• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Czosnów

(4)
  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ
    BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ

    Czosnów

    • 868 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Jesionka

    Jesionka

    • 1 599 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogrodem w Otulinie Kampinosu, gm. Czosnów, w miejscowości Jesionka. Do nieruchomości przynależy część gościnna z oddzielnym wejściem, własną kuchnią, łazienką oraz pokojem....

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Trzciany

    • 2 180 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Adamówek

    • 1 400 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Boża Wola

    • 1 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Modlin, blisko PKP, zielona okolica, na inwestycje
    Modlin, blisko PKP, zielona okolica, na inwestycje

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 899 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa
    Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 699 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jesionka

    • 975 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw
    1 / 16
    Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw

    Jesionka

    • 725 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy do sprzedania dom we wsi Jesionka gm. Wiskitki o pow. użytkowej 109 mkw , jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, z powierzchnią strychową. Budynek ocieplony (...

  • Dom Boża Wola gm. Baranów,
    1 / 9
    Dom Boża Wola gm. Baranów,

    Boża Wola

    • 780 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym w Bożej Woli ! Działka 2274 m2 ! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Ogłoszenie zawiera wizualizacje poglądowe przedstawiające przykładową koncepcję wykończenia i za...

  • Dom Nowy Dwór Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 3 999 900 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 750m2 posadowiony na 1000 metrowej działce blisko jednego z  centrów handlowych Nowego Dworu. Obecnie w budynku na powierzchni ok 600m2 prowadzona jest...

  • Segment 4 pokoje, 2 łazienki, ogródek, 2 miejsca postojowe, zieleń, las
    Segment 4 pokoje, 2 łazienki, ogródek, 2 miejsca postojowe, ziele...

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 990 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam wykończony segment z widokiem na zieleń, z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi, na osiedlu graniczącym z lasem (Natura 2000). Najważniejsze cechy nieruchomości: • Funkcj...