• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamieńszczyzna
  • Grabina
  • Siewierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Górki

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Górki

    • 238 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowy Dwór Mazowiecki Nieruchomości Sprzedam Przyjmę do sprzedaży

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania na wynajem? Planujesz kupić dom, mieszkanie lub działkę? A może chcesz sprzedać nieruchomość? Nasza agencja nieruchomości Ci w tym pomoże - Nowy Dwór Mazowiec...

  • Sprzedam mieszkanie

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 230 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim - os. Pólko. Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Bez balkonu. Po remoncie.

  • 1 / 3
    Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 270 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kontakt handlowy: [tel] Zapraszamy na stronę internetową www.dom21.eu *** WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ RUSZYŁA - specjalne rabaty na wybrane apartamenty ***...

  • Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 297 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 330 750 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 263 250 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomości Kontakt handlowy: [tel] Zapraszamy na stronę internetową www.dom21.eu *** WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ RUSZYŁA - specjalne rabaty na wybrane apartamenty ***...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 45 m2 za cenę 299.000 zł ​​​​​​​Reprezentuję Biuro Nieruchomości TopBrokers.pl W ofercie sprzedaży mamy 6.493 mieszkania w całej Warszawie, w ceni...

  • LOKAL UŻYTKOWY / NA BIURO / FRYZJER ITP
    1 / 4
    LOKAL UŻYTKOWY / NA BIURO / FRYZJER ITP

    Błonie » os. Centrum

    • 320 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Podwarszawskie Centrum Nieruchomości Łukasz Kalota
    Biuro nieruchomości

  • Niski Czynsz // Ip. // Winda
    Niski Czynsz // Ip. // Winda

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Modlińska

    • 560 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Podwarszawskie Centrum Nieruchomości Łukasz Kalota
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Błonie

    • 400 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Błonie-Wieś

    • 585 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Witkowice ul.

    Witkowice

    • 165 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Witkowicach w gminie Młodzieszyn.Mieszkanie ma powierzchnię 60,62 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest przestronne, zadbane i g...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 535 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • TANIE MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 34 m²–blisko Siedlec
    1 / 7
    TANIE MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 34 m²–blisko Siedlec

    Zawady

    • 179 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m² w miejscowości Zawady - spokojna okolica niedaleko Siedlce, Zbuczyn, Międzyrzec Podlaski. To idealna propozycja dla osób, któ...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich

    Wolskie

    • 5 507 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału 1/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 7 o pow. 25,9...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 363 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    M20 - Mieszkanie 2-pokojowe 36,35 m² - idealne dla rodzinyNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,35 m², położone na 2 piętrze (2/3) w nowoczesnej inwestycj...

  • 2 pokoje - doskonała lokalizacja blisko Warszawy

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Legionów

    • 439 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 42,60 m² w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego Na sprzedaż jasne, ustawne i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m², położone na 3. pię...

  • Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu
    1 / 11
    Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 370 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA! Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe,...