• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim
    Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odsapię miejsce z pomnikiem w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowiecki

  • Ochodza gm. Skawina - płaska działka 1390 m2
    1 / 6
    Ochodza gm. Skawina - płaska działka 1390 m2

    Ochodza

    • 238 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana pow. 1390 m2( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości) położona w miejscowości Ochodza gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęci...

  • Sprzedam działkę budowlaną w centrum/ ul. Blichowa Jarosław
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

    Jarosław

    • 190 000 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ul. Blichowa Jarosław. Do sprzedania działką o powierzchni 783 m2. Prezentowana nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych znajdującym się za: PWiK-em w Jarosławiu...

  • Działka rolna Wola Lubecka gm. Ryglice
    1 / 15
    Działka rolna Wola Lubecka gm. Ryglice

    Wola Lubecka

    • 189 000 zł cena
    • 47 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 4,79 ha z możliwością uzyskania WZ Do sprzedaży przedstawiamy działkę położoną w miejscowości Wola Lubecka, gmina Ryglice, powiat tarnowski o łącznej powierzchni 4,79 ha. D...

  • Działka Podstolice

    Podstolice

    • 105 500 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA PODSTOLICE, GMINA BUDZYŃ Nr działki: 226/3 Powierzchnia: 1190 m Atrakcyjna działka objęta MPZP Przeznaczenie w planie: 2MN - teren zabudow...

  • Działka Podstolice

    Podstolice

    • 107 000 zł cena
    • 1 207 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA PODSTOLICE, GMINA BUDZYŃ Nr działki: 226/2 Powierzchnia: 1207 m Atrakcyjna działka objęta MPZP Przeznaczenie w planie: 2MN - teren zabudow...

  • Piękna działka z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 3
    Piękna działka z wydanymi warunkami zabudowy

    Garbicz

    • 472 500 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o działce na wsi w lesie w pięknej cichej okolicy? Sprzedam działkę rolno-budowlaną nr ew. gr. 95/4 w obrębie Garbicz z wydanymi bezterminowymi warunkami zabudowy dla budyn...

  • Działka budowlana- rekreacyjna
    1 / 7
    Działka budowlana- rekreacyjna

    Nowa Wieś

    • 365 000 zł cena
    • 2 935 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam: Działkę budowlana- rekreacyjna. Nr. 848/2 o pow.29,35ar.+ Droga Dojazdowa o 0.65ar. w miejscowości Nowa Wieś ko. Kolbuszowej. Posiada dojazd drogą utwardzoną, zezwolenie...

  • 1 / 4
    Działka Boleścin

    Boleścin

    • 199 000 zł cena
    • 1 277 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w sąsiedztwie nowych domków jednorodzinnych. Dojazd do Świdnicy zajmuje dosłownie 2 minuty! Działka o powierzchni prawie 13arów będzie wydzielona z...

  • Działka Grodziszcze

    Grodziszcze

    • 349 900 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ok. 40 arowa działka znajdująca się w Grodziszczu! Działka jest zabudowana domem do rozbiórki. Dojazd z drogi asfaltowej. Działka posiada dostęp do prądu,...

  • Działka Stefanowice

    Stefanowice

    • 399 100 zł cena
    • 5 918 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w bliskich okolicach Świdnicy! STEFANOWICE/przy Marcinowicach. Działka o powierzchni ok. 60 arów! Działka znajduje się w cichej i spokojnej oko...

  • 1 / 3
    Działka Szczepanów ul. Szczepanów

    Szczepanów

    • 163 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Szczepanowie! Media: woda i kanalizacja przy głównej drodze (ok. 100 metrów), na działce jest prąd (skrzynka energetyczna) Działki położone z d...

  • 1 / 2
    Działka Pruszcz Gdański ul. Obrońców Westerplatte

    Pruszcz Gdański » ul. Obrońców Westerplatte

    • 5 200 000 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 984 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ***OFERTA TYLKO U NAS***DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA 5287m2, utwardzony parking pow. 4407m2 oraz budynek usługowo biurowy o pow. 880m2. LOKALIZACJADziałka położona jest w przemysłowej dziel...

  • 1 / 4
    Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 133 000 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Sprzedam działkę usługową w pobliżu drogi krajowej nr 81 Położenie: województwo Śląskie, powiat Mikołowski, Gmina Orzesze , dzielnica Woszczyce Dojazd- zjazd z drog...

  • 1 / 4
    Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 350 000 zł cena
    • 1 663 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Działka Pszenno

    Pszenno

    • 1 110 000 zł cena
    • 5 315 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki inwestycyjne pod budownictwo jednorodzinne, położone w sąsiedztwie nowych domków jednorodzinnych. Dojazd do Świdnicy zajmuje dosłownie 2 minuty! Działki o łącznej po...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Drezdenku
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną w Drezdenku

    Drezdenko

    • 159 000 zł cena
    • 2 099 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W DREZDENKU O POW. 2099 m2 Oferuję na sprzedaż działkę o nr ew. 148/2, obręb Radowo o pow. 2099 m2 (21 arów). Działka znajduje się w cichym i spokojnym...

  • 1 / 2
    Działka Wielkie Pułkowo ul.

    Wielkie Pułkowo

    • 130 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WZ POD BUDOWĘ ZAJAZDU! PRZY DK 15 MIĘDZY TORUNIEM A OLSZTYNEM! LOKALIZACJA:Na sprzedaż działka inwestycyjna w Wielkim Pułkowie, usytuowana bezpośrednio przy drodze krajow...

  • Działka, Rogóźno, 9 ar, media, Jezioro Rogóźno

    Rogóźno

    • 120 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka, Rogóźno, 9 ar, media, Jezioro Rogóźno Działka:- 2 linia zabudowy- 900 m2 (w tym 100 metrów własnej drogi dojazdowej)- wymiary 34m szerokości x 23m głębokości- wiele drzew...

  • Działka budowlana pod Gostyninem
    1 / 4
    Działka budowlana pod Gostyninem

    Gostynin

    • 65 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1300 m², o wymiarach 27,5 m szerokości i 48,5 m długości, położona w spokojnej i malowniczej okolicy. Teren jest równy i płaski, co daje szerokie możliwości z...