• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niecki
  • Wólka Łabuńska
  • Pęgów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sikory

(1)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sikory

    • 430 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Modlin

    Nowy Modlin

    • 2 550 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MODLIN LOTNISKO GRUNT INWESTYCYJNY. Działka budowlana o powierzchni 10 000m2 i wymiarach dł.170xszer.60m, zlokalizowana w sąsiedztwie lotniska Modlin. Działka objęta jest PZP dopus...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Dębe 103/23+103/28, 3255mk2

    Dębe

    • 350 000 zł cena
    • 3 255 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo blisko rzeki Narew. Możliwość podziału działki (cena w podziale 180zł/mkw, bez 108zł/mkw). Możliwość likwidacji słupa 15kW. Mega sąsiedzi. Okolica sadownicza. Możliwość...

  • Atrakcyjna działka budowlana obok lasu I Chotomówi

    Chotomów

    • 580 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zainwestować w nieruchomość w dobrej lokalizacji? Szukasz działki pod budowę obejmującą kilka lokali? Oto oferta dla Ciebie - świetnie zlokalizowana działka w Chotomowie...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Chotomów

    • 760 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Lokal 108 m2 w dwulokalowym domu - 15 min. od Waw

    Janówek Pierwszy

    • 799 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Janówek Pierwszy, gmina Wieliszew. Luksusowy dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, dwulokalowy w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu (1 lokal)– 143,21 m2 Powierzchnia działki: 92...

  • Twój wymarzony dom bezpośrednio od dewelopera.

    Bolesławowo

    • 699 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do naszego kameralnego osiedla domków jednorodzinnych. Prezentujemy jednopiętrowe domy w stanie deweloperskim. Ich nowoczesny design z pewnością przyciągnie tych, którz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Trzciany

    • 2 180 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 72,3 m2 Pomiechówek
    1 / 6
    Mieszkanie 72,3 m2 Pomiechówek

    Pomiechówek

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Wolnostojący dom blisko PKP
    1 / 19
    Wolnostojący dom blisko PKP

    Chotomów

    • 1 399 146 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Skierdy

    • 1 980 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Chotomów

    • 2 490 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 15 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Boża Wola

    • 1 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Chotomów

    • 950 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Lokal 108 m2 w dwulokalowym domu - 15 min. od Waw

    Janówek Pierwszy

    • 799 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Janówek Pierwszy, gmina Wieliszew.Luksusowy dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, dwulokalowy w stanie deweloperskim.Powierzchnia domu (1 lokal)– 143,21 m2Powierzchnia działki:...

  • Twój wymarzony dom bezpośrednio od dewelopera.

    Bolesławowo

    • 699 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do naszego kameralnego osiedla domków jednorodzinnych.Prezentujemy jednopiętrowe domy w stanie deweloperskim. Ich nowoczesny design z pewnością przyciągnie tych, którzy...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Izbica

    • 1 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Skrzeszew

    • 790 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pomiechówek

    • 1 099 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę-budowlana
    Sprzedam działkę-budowlana

    Pomiechówek

    • 230 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka-budowlana w Pomiechowek-Brody w sąsiedztwie działek fort XVI Czarnowo

  • Dom z basenem wykończony w wysokim standardzie

    Skrzeszew » ul. Cisowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 646 m2 powierzchnia
    • 2 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z basenem o powierzchni całkowitej 25 6m2 (użytkowej 145 m2) położony w miejscowości Skrzeszew na granicy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dom posado...

  • Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP
    1 / 4
    Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP

    Boża Wola

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja DOMi Błonie ul.Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Działki Błonie okolice. Na sprzedaż bardzo interesująca nieruchomość w obrębie Bożej Woli , miejscowości w powiecie grodzisk...

  • Lokal Krubin

    Krubin

    • 1 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | NA SPRZEDAŻ OBIEKT INWESTYCYJNY WRAZ Z BUDYNKIEM MIESZKALNYM NA DZIAŁCE 1,4 HEKTARA Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Krubin (3 km od Sannik). Na terenie...

  • Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew
    1 / 11
    Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skrzeszew, gmina Wieliszew, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okoli...

  • Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew
    1 / 15
    Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 1 717 980 zł cena
    • 7 809 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 7 809 m², położonych w miejscowości Skrzeszew w gminie Wieliszew (powiat legionowski, województwo mazowieckie). Nierucho...

  • Dom Boża Wola gm. Baranów,
    1 / 9
    Dom Boża Wola gm. Baranów,

    Boża Wola

    • 780 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym w Bożej Woli ! Działka 2274 m2 ! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Ogłoszenie zawiera wizualizacje poglądowe przedstawiające przykładową koncepcję wykończenia i za...

  • Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów
    1 / 15
    Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów

    Chotomów

    • 1 600 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 7 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny wolnostojący dom posadowiony na starannie zagospodarowanej ponad 1000 metrowej działce zlokalizowanej w cichym zakątku centrum Chotomowa. Dom o klasycznej bryle bez gar...

  • Działka 4211m2,Czarnowo, blisko jezioro,las.

    Czarnowo

    • 330 000 zł cena
    • 4 211 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Czarnowo, gm. Kozielice, powiat pyrzycki, wj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4211 m2.Działka położona blisko Jeziora Czar...

  • Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy
    1 / 16
    Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy

    Chotomów

    • 1 370 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej miejscowości Chotomów. To prawdziwa perełka na rynku, oferująca doskonały stosunek jakości do ceny. Wolnostojący dom poło...

  • Działka inwestycyjna Skierdy gm. Jabłonna, Lipowa
    Działka inwestycyjna Skierdy gm. Jabłonna, Lipowa

    Skierdy

    • 6 100 000 zł cena
    • 71 000 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki o łącznej powierzchni około 70 000 m², mają przeznaczenie sportowo-usługowe (oznaczone m.in. symbolem 2.US/UT w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego). Te grun...

  • Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)
    Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)

    Skrzeszew

    • 949 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym desig...