mieszkanie na sprzedaż
31 mar 2026

Mieszkanie Skotniki ul.

woj. Mazowieckie pow. płoński gm. płoński
Dodane 1 miesiąc temu, Wtorek, 31 marzec 2026 13:20
275 000 zł 75 m2
275 000 zł 75 m2 3 667 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 75 m2
Cena za metr 3 667 zł/m2
Pokoje Kawalerka
Piętro 1
ID oferty K37499914

Opis

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m², położone w Skotnikach.

Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 74,8 m² składa się z:
funkcjonalnego przedpokoju, dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, dwóch łazienek, dodatkowo z dużej piwnicy o powierzchni 21,5 m². Lokal wymaga generalnego remontu.

Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą, stanowi pełną własność i jest wolna od wszelkich obciążeń.

Zielona, cicha i spokojna okolica.
8 km od Sochaczewa, 10 km od Teresina, 40 km od Warszawy.

Atrakcyjna cena 275 000 zł

Zainteresowała Cię ta oferta? Skontaktuj się ze mną już dziś.
Ewa 
Pokaż numer telefonu Numer oferty: OSN327652
  • Kawalerka na sprzedaż o powierzchni 75 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Kuchary-Skotniki
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2026-03-31
  • Data aktualizacji: 2026-04-17
  • ID ogłoszenia: K37499914
  • Źródło: Żaneta Buczek Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Kuchary-Skotniki, cena: od 233 750 do 316 250 zł, powierzchnia: od 64 do 87 m2
B
Żaneta Buczek Nieruchomości Biuro nieruchomości · 111 ogłoszeń

Żaneta Buczek Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika