. Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut...

  • Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW
    1 / 10
    Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW

    Wieliszew

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wieliszewa – idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 40,5 m² znajduje się na 3 piętrze kamera...

  • 4-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi i kom. lok.
    1 / 15
    4-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi i kom. lok.

    Wieliszew

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie 76,61 m2 (wliczając ścianki działowe) w Wieliszewie (ul. Porucznika Ryszarda Gubały 8) bez pośrednika. Znajduje się na ostatnim trzecim piętrze. Budynek z 2...

  • Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance
    1 / 14
    Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance

    Jachranka

    • 2 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę działkę letniskową od z drewnianym domkiem. Domek jest docieplony, przytulny, drewniany, umeblowany, z pełnym wyposażeniem. Całoroczny. Instalacja grzewcza, pralka, intern...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 535 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Niski Czynsz // Ip. // Winda
    Niski Czynsz // Ip. // Winda

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Modlińska

    • 560 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Podwarszawskie Centrum Nieruchomości Łukasz Kalota
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliszew

    • 679 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliszew

    • 501 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliszew

    • 740 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RENATA DERBIN, BEAUTY SECRET, FINE PROPERTIES
    Biuro nieruchomości

  • Samotna singielka przy jachcie szuka
    1 / 15
    Samotna singielka przy jachcie szuka

    Jachranka

    • 284 360 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliszew

    • 620 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 72,3 m2 Pomiechówek
    1 / 6
    Mieszkanie 72,3 m2 Pomiechówek

    Pomiechówek

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 780 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliszew

    • 630 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie trzypokojowe na wynajem
    Mieszkanie trzypokojowe na wynajem

    Nowe Miasto » ul. Złota

    • 33 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykłą okazję - 3-pokojowy apartament o najwyższym standardzie premium, położony na ekskluzywnym ponad 40. piętrze w...

  • Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
    Mieszkanie dwupokojowe na wynajem

    Nowe Miasto » ul. Kopernika

    • 6 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowy apartament w wyremontowanej kamienicy w sercu warszawskiego Śródmieścia, 400 metrów od metra. Agencja Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować stylowy apartament z...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 45 m2 za cenę 299.000 zł ​​​​​​​Reprezentuję Biuro Nieruchomości TopBrokers.pl W ofercie sprzedaży mamy 6.493 mieszkania w całej Warszawie, w ceni...