• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Górki

(3)
  • 1 / 3
    Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszk. 101,63m

    Górki » ul. Stawowa

    • 660 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 101,63 m2. stan developerski, piękne położenie, Górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI i podatku PCC...

  • 1 / 3
    Sprzedaż Nowy Dom wolnostoj. pow.mieszkalna 99 m2

    Górki » ul. Stawowa

    • 670 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 99 m2. stan developerski, piękne położenie, Górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI i podatku PCC !...

  • Sprzedaż dom zab.bliźn. 93,30m2 stan developerski

    Górki » ul. Stawowa

    • 627 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej, pow.mieszkalna 93,30 m2. stan developerski, działka 450 m2. pięknie położona, Górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola KUPUJĄCY NIE PŁA...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Komorów Centrum

    Komorów

    • 2 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny wolnostojący w centrum Komorowa, w miarę blisko do stacji WKD. Powierzchnia domu ok. 180 m2, na pięknej, leśnej działce o powierzchni ok. 2.240 m2. Dom mur...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 3 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 14 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów

    • 990 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 6 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 5 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowy Secymin

    • 1 530 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 12 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Granica

    • 1 449 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 1 250 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 8 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 8 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 1 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 1 990 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Gawartowa Wola

    • 1 350 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 6 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 1 229 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno
    1 / 16
    Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno

    Leszno

    • 7 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno
    Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno

    Leszno

    • 2 250 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 990 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Nowy Bliźniak 122 m Grądy k/Leszna

    Grądy

    • 950 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cenisz sobie ciszę, spokój, bezpieczną okolicę, bliskość natury, to jest miejsce dla Ciebie !!!!!Na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej, w woj. Mazowieckim powiat warszawski za...

  • Dom Komorów
    1 / 9
    Dom Komorów

    Komorów

    • 169 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom o pow. mieszkalnej 70m2, na działce o pow. 300m2, w miejscowości Komorów. Dom wybudowany w 2012r, na działce rekreacyjnej Rodzinnych Ogródków Działkowych. W...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul. Górna

    Grądy » ul. Górna

    • 350 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym położony na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim. Najważni...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 1 900 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 16 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Janki
    Biuro nieruchomości

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul.

    Grądy

    • 930 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Grądy (powi...

  • Rezydencja 570m2 pod lasem Kampinos
    1 / 15
    Rezydencja 570m2 pod lasem Kampinos

    Kampinos

    • 3 200 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 5 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja położona w malowniczym otoczeniu Parku Kampinoskiego, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Warszawy. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, kontakt z natu...

  • DOM DO ADAPTACJI NA SPRZEDAŻ – OKAZYJNA CENA!

    Grądy

    • 77 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury, ta oferta będzie dla Ciebie idealna. Na sprzedaż nieruchomość z...

  • Wolnostojacy, Działka 3001m2,Garaż na 2 samochody
    1 / 7
    Wolnostojacy, Działka 3001m2,Garaż na 2 samochody

    Leoncin

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący , całoroczny , z garażem na 2 samochody , na działce o powierzchni ok 3001m2(działka z dużym potencjałem ) , staw (naturalny) , Gmina Leoncin , miejscowość Nowe G...

  • Dom Granica gm. Michałowice, Mikołaja Reja
    Dom Granica gm. Michałowice, Mikołaja Reja

    Granica

    • 1 700 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 168,57 m2 na działce 206,16 m2. Zabudowa bliźniacza Rozkład pomieszczeń jest następujący: PARTER: salon, widna kuchnia, WC, hol , pomieszczenie gospodarcze, garderoba, w...

  • Dom Komorów ul.

    Komorów

    • 1 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam dom 160 m2, na działce ponad 700 m2, a oddalony od Warszawy tylko 5 km.Układ domu pozwala prowadzić działalność gospodarczą na ok. 100 m2.Dużą zaletą jest garaż  dwustanowi...

  • Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy
    1 / 16
    Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy

    Grądy

    • 1 699 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień Pokazowy 16 maj (niedziela) w godzinach 10-12 - zapisy pod nr tel. [tel] Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę Krajobra...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul.

    Grądy

    • 420 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawsk...

  • Dom Kampinos ul. Partyzantów

    Kampinos » ul. Partyzantów

    • 800 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam parterowy dom jednorodzinny z 2010 r. z poddaszem użytkowym o łącznej pow. użytkowej 125,52 m2 na działce o pow. 718 m2 w Kampinosie.Dom jest murowany, niepodpiwniczony z...

  • Dom 283 m² + garaż 50 m²  działka 2 573 m²
    Dom 283 m² + garaż 50 m² działka 2 573 m²

    Komorów

    • 3 400 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 12 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość o realnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w jednej z najbardziej stabilnych i poszukiwanych miejscowości pod Warszawą Michałowicach. Duża działka, funkcja dom...

  • Dom Kampinos, Partyzantów
    Dom Kampinos, Partyzantów

    Kampinos

    • 800 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam parterowy dom jednorodzinny z 2010 r. z poddaszem użytkowym o łącznej pow. użytkowej 125,52 m2 na działce o pow. 718 m2 w Kampinosie. Dom jest murowany, niepodpiwniczony...