• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radom
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Górki

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Górki

    • 238 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 270 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kontakt handlowy: [tel] Zapraszamy na stronę internetową www.dom21.eu *** WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ RUSZYŁA - specjalne rabaty na wybrane apartamenty ***...

  • Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 297 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4
    Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 357 750 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 398 250 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 384 750 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 357 750 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 398 250 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 330 750 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 263 250 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomości Kontakt handlowy: [tel] Zapraszamy na stronę internetową www.dom21.eu *** WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ RUSZYŁA - specjalne rabaty na wybrane apartamenty ***...

  • Oferta Sprzedaży dom 107 m2 działka 1016 m2
    1 / 6
    Oferta Sprzedaży dom 107 m2 działka 1016 m2

    Bramki

    • 790 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • LOKAL UŻYTKOWY / NA BIURO / FRYZJER ITP
    1 / 4
    LOKAL UŻYTKOWY / NA BIURO / FRYZJER ITP

    Błonie » os. Centrum

    • 320 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Podwarszawskie Centrum Nieruchomości Łukasz Kalota
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Teresin

    • 475 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie trzypokojowe w Błoniu

    Błonie

    • 510 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie trzypokojowe wraz z kuchnią I łazienką w Błoniu . W pobliżu: rynek, plac zabaw, plac Bajka, ośrodek zdrowia, sklepy, restauracje, przystanki autobusowe, centrum...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Błonie

    • 740 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Niski Czynsz // Ip. // Winda
    Niski Czynsz // Ip. // Winda

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Modlińska

    • 560 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Podwarszawskie Centrum Nieruchomości Łukasz Kalota
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Błonie

    • 425 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Teresin

    • 522 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Błonie

    • 400 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Błonie-Wieś

    • 585 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Witkowice ul.

    Witkowice

    • 165 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Witkowicach w gminie Młodzieszyn.Mieszkanie ma powierzchnię 60,62 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest przestronne, zadbane i g...

  • Bezczynszowe 86m2 + Garderoba + Schowek, 1. Piętro

    Konary

    • 259 414 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe Nowe Wnętrze W Kamienicy - 3 Pokoje 86m2 + Garderoba i Komórka Lokatorska - OKAZYJNA CENABudynek, w którym znajduje się tylko pięć mieszkań, gwarantuje prywatność oraz...

  • Okazja I Centrum I 3 pokoje I 47,54m2

    Błonie » ul. Traugutta

    • 475 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,54 m², położone w centrum Błonia, na 3. piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku z 1972 roku. Lokal do remontu, co stanowi doskonałą propoz...

  • TANIE MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 34 m²–blisko Siedlec
    1 / 7
    TANIE MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 34 m²–blisko Siedlec

    Zawady

    • 179 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m² w miejscowości Zawady - spokojna okolica niedaleko Siedlce, Zbuczyn, Międzyrzec Podlaski. To idealna propozycja dla osób, któ...

  • Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia
    1 / 13
    Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci. W sąsiedz...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich

    Wolskie

    • 5 507 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału 1/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 7 o pow. 25,9...

  • Mieszkanie Skotniki ul.

    Kuchary-Skotniki

    • 275 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m², położone w Skotnikach.Mieszkanie o ł...

  • Mieszkanie Skotniki gm. Teresin,
    Mieszkanie Skotniki gm. Teresin,

    Kuchary-Skotniki

    • 275 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m², położone w Skotnikach. Mieszkanie o...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 363 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    M20 - Mieszkanie 2-pokojowe 36,35 m² - idealne dla rodzinyNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,35 m², położone na 2 piętrze (2/3) w nowoczesnej inwestycj...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 278 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    M1 - Nowoczesna kawalerka 27,8 m² - idealna na start lub inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,8 m², położona na parterze (0/3) w nowoczesnej inwestycji dew...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 532 100 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    M27 - Mieszkanie 3-pokojowe 53,21 m² - idealne dla rodzinyNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,21 m², położone na 3 piętrze (3/3) w nowoczesnej inwestycj...