• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nasielsk +20 km
  • Bychawa +20 km
  • Kazuń-Bielany
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nasielskiem

(140)
  • Działka budowlana

    Nowe Miasto-Folwark

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy 14 km od Nasielska , 20 km od Płońska, 3 km od Nowomiejskiego zalewu na rzece Sony , 8 km do Jońca gdzie odbywają się spływy kajakow...

  • Działka budowlana 3 km od zalewu

    Nowe Miasto

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy 14 km od Nasielska , 20 km od Płońska, 3 km od Nowomiejskiego zalewu na rzece Sony , 8 km do Jońca gdzie odbywają się spływy kajakowe...

  • Działka z warunkami zabudowy na 5 domów

    Nowe Miasto-Folwark

    • 290 000 zł cena
    • 7 618 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy na 5 domów jednorodzinnych całorocznych w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony,...

  • Działka 3 km od zalewu

    Nowe Miasto

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony, 65 km od Warszawy 14...

  • Wynajmę lokal
    1 / 2
    Wynajmę lokal

    Joniec

    • 2 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal po byłym sklepie przemysłowym.w miejscowości Joniec pow.płoński.pow.ok.90 m.kw.Doskonała lokalizacja w centrum miejscowości.. Lokal posiada 2 wejścia,na sali głównej...

  • Lokal Aleksandria ul.

    Aleksandria

    • 4 400 000 zł cena
    • 140 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjne gospodarstwo rolne o pow. 14 ha położone w malowniczej miejscowości Aleksandria, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie żyrardowskim.W skład gospodarstwa wch...

  • Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy
    1 / 8
    Nowy dom w cenie mieszkania! - 45 km od Warszawy

    Skorosze

    • 439 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamień mieszkanie w mieście na własny dom z ogrodem! W malowniczej miejscowości Skorosze (powiat pułtuski), zaledwie 45 km od Warszawy, czekają na Ciebie nowoczesne domy typu stodo...

  • Działka Wola Błędowska

    Wola Błędowska

    • 55 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zależy Ci na ciszy i spokoju? Szukasz miejsca pod Twój wymarzony dom? Masz określony budżet na zakup działki? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie? Zapoznaj się z ofertą 8 dzia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dzialki na sprzedaż
    Dzialki na sprzedaż

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 192 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana w Czarnowie /Pomiechówka obok fortu XVI o pow. 2 * 800 metrów w sąsiedztwie działek rekreacyjnych

  • Sprzedam malowniczo położoną działkę pod siedlisko, rekreacje
    1 / 4
    Sprzedam malowniczo położoną działkę pod siedlisko, rekreacje

    Nowa Wrona

    • 282 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną nieruchomość powierzchnia 1,13 ha podzielona na 3 działki rekreacyjne - 0,29 ha, 0,49 ha ,0,30 ha plus droga wewnętrzna 0,05 ha, możliwość podziału na...

  • dom w Olszewnica Stara

    Olszewnica Stara » ul. Malownicza

    • 860 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 232 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Olszewnica Stara piękne miejsce w otulinie lasu.Jeśli szukasz komfortowego domu w wyjątkowym miejscu - ta jest oferta dla Ciebie! Do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny posad...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1200 m
    Sprzedam działkę budowlaną 1200 m

    Strzegocin

    • 155 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1200 M Działka ogrodzona z bramą i furtką. Działka położona jest w Strzegocin gmina Świercze 15 km od Nasielska Działka posiada prawo zagospodarowania przestrzen...

  • Zaręby działka rolna
    1 / 4
    Zaręby działka rolna

    Zaręby

    • 415 000 zł cena
    • 13 758 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ziemia rolna we wsi Zaręby gmina Żabia Wola, powiat grodziski, woj. mazowieckie. Powierzchnia działki wynosi 13 758 m2. Media: -Prąd -Woda -Telefon -Gaz Po wię...

  • Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa
    Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 699 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna blisko Suntago i DK50

    Aleksandria

    • 752 500 zł cena
    • 21 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość doskonale nadająca się na inwestycję.Położona w miejscowości Aleksandria ul. Spokojna, 2km od Suntago Wodny Świat - Park of Poland koło Mszczonowa.Możliwość inwestycji...

  • Dom z basenem wykończony w wysokim standardzie

    Skrzeszew » ul. Cisowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 646 m2 powierzchnia
    • 2 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z basenem o powierzchni całkowitej 25 6m2 (użytkowej 145 m2) położony w miejscowości Skrzeszew na granicy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dom posado...

  • Komfortowy dom w świetnym miejscu
    1 / 16
    Komfortowy dom w świetnym miejscu

    Skorosze

    • 1 399 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 4 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży, komfortowy dom w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Szukasz przestronnego, eleganckiego domu, który spełni wszystkie Twoje potrzeby? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Sprzedam działkę-budowlana
    Sprzedam działkę-budowlana

    Pomiechówek

    • 230 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka-budowlana w Pomiechowek-Brody w sąsiedztwie działek fort XVI Czarnowo

  • Strzegocin 6ha pod rezydencję, inwestycję, podział
    1 / 8
    Strzegocin 6ha pod rezydencję, inwestycję, podział

    Strzegocin

    • 1 599 000 zł cena
    • 60 200 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka na sprzedaż Strzegocin, 60 200 m2 ok. 200m x 300m Ukształtowanie: Zróżnicowana Droga dojazdowa:Asfaltowa Stan prawny gruntu: Akt własności ziemi Ujęcie wody: Studnia Prąd:...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 535 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości