• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zaborówek

(6)
  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gdzie:Działka o powierzchni 953 m2 o wymiarach 17 x 55 w miejscowości Zaborówek gmina Leszno, woj. mazowieckie.Plan zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 2MN/U -...

  • Działka budowlana 1000m2 Blisko Julinka super lokalizacja
    Działka budowlana 1000m2 Blisko Julinka super lokalizacja

    Zaborówek

    • 420 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam ! Posiadam do sprzedania działkę budowlaną 1000m2 z możliwością powiększenia powierzchni nawet do 2500m2 w Miejscowości Zaborówek gmina Leszno woj. Mazowieckie. cena za 1 met...

  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Zaborówek

    Zaborówek

    • 550 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie śliczne działki z wylaną płytą fundamentową pod bliźniaka -440 m2 i wyprowadzonymi wszystkimi uzbrojeniami, położone w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w bard...

  • Działka budowlana 2500m2 w Zaborówku pod 3 Bliżniaki 6lokali
    1 / 2
    Działka budowlana 2500m2 w Zaborówku pod 3 Bliżniaki 6lokali

    Zaborówek

    • 1 050 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam ! Posiadam do sprzedania bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 2500m2 istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze. Działka ogrodzona z trzech stron i posiada własny u...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Leszno Grądy

    Leszno

    • 203 770 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o nieregularnym kształcie o wymiarach 43 x 25 w sąsiedztwie lasu oraz Kampinowskiego Parku Narodowego. Możliwość połączenia z działką sąsiadującą . LINK DO OFE...

  • 1 / 2
    Działka Leszno Grądy

    Leszno

    • 309 345 zł cena
    • 1 509 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 42 x 30 w sąsiedztwie lasu oraz Kampinowskiego Parku Narodowego. LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy,...

  • 1 / 2
    Działka Leszno Grądy

    Leszno

    • 332 100 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 41,57 x 40,95 w sąsiedztwie lasu oraz Kampinowskiego Parku Narodowego. Możliwość połączenia z działką sąsiadującą . LINK DO OFERTY: [url] -----...

  • 1 / 2
    Działka Leszno Grądy

    Leszno

    • 199 000 zł cena
    • 967 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna, spokojna okolica. Z działki widok na Puszczę Kampinoską. Komunikacja podmiejska. Świtna lokalizacja: 2,5 km od Leszna. 30 km od centrum Warszawy Media: woda, prąd, gaz w g...

  • 1 / 2
    Działka Leszno Grądy

    Leszno

    • 304 425 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o nieregularnym kształcie o wymiarach 62 x 37,94w sąsiedztwie lasu oraz Kampinowskiego Parku Narodowego. Możliwość połączenia z działką sąsiadującą . LINK DO O...

  • 1 / 3
    Dom Leszno gmina Leszno

    Leszno

    • 600 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość w miejscowości Leszno, gmina Leszno, powiat warszawsko-zachodni, przy Puszczy Kampinoskiej, przylegająca bezpośrednio do drogi wojewódzkiej nr.580, w miejscowym planie...

  • Dom Leszno rynek pierwotny ul.

    Leszno

    • 930 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, niedaleko Leszna, w powieci...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 3 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 14 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 1 250 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 8 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 1 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 1 050 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno
    1 / 16
    Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno

    Leszno

    • 7 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno
    Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno

    Leszno

    • 2 250 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 990 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom ławy

    Ławy

    • 175 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący przedwojenny w stanie surowym zamkniętym w m. Ławy, gmina Myślibórz, powiat myśliborski. Dom o pow. około 100 m2 w stanie surowym do własnej aranżacji...

  • Ziemia rolna, Błonie, 50 % udziału

    Radzików

    • 273 000 zł cena
    • 13 520 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty jest 50 % udział we własności działki rolnej (w ciągłej uprawie) o powierzchni 1,352 hektara położonej w okolicach Błonia. Dla terenu nieruchomości nie ma miej...

  • Działka 7815m2 MN Wyględy
    Działka 7815m2 MN Wyględy

    Wyględy

    • 2 660 000 zł cena
    • 7 815 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 7815 m², położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji w regionie - Wyględy, gm. Leszno...

  • Dom ławy

    Ławy

    • 395 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż część domu w m. Ławy wraz z budynkami gospodarczymi oraz garażem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, holu. Możliwość adaptacji poddasza na cele mie...

  • Działka Ławy

    Ławy

    • 96 600 zł cena
    • 966 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu dla siebie, a może chciałbyś zainwestować w ziemię na przyszłość? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek w miejscowości Ławy gmina...

  • Działka rolna pod Warszawą.
    Działka rolna pod Warszawą.

    Białutki

    • 640 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow. 16000 m2 w miejscowości Białutki, gmina Błonie, powiat warszawski zachodni. Działka położona przy drodze asfaltowej oświetlonej. Media: prąd, woda. 5...

  • ⭐⭐⭐⭐ Pod INWESTYCJĘ, 8369 m2, pod Kampinosem ⭐⭐⭐⭐

    Wyględy

    • 2 761 770 zł cena
    • 8 369 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjny teren składający się z 6 wydzielonych działek budowlanych o łącznej powierzchni 7006 m2 oraz wydzielonej drogi wewnętrznej, 1363 m2.Poszczególne działki ma...

  • Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki
    1 / 10
    Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki

    Leszno

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rod 300m2.Domek 20m2 +weranda 7m2.W domku instalacja elektryczna.Na działce własna studnia głębinowa (hydrofor).,komórka na narzędzia.,

  • Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna
    Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna

    Wąsy-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 6 024 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolno-budowlaną. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia-Promna powiat Białobrzeski. Powierzchnia działki to 6024 m2. Lokalizacja: Położona atrakc...

  • Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia
    1 / 13
    Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci. W sąsiedz...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość...

  • 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w więks...

  • Nowe domy z ogrodem  Osiedle Ławy pod Bełchatowem
    Nowe domy z ogrodem Osiedle Ławy pod Bełchatowem

    Ławy

    • 699 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego domu z ogrodem w spokojnej okolicy, blisko miasta? Ruszyła sprzedaż II etapu Osiedla Ławy kameralnej inwestycji domów jednorodzinnych położonej w zielonej okolicy...

  • Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów
    Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów

    Feliksów

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na dużej działce, Feliksów, gmina Sochaczew Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Feliksów, w gminie Sochaczew (wo...

  • Nowoczesne domy parterowe  Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 659 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowy...

  • Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 649 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż