• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Sprzedam dużą działkę z potencjałem inwestycyjnym 0.6489 ha
    Sprzedam dużą działkę z potencjałem inwestycyjnym 0.6489 ha

    Nowy Sącz

    • 1 750 000 zł cena
    • 6 489 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam dużą działkę w jednym kawałku z potencjałem inwestycyjnym, świetne miejsce w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza - Górne Gołąbkowice przy ulicy Jamnickiej. Przyszłościowo d...

  • Gmina Wilczyn – Działka Budowlana

    Wilczyn

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Grunt Rolny Okolice Ślesina

    Ślesin

    • 199 000 zł cena
    • 12 250 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka Motyka

    Motyka

    • 90 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz swojej enklawy, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, świeże powietrze, piękne krajobrazy , ale jednocześnie będziesz cały czas blisko cywilizacji? Zapraszam do zapoznania s...

  • 1 / 3
    Działka siedliskowa- 99 arów- Beskid Sądecki

    Lipnica Wielka

    • 115 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w msc. Lipnica Wielka, w gminie Korzenna.Działka przepięknie położona z widokiem na południowe pasma Beskidu Sądeckiego.Możliwość uzyskan...

  • 1 / 4
    DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów

    Łękawica

    • 40 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    DZIAŁKA LEŚNA W OKOLICY ZBIORNIKA SKRZYSZOWSKIEGO!! Do sprzedaży oferujmy  działkę leśną w miejscowości Łękawica w gminie  Tarnów.Powierzchnia 77 arów w jednym kawałku w...

  • Działka 1.9857ha,Kopice,gm.Stepnica,blisko Zalew.

    Kopice

    • 110 000 zł cena
    • 19 857 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy Państwu do zakupu nieruchomości gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Kopice, gmina Stepnica, pow.goleniowski, którą stanowią dwie współgraniczące działki o...

  • Działka nad jeziorem
    Działka nad jeziorem

    Gorzewo

    • 740 760 zł cena
    • 6 173 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Posiadam na sprzedaż dużą działkę rolną w malowniczo położonej miejscowości Gorzewo w województwie mazowieckim. Działka jest uzbrojona w media. W pobliżu znajdują się dwa je...

  • Sprzedam bloki
    Sprzedam bloki

    Kozowo

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DLA INWESTORA. Do sprzedania dwa bloki mieszkalne (byłe koszary poradzieckie),wykonane z żelbetonu,każdy o pow.3500 mkw i wys.3.5 m składający się z trzech kondygnacji i po...

  • Sprzedam działkę o powierzchni 1975 metrów GLIWICE Bojków
    Sprzedam działkę o powierzchni 1975 metrów GLIWICE Bojków

    Gliwice

    • 700 000 zł cena
    • 1 975 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 1975 metrów GLIWICE Bojków lokalizacja to skrzyżowanie ul. Bojkowskiej z ul. Jeziorną, przy czym działka leży już przy ulicy Jeziornej. Działka nr 3...

  • 1 / 3
    DZIAŁKA INWESTYSTYCYJNA DEWELOPERSKA TARNÓW - RZĘDZIN UL. ABLEWI...

    Tarnów

    • 1 466 630 zł cena
    • 10 945 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam bez pośrednika - dwie działki inwestycyjne budowlane (mieszkalno-usługowa oraz mieszkalna) Tarnów - Rzędzin przy ulicy Ablewicza, o powierzchni 9248 mkw i 1697 mkw (łączni...

  • Działka rekreacyjna - sprzedam

    Grzybiany

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka znajduje się na terenie ROD Relaks w Ziemnicach k. Legnicy. Jest zadbana, uprawiana, z nasadzeniami - krzewy, drzewka owocowe i iglaste, byliny. Altana murowana z wyrem...

  • Działka Swoboda

    Swoboda

    • 37 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SWOBODA, GMINA SZAMOCIN NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA O POWIERZCHNI 0.6500 ha Nr działki: 7 Wymiary działki ok. 433/15 m Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarow...

  • Działka Kielce Zagórze ul. Prochownia

    Kielce » Zagórze » ul. Prochownia

    • 795 000 zł cena
    • 2 389 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferuje na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni 2389 m, położoną w spokojnej i urokliwej lokalizacji przy ul. Prochownia w Zagórzu, Kielce. Cena nieruchomości wynosi 795...

  • Sprzedam dzialki
    1 / 2
    Sprzedam dzialki

    Wola Filipowska

    • 2 999 888 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 6 dzialek w Woli Filipowskiej - przy drodze głownej

  • Działka budowlana Smardzów gmina Jerzmanowa
    Działka budowlana Smardzów gmina Jerzmanowa

    Smardzów

    • 90 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy w miejscowości Smardzów gm. Jerzmanowa pow. Głogowski (9000 zł za ar) Działka ciekawie położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Media...

  • Dzialki budowlane
    1 / 3
    Dzialki budowlane

    Wyborów

    • 126 720 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki budowlane z warunkami zabudowy z możliwością przeniesienia na nowego właściciela. Wyborów nr.dzialki 134/1 -1056m,134/2 -1301m,134/3-1307m,134/4 -1034m,134/5-1053m Dzialki...

  • Działka pod twój dom przy lesie – okolice Lutomierska.
    1 / 12
    Działka pod twój dom przy lesie – okolice Lutomierska.

    Apolonia

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż piękną działkę budowlaną położoną w niewielkiej miejscowości letniskowej Apolonia, znajdującej się między Lutomierskiem a Wodzieradami. Działka przede wszystkim...

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 3 590 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 795 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PPIG z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej pod budownictwo wielorodzinne lub usługowe Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję bud...

  • Działka Łapszanka

    Łapszanka

    • 17 276 000 zł cena
    • 30 600 m2 powierzchnia
    • 565 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    PPIG z przyjemnością prezentuje wyjątkową działkę o powierzchni 3,06 ha, malowniczo położoną na szczycie Pustego Wierchu, skąd roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Ta...