• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bychawa +20 km
  • Kazuń-Bielany
  • Łomna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nasielskiem

(140)
  • Mieszkanie trzypokojowe na wynajem
    Mieszkanie trzypokojowe na wynajem

    Nowe Miasto » ul. Złota

    • 33 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykłą okazję - 3-pokojowy apartament o najwyższym standardzie premium, położony na ekskluzywnym ponad 40. piętrze w...

  • Lokal Wieliszew ul. Baczyńskiego Krzystofa Kamila

    Wieliszew » ul. Baczyńskiego

    • 3 950 000 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 4 023 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt komercyjny w Wieliszewie. W sąsiedztwie zabudowa różna (jedno i wielorodzinna, zakłady produkcyjne, placówki oświatowe, usługi, handel, tereny leśne, itd.....

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Dosin

    • 4 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom - Bliźniak - NOWY - nigdy nie wynajmowany !! Z wyposażeniem !! SKM tylko 7 minut !! Styl Glamour - 5 pokoi, powierzchnia 140m2, działka 450m2. Posiada garaż oraz dwa miejsca po...

  • Sprzedam zamienię

    Wieliszew

    • 1 430 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam, Zamienię dom na segment do remontu lub 2 małe mieszkania na terenie Warszawy, strona tylko lewobrzeżna: Bemowo, Bielany, Żoliborz, Marymont, ale rozważę również inne prop...

  • Sprzedam dom murowany w malowniczej wsi Lelewo, koło Nasielska

    Lelewo

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany w malowniczej wsi Lelewo, koło Nasielska - 350,000 PLN Oferuje na sprzedaż dom murowany, usytuowany na działce rekreacyjnej o powierzchni 1046m2. Nieruch...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Nowe Miasto » pl. Plac Krasińskich

    • 34 800 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nieruchomość to 5-kondygnacyjny budynek biurowy, oferujący około 8 000 m2 powierzchni do wynajęcia. Przy budynku znajduje się parking naziemny oferujący ok. 50 miejsc. Biurowiec zo...

  • Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
    Mieszkanie dwupokojowe na wynajem

    Nowe Miasto » ul. Kopernika

    • 6 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowy apartament w wyremontowanej kamienicy w sercu warszawskiego Śródmieścia, 400 metrów od metra. Agencja Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować stylowy apartament z...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Nowy Dwór Mazowiecki ul. Gen. J.P. Morawicza

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Morawicza

    • 8 755 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna, parter, witryna, Nowy Dwór Mazowiecki. Dostępna do najmu jest jeszcze powierzchnia ca 35m. Budynek w centrum miasta wielorodzinny z części...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Dębe 103/23+103/28, 3255mk2

    Dębe

    • 350 000 zł cena
    • 3 255 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo blisko rzeki Narew. Możliwość podziału działki (cena w podziale 180zł/mkw, bez 108zł/mkw). Możliwość likwidacji słupa 15kW. Mega sąsiedzi. Okolica sadownicza. Możliwość...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 45 m2 za cenę 299.000 zł ​​​​​​​Reprezentuję Biuro Nieruchomości TopBrokers.pl W ofercie sprzedaży mamy 6.493 mieszkania w całej Warszawie, w ceni...

  • Nowy Dwór Mazowiecki Nieruchomości Sprzedam Przyjmę do sprzedaży

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania na wynajem? Planujesz kupić dom, mieszkanie lub działkę? A może chcesz sprzedać nieruchomość? Nasza agencja nieruchomości Ci w tym pomoże - Nowy Dwór Mazowiec...

  • Działka budowlana 65 km od W-wy blisko zalewu i lasu cisza-spokuj

    Nowe Miasto

    • 220 000 zł cena
    • 7 618 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy na 7 domów jednorodzinnych całorocznych w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony,...

  • Działka budowlana 65 km od W-wy blisko zalewu i lasu cisza-s

    Nowe Miasto

    • 110 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Syndyk sprzeda udział 1/4 w nieruchomości gruntowej
    Syndyk sprzeda udział 1/4 w nieruchomości gruntowej

    Łopacin

    • 46 200 zł cena
    • 37 791 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału w wysokości 1/4 w prawie własności niezabudowanej nieruchom...

  • Sprzedam 8 ha gruntu z lasem mieszanym
    Sprzedam 8 ha gruntu z lasem mieszanym

    Gąsocin

    • 575 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 8 ha lasu z gruntem lokalizacja: Gąsocin k/Ciechanowa Las mieszany: drzewa iglaste, liściaste (Dęby). Wysokość drzew do 70 m. W lesie są grzyby i jagody. Dostępna prywatn...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sikory

    • 430 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom

    Ludwinowo Zegrzyńskie

    • 900 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    przedam Dom o pow. 110 m kw. wolnostojący z mieszkalnym poddaszem działka 1000 m kw. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Ludwinowo Zegrzyńskie. 1,5 km od obwodnicy Serocka, 9 km...

  • Działka Modlin

    Nowy Modlin

    • 2 550 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MODLIN LOTNISKO GRUNT INWESTYCYJNY. Działka budowlana o powierzchni 10 000m2 i wymiarach dł.170xszer.60m, zlokalizowana w sąsiedztwie lotniska Modlin. Działka objęta jest PZP dopus...

  • Sprzedam mieszkanie

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 230 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim - os. Pólko. Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Bez balkonu. Po remoncie.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Cybulice Małe

    Cybulice Małe

    • 5 500 000 zł cena
    • 40 698 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REWELACYJNA OFERTA DLA DEWELOPERA ! Cena obejmuje zarówno teren, jak i wykonane przygotowanie inwestycyjne, w tym m.in.: projekt zagospodarowania terenu, podział geodezyjny zgodny...

  • Działka Adamówek ul. Prosta

    Adamówek » ul. Prosta

    • 370 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    INTERESUJACA działka budowlana blisko Warszawy i Kampinoskiego Parku Narodowego, w Dobrzyniu gm. Czosnów. Wydane warunki zabudowy. Możliwość sprzedaży z projektem zagospodarowa...

  • 1 / 4
    Działka Aleksandrów

    Aleksandrów

    • 1 025 000 zł cena
    • 20 914 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa we wsi Aleksandrów gm. Czosnów 25 km od Warszawy, teren Kampinoskiego Parku Narodowego. W środkowej części siedliska znajdują się zabudowania: dom i budynek go...

  • Czeczotki gm. Czosnów 879 m2 i inne powierzchnie

    Czeczotki

    • 175 800 zł cena
    • 879 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w miejscowości Czeczotki, gmina Czosnów, o powierzchni 879m2. Przedstawiona działka jest najmniejszą do sprzedaży. Do sprzedaży mam również dzia...

  • Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki
    1 / 13
    Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki

    Cząstków Mazowiecki

    • 1 080 000 zł cena
    • 20 723 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 20723m2( 2,0723 ha) położona w Cząstkowie mazowieckim, gmina Czosnów, powiat Nowy Dwór maz.( 27 km od Warszawy). Skł...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów

    • 990 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 6 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Adamówek

    • 1 400 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 445 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Kupujący nie płaci prowizji! Dom na sprzedaż z dużym potencjałem blisko granicy Tarnowa. Dom znajduje się w Brzozówce przy ulice Tarnowskiej tuż obok drogi krajowej 73 (400 m...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce. Okazja!

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 299 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 160 m² z dużym poddaszem oraz działką o powierzchni 6 arów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej, mniejszej działki z budynkiem gospoda...

  • BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ
    BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ

    Czosnów

    • 868 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość 16 650 m2 działki budowlane i rolna
    1 / 9
    Nieruchomość 16 650 m2 działki budowlane i rolna

    Cząstków Mazowiecki

    • 354 780 zł cena
    • 16 650 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o wielkości 16 650 m2 położona w Cząstkowie Mazowieckim, gmina Czosnów, powiat nowodworski składającą się z działek: działki budowl...

  • Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie
    1 / 11
    Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    We wsi ADAMÓWEK - od ul. Pańskiej, w pięknym miejscu,100 m od Kampinoskiego Parku Narodowego, 17 km od granic Warszawy,10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego (LOTNISKO MODLIN), 3 km o...

  • Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka
    1 / 7
    Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka

    Czosnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 23 644 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka w Kampinoskim Parku Narodowym usytuowana w miejscowości Brzozówka gm. Czosnów pow. Nowodworski- - siedliskowo - rolna o pow. 23644 m2. Działka w kształcie prostok...

  • Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.
    Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.

    Czosnów

    • 384 420 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z MPZP – Cząstków Mazowiecki/ Kaliszki - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż oferuję działki budowlane o powierzchni od 1290 m2 do 1800 m2, położone...

  • Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej
    1 / 12
    Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ADAMÓWEK, działka rolno-rekreacyjna. Duży, bardzo ładny teren położony jest w odległości ok. 17 km od granic Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie z Kampinoskim Parkiem Narodowym, 1...

  • 1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !
    1 / 10
    1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !

    Czosnów

    • 210 000 zł cena
    • 15 692 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału w działce budowlano-siedliskowej 25km od Warszawy nie daleko trasy nr S7, o powierzchni 15692m2 ,(2263m2 działka budowlana objęta MPZP) 13431m2 działka siedlis...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 190 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze krajowej nr 7 w miejscowości Cząstków Polski (gmina Czosnów) około 20 km od Warszawy (11km od lotniska w Modlinie). Działka...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 4300 m2 gmina Czosnów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 4300 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 505 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 349 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzozówka (ul. Tarnowska), tuż przy granicy Tarnowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w spoko...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia Góra),...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka Aleksandrów, z własnym lasem, WZ
    1 / 11
    Działka Aleksandrów, z własnym lasem, WZ

    Aleksandrów

    • 1 800 000 zł cena
    • 5 049 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Aleksandrowie, znajduje się na końcu drogi w wyjątkowo urokliwym miejscu, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego,  Powierzchnia działki 5 409m2, Własny las 3000m2...

  • Działka budowlana Cząstków Mazowiecki gm. Czosnów,
    1 / 6
    Działka budowlana Cząstków Mazowiecki gm. Czosnów,

    Cząstków Mazowiecki

    • 395 446 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować Państwu trzy działki budowlane w gminie Czosnów: działka budowlana E o powierzchni ok. 1327 m² działka budowlana D o powierzchni ok. 1355 m² działk...

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Działka budowlana Aleksandrów gm. Nieporęt
    Działka budowlana Aleksandrów gm. Nieporęt

    Aleksandrów

    • 840 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2250m,w kształcie trapezu dłuższym bokiem długości 92m przylegająca do drogi. Krótsze boki mają 30m, i 20m. Działka przeznaczona w MPZP gminy Nieporęt pod dzi...

  • Działka pod lasem
    Działka pod lasem

    Cybulice

    • 175 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję państwu zakup pięknej działki blisko lasu. Działka położona przy drodze asfaltowej. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego jest działką budowlaną oznac...

  • Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.
    Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.

    Adamówek

    • 4 999 997 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stajnia na etapie końcowym realizacji na ponad 4-hektarowej działce. Budynek stajni jest murowany, dwukondygnacyjny. Jest na końcowym etapie realizacji. Część parterowa składa s...

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości