• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Morzychna
  • Łagodzin
  • Bieniewice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Białutki

(1)
  • Działka rolna pod Warszawą.
    Działka rolna pod Warszawą.

    Białutki

    • 640 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow. 16000 m2 w miejscowości Białutki, gmina Błonie, powiat warszawski zachodni. Działka położona przy drodze asfaltowej oświetlonej. Media: prąd, woda. 5...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Leszno Grądy

    Leszno

    • 203 770 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o nieregularnym kształcie o wymiarach 43 x 25 w sąsiedztwie lasu oraz Kampinowskiego Parku Narodowego. Możliwość połączenia z działką sąsiadującą . LINK DO OFE...

  • 1 / 2
    Działka Leszno Grądy

    Leszno

    • 309 345 zł cena
    • 1 509 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 42 x 30 w sąsiedztwie lasu oraz Kampinowskiego Parku Narodowego. LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy,...

  • 1 / 2
    Działka Leszno Grądy

    Leszno

    • 332 100 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 41,57 x 40,95 w sąsiedztwie lasu oraz Kampinowskiego Parku Narodowego. Możliwość połączenia z działką sąsiadującą . LINK DO OFERTY: [url] -----...

  • 1 / 2
    Działka Leszno Grądy

    Leszno

    • 199 000 zł cena
    • 967 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna, spokojna okolica. Z działki widok na Puszczę Kampinoską. Komunikacja podmiejska. Świtna lokalizacja: 2,5 km od Leszna. 30 km od centrum Warszawy Media: woda, prąd, gaz w g...

  • 1 / 2
    Działka Leszno Grądy

    Leszno

    • 304 425 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o nieregularnym kształcie o wymiarach 62 x 37,94w sąsiedztwie lasu oraz Kampinowskiego Parku Narodowego. Możliwość połączenia z działką sąsiadującą . LINK DO O...

  • 1 / 3
    Dom Leszno gmina Leszno

    Leszno

    • 600 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość w miejscowości Leszno, gmina Leszno, powiat warszawsko-zachodni, przy Puszczy Kampinoskiej, przylegająca bezpośrednio do drogi wojewódzkiej nr.580, w miejscowym planie...

  • Dom Leszno rynek pierwotny ul.

    Leszno

    • 930 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, niedaleko Leszna, w powieci...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 3 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 14 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 1 250 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 8 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 1 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 1 050 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Zaborów

    • 1 135 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 11 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno
    1 / 16
    Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno

    Leszno

    • 7 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno
    Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno

    Leszno

    • 2 250 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 990 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Ziemia rolna, Błonie, 50 % udziału

    Radzików

    • 273 000 zł cena
    • 13 520 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty jest 50 % udział we własności działki rolnej (w ciągłej uprawie) o powierzchni 1,352 hektara położonej w okolicach Błonia. Dla terenu nieruchomości nie ma miej...

  • Nowy Bliźniak 122 m Grądy k/Leszna

    Grądy

    • 950 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cenisz sobie ciszę, spokój, bezpieczną okolicę, bliskość natury, to jest miejsce dla Ciebie !!!!!Na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej, w woj. Mazowieckim powiat warszawski za...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul. Górna

    Grądy » ul. Górna

    • 350 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym położony na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim. Najważni...

  • Działka budowlana po mulczowaniu  w Grądach
    1 / 16
    Działka budowlana po mulczowaniu w Grądach

    Grądy

    • 254 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej na sprzedaż! Ta nowość na rynku została starannie przygotowana . Teren jest bezpośrednio po mulczowaniu i stanowi niesamowitą o...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul.

    Grądy

    • 930 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Grądy (powi...

  • Działka 25 arów z budynkiem do adaptacji – Grądy

    Grądy

    • 77 000 zł cena
    • 2 403 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury?Ta nieruchomość w miejscowości Grądy (gm. Mędrzechów, woj. małopolskie) to idealn...

  • DOM DO ADAPTACJI NA SPRZEDAŻ – OKAZYJNA CENA!

    Grądy

    • 77 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury, ta oferta będzie dla Ciebie idealna. Na sprzedaż nieruchomość z...

  • Działka 1195m2 w pobliżu Puszczy Kampinoskiej !

    Zaborów » ul. Środkowa

    • 365 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 1 195 m2 i wymiarach 23mx51m w malowniczej i spokojnej okolicy w Zaborowa gminie Leszno. Dużą zaletą nieruchomości jest jej usytuowani...

  • Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki
    1 / 10
    Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki

    Leszno

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rod 300m2.Domek 20m2 +weranda 7m2.W domku instalacja elektryczna.Na działce własna studnia głębinowa (hydrofor).,komórka na narzędzia.,

  • Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna
    Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna

    Wąsy-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 6 024 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolno-budowlaną. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia-Promna powiat Białobrzeski. Powierzchnia działki to 6024 m2. Lokalizacja: Położona atrakc...

  • Dom Wawrzyszew ul.

    Wawrzyszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 99,3 m2 na działce o pow. 1159 m2 w miejscowości Wawrzyszew, w gminie Błonie.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem po...

  • Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia
    1 / 13
    Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci. W sąsiedz...

  • Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy
    1 / 16
    Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy

    Grądy

    • 1 699 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień Pokazowy 16 maj (niedziela) w godzinach 10-12 - zapisy pod nr tel. [tel] Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę Krajobra...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul.

    Grądy

    • 420 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawsk...

  • Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów
    Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów

    Feliksów

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na dużej działce, Feliksów, gmina Sochaczew Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Feliksów, w gminie Sochaczew (wo...